Rate this post

 قیمت شکلات مایع روکش

شکلات در سبک های مختلفی تولید می شود که شکلات مایع روکش یکی از آن‌ ها است. شکلات مایع یکی از دوست داشتنی ترین شکلات های تولید شده در جهان است که به شدت محبوب بوده و فروش فوق العاده ای دارد. این محبوبیت بالا باعث استفاده گسترده از شکلات مایع در روکش کیک ها و دسرهای مختلف شده است؛ به همین خاطر در مراکزی مانند قنادی ها شاهد عرضه کیک ها و دسرهای زیادی با روکش های جذاب هستیم.

این محصول در کشورهای زیادی از جمله کشور ما تولید می شود و شرکت های تولیدی کوچک و بزرگی در ایران در حال تولید شکلات مایع هستند. با ما همراه باشید تا با شکلات های مایع باکیفیت تولید شده در ایران آشنا شوید. ضمن اینکه، شکلات مایع تولید ایران قابل مقایسه با نمونه های خارجی بوده و در سطح کیفی بالا و مطابق با استانداردهای جهانی تولید می شود که در ادامه بیشتر در این باره توضیح خواهیم داد.

تولید حرفه ای شکلات مایع روکش

تولید حرفه ای شکلات مایع روکش

تولید حرفه ای شکلات مایع روکش در داخل کشور انجام می گیرد. تولیدکنندگان ما در زمینه تولید انواع شکلات تخصص داشته و به خوبی می توانند شکلات مایع را در سطح کیفی بالا و رضایت بخش تولید کنند. در واقع، برخورداری از کیفیت بالا برای شکلات مایع که به ترکیب کیک ها و دسرهای محفلی اضافه می شود، اهمیت زیادی دارد به همین خاطر همواره سعی شده است در ترکیب این محصول از مواد اولیه مرغوب استفاده شود تا سطح کیفی شکلات افزایش یافته و به سطح استاندارد جهانی است.

[hwgold-dash bcolor=”#fd7″ align=”center” ]می توان گفت شکلات مایع ایرانی طبق استانداردهای روز جهان تولید شده و کیفیت بالایی دارد.[/hwgold-dash]

مشاهده این کیفیت بالا باعث شده بسیاری از تولیدکنندگان داخلی تمایل به استفاده از محصولات ایرانی داشته باشند. شکلات مایع نیز به دلیل اینکه طعم لذیذی دارد و بافت آن بسیار باکیفیت است مورد توجه تولیدکنندگان محترم قرار گرفته است. عزیزانی که مایل به خرید شکلات مایع باکیفیت برای مرکز تولیدی خود هستند می توانند از طریق همین سایت نسبت به سفارش آن اقدام کنند. این محصول با ضمانت کیفیت تحویل تولیدکنندگان محترم کشورمان می شود.

معرفی برندهای مطرح شکلات مایع ایرانی

معرفی برندهای مطرح شکلات مایع ایرانی

با معرفی برندهای مطرح شکلات مایع ایرانی همراه ما باشید. همانطور که گفتیم، شرکت های تولیدی زیادی در ایران مشغول به فعالیت هستند که برخی از آن ها مانند کارخانه ما به امر تولید تخصصی شکلات مایع ورود کرده اند. در زیر به معرفی تعدادی از مراکز تولید شکلات مایع روکش در داخل پرداخته ایم:

  • شکلات مایع سوربن

شرکت سوربن یکی از مراکز فعال در صنعت شکلات سازی است که در طی سال های فعالیت خود پیشرفت چشمگیری داشته و موفق به تولید محصولات باکیفیتی شده است. شکلات مایع سوربن در طعم های جذابی همچون شیری، فندقی و دارک تولید می شود که هر کدام از این محصولات از یک طعم عالی برخوردار هستند. بنابراین می توان گفت که شرکت سوربن یکی از بهترین مراکز ایران در زمینه تولید شکلات است؛ البته سوربن زیرمجموعه کاله بوده و یکی از مراکز این شرکت بزرگ است.

  • شکلات مایع کاله

شرکت کاله یکی دیگر از شرکت های موفق ایرانی در زمینه تولید محصولات لبنی و شکلات مایع است. شکلات مایع یا کرم کاکائو تولید کاله در وزن های مختلفی عرضه می شود که یکایک آن ها از طعم لذیذی برخوردار هستند. این شرکت، محصولات خود را در سطح کیفی رضایت بخشی تولید کرده و در بسته بندی های باکیفیت عرضه می کند.

  • شکلات مایع پارمیدا

کارخانه پارمیدا در امر تولید انواع شکلات تخصص بالایی داشته و موفق شده است شکلات ها را از مدل مایع گرفته تا مدل کادویی، تابلت، دراژه و شوکو مغز و … به صورت حرفه ای تولید نماید؛ بنابراین شکلات پارمیدا در مدل ها و طعم های مختلف از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

  • شکلات مایع کارخانه ما

شکلات مایع روکش کارخانه ما نیز با بهره گیری از مواد اولیه مرغوب و با کمک تجهیزات پیشرفته این حوزه تولید و بسته بندی می شود. در واقع، این کیفیت مواد اولیه است که کیفیت محصول نهایی را تعیین می کند و تولیدکنندگان ما نیز به منظور تولید شکلات مایع درجه یک از مواد اولیه مرغوب بهره می گیرند.

قیمت شکلات مایع سطلی تولید ایران

قیمت شکلات مایع سطلی تولید ایران

قیمت شکلات مایع سطلی تولید ایران بنابر چند فاکتور مهم از جمله مواد مصرف شده برای تولید محصول و وزن آن تعیین می شود. در واقع، شکلات مایع همچون سایر شکلات های تولیدی تحت طعم های متنوعی تولید می شود که برای هر طعم به مواد اولیه منحصر به فردی نیاز است. برای نمونه، مواد مصرف شده برای شکلات مایع روکش کاکائویی با مدل میوه ای تفاوت دارد که این تفاوت ها بر قیمت گذاری محصول تاثیر می گذارند.

 قیمت شکلات مایع روکش

[gravityform id=”3″ title=”true” description=”true”]
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای