فروش پودر ژلاتین عمده تهرانGelatin Powder | پودر ژلاتین Standard با بلوم 180

صنایع غذایی ایران بسیار پویا است به همین دلیل فروش برخی مواد اولیه همچون فروش پودر ژلاتین عمده تهران از نیازهای اساسی این صنعت مهم می باشد که در بازرگانی سورن ارائه می شود. ژلاتین در فرمولاسیون محصولات غذایی زیادی به کار می رود که از این محصولات می توان به ژله، پاستیل، مارشمالو و دسرهای مختلف اشاره کرد. تولیدکنندگانی که کار تولید عمده این خوراکی ها را انجام می دهند به پودر ژلاتین که جزء مواد اولیه تولیداتشان است در وزن بالا نیاز دارند به همین خاطر جهت تکمیل مواد اولیه خود به سراغ خرید عمده پودر ژلاتین می روند.

فروش پودر ژلاتین عمده تهران

مرکز ما، یکی از مراکز عرضه کننده مواد پایه ای در تهران است که مواد اولیه و خوراکی های متنوع وارداتی خود را به تمام شهرستان ها ارسال می کنیم. در ادامه به بررسی جامع تر پودر ژلاتین مرکز خود پرداخته ایم که شما همراهان گرامی را به مطالعه این مباحث دعوت می کنم.

فروش پودر ژلاتین عمده تهران Gelatin Powder

فروش پودر ژلاتین عمده تهران Gelatin Powder

فروش پودر ژلاتین عمده تهران Gelatin Powder به عنوان قطب پخش مواد اولیه کشور با نظم بالا و قیمت های مناسبی انجام می گیرد. همانطور که از نام ژلاتین مشخص است به محصولات خوراکی یک بافت ژله ای می دهد که این حالت مورد پسند بسیاری از افراد است و لذت میل نمودن خوراکی ها را افزایش می دهد.
بیشترین استفاده از این پودر نیز در دسرها صورت می گیرد. دسرهای بیشماری هستند که در ترکیبشان از پودر ژلاتین استفاده می شود. به همین ترتیب، بیشترین خریداران عمده این محصول را مراکزی مانند کارگاه های تولیدی، کارخانجات، قنادی ها، کافی شاپ ها و … تشکیل می دهند.

ضمن اینکه، ژلاتین در سبک های مختلفی تولید می شود که از این سبک ها می توان به نوع پودری و ورقه ای آن اشاره کرد. معمولا در صنایع غذایی، تولیدکنندگان نوع پودری آن را ترجیح می دهند و در تولیدات خود این مدل ژلاتین را به کار می گیرند.

پودر ژلاتین خالص، شفاف و مرغوب ویژه تولیدکنندگان حرفه ای

پودر ژلاتین خالص، شفاف و مرغوب ویژه تولیدکنندگان حرفه ای

در مجموعه ما، پودر ژلاتین خالص، شفاف و مرغوب ویژه تولیدکنندگان حرفه ای عرضه می شود که قابل انتقال به سایر مناطق کشور نیز هستند. ژلاتین اگر مرغوب باشد موجب مرغوبیت آن ماده خوراکی می شود و ترکیبات آن را یکنواخت می کند و در مقابل، اگر از پودر ژلاتین نامرغوبی در فرمولاسیون یک محصول استفاده شود محصول نهایی مرغوبیت خودش را از دست می دهد به همین خاطر توجه به کیفیت و مرغوبیت پودر ژلاتین اهمیت زیادی دارد که تولید کنندگان حرفه ای به آن واقف هستند.

پودر ژلاتین حلال استاندارد Standard مخصوص صنایع غذایی

پودر ژلاتین حلال مخصوص صنایع غذایی

پودر ژلاتین حلال مخصوص صنایع غذایی standard یکی از مواد پایه ای پرکاربرد در این صنعت می باشد. در کشورهای اسلامی مانند کشور ما، حلال بودن مواد اولیه برای تولیدکنندگان اهمیت زیادی دارد چرا که اگر از یک ماده غیر حلال در فرمولاسیون محصولات استفاده شود افراد زیادی از خرید آن منصرف می شوند بنابراین تولید کننده به تدریج شاهد کم شدن مشتریانش خواهد بود. بنابراین در بازارهای تمام کشورها حتی کشورهای غیرمسلمان همواره لاینی به محصولات حلال اختصاص یافته است تا تولید کنندگان بتوانند محصولات خود را بر پایه مواد اولیه حلال تولید نمایند.

در رابطه با پودر ژلاتین نیز نوع غیر حلال آن در بازارهای جهانی وجود دارد که از خوک به دست می‌آید و مورد پسند مردم ما نیست به همین خاطر محصول دیگری جایگزین آن شده است که از غضروف های گاو به دست می آید و به پودر ژلاتین گاوی استاندراد معروف است و بسیار مفید می باشد. این پودر ژلاتین درجه یک عملکرد عالی دارد و فروش فوق العاده ای نیز داشته است.

ما به جزء پودر ژلاتین، تامین کننده مواد اولیه دیگری نیز هستیم که برخی از آنها عبارتند از پودر کاکائو، پودر نارگیل، لسیتین، اسید سیتریک، روغن سی بی اس و … که تمام موارد ذکر شده اصل هستند و قیمت عمده ای بر روی آنها لحاظ شده است.

Oops! We could not locate your form.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
فهرست