Rate this post

قیمت عمده گوارگام غلیظ کننده به موارد متعددی بستگی دارد که در این بخش به بررسی این موارد می پردازیم و گوارگام مجموعه خود را نیز به صورت تخصصی معرفی می نماییم.

قیمت عمده گوارگام غلیظ کننده

گیاه گوار که منبع گوآرگام است در آسیا فقط در کشورهای هند و پاکستان رشد می کند. از دانه های این گیاه، صمغی را به دست می آورند که به آن گوارگام گفته شده و کاربرد گسترده ای در صنایع مختلف علل خصوص صنایع غذایی دارد.

غلظت بخشی، ژل کنندگی، ویسکوزیته و افزایش ماندگاری محصولات و … از کاربردهای مهم Guar gum در صنایع غذایی است.این محصول اولیه در تولید برخی از محصولات لبنی مانند شیر کاکائو، بستنی، نان، ژله نوشابه، ماکارونی، مربا، ژامبون و … به کار می رود و علاوه بر صنایع غذایی، کاربرد وسیعی در صنایع آرایشی بهداشتی، دارویی و همینطور بخش های مختلف صنعت دارد.

قیمت عمده گوارگام غلیظ کننده guar gum

قیمت عمده گوارگام غلیظ کننده guar gum

قیمت عمده گوارگام غلیظ کننده guar gum به اینکه وزن سفارش داده شده چقدر است و کشور تولیدکننده اش بستگی دارد. اگر مایل به خرید گوارگام با بهترین کیفیت و غلظت بخشی و همچنین قیمت مناسب هستید قطعا محصولات هندی و پاکستانی بهترین گزینه هستند. این دو کشور تنها کشورهای آسیایی هستند که کار کاشت و برداشت حرفه ای گوار را انجام می دهند و آن را به کشورهای زیادی ارسال می نمایند.

پودر گوار را از کجا تهیه کنیم؟

پودر گوار را از کجا تهیه کنیم؟

این پرسش که پودر گوار را از کجا تهیه کنیم؟ یکی از پرسش های مطرح شده در بخش افزودنی ها است. از آنجایی که، این محصول اولیه عمدتا یا تولید هند است و یا پاکستان، از شرق کشور وارد شده و از افزودنی های وارداتی محسوب می شود به همین خاطر بهتر است از فروشندگان معتبر که در کار واردات و صادرات هستند خریداری شود تا محصول اصل به مراکز تولیدی راه یابد.

بنابراین در رابطه با افزودنی گوارگام، بهترین انتخاب برای تولید کنندگان خرید از همین کشورهای ذکر شده در بالا است زیرا گیاه گوار  Guar Gum در مناطق این کشورها رشد می کند و آنها تجربه بالایی در برداشت و تبدیل آن به صمغ یا پودر گوار دارند. از نظر قیمت نیز همانطور که اشاره شد از قیمت مناسبی برخوردار هستند. این ویژگی های مثبت موجب قرارگیری این محصول در لیست محصولات وارداتی ما شده است.

مراکز عمده فروشی صمغ گوار یا گوارگام در تهران

مراکز عمده فروشی صمغ گوار یا گوارگام در تهران

بازرگانی سورن یکی از مراکز عمده فروشی صمغ گوار یا گوارگام در تهران است. وجود افزودنی هایی نظیر گوارگام در صنایع غذایی بسیار احساس می شود که ما فروش فله ای آن را در لیست روتین های خود قرار داده ایم و آن را با قیمت استثنایی به فروش می رسانیم.

اصولا افزودنی ها در روند تولید خوراکی های مختلف نقش زیادی داشته و بر کیفیت و طعم دهی مطلوب آنها تاثیر می گذارند. در مجموعه ما، افزودنی های مورد استفاده در بخش های مختلف صنعت، در یک شرایط ایده آل ارائه می گردند. صمغ گوار، لسیتین مایع، گلیسیرین، جوهر لیمو، سی ام سی خوراکی (پودر ثعلب)، سوربیتول و … از جمله افزودنی های مرکز ما هستند که بسیار مرغوب و درجه یک می باشند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای