فروش عمده پودر نارگیل اصلی وارداتی | Soren

پودر نارگیل اصلی وارداتی

درخت نارگیل یکی از درختان بلندقامت است که گاهی ارتفاع آن تا 30 متر نیز می‌رسد. این درخت بیشتر در مناطق گرمسیری و کشورهایی مانند اندونزی و سریلانکا رشد می‌کند. میوه درخت نارگیل از ارزش غذایی بالایی برخوردار است. از این میوه محصولات متعددی مانند روغن نارگیل، سرکه نارگیل و پودر نارگیل تهیه می‌شود. در ایران نیز تعداد کمی درخت نارگیل کشت‌شده است اما این تعداد پاسخگوی نیازهای مصرفی کشور نیست. بیشتر پودر نارگیل موردنیاز کشور از طریق واردات تأمین می‌شود. در ادامه بیشتر با انواع پودر نارگیل و پودر نارگیل اصلی وارداتی آشنا خواهید شد.

 

دریافت قیمت پودر نارگیل پرچرب

دریافت قیمت پودر نارگیل پرچرب

پودر نارگیل به دو دسته کم‌چرب و پرچرب تقسیم می‌شود. قیمت پودر نارگیل پرچرب بیشتر از پودرهای کم‌چرب است؛ زیرا پودرهای پرچرب دارای ارزش غذایی بالاتری می‌باشند. در صنایع غذایی و محصولات خوراکی بیشتر از پودر نارگیل کم‌چرب استفاده می‌شود؛ چراکه به علت دارا بودن رطوبت کمتر ماندگاری بیشتری دارند. از پودرهای نارگیل پرچرب هم در صنایع غذایی و هم در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می‌شود. می‌توان هردو این پودرها را از مراکز فروش پودر نارگیل اصلی وارداتی خریداری کرد.

قیمت روز پودر نارگیل سریلانکا

قیمت روز پودر نارگیل سریلانکا

همان‌طور که گفته شد کشور سریلانکا یکی از تولیدکنندگان اصلی پودر نارگیل می‌باشد. بیشتر پودر نارگیل اصلی وارداتی ایران از طریق این کشور تأمین می‌شود. پودرهای نارگیل سریلانکا از کیفیت بالایی برخوردارند به علت دارا بودن قیمت مناسب، جزء یکی از برندهای پرفروش بازار ایران هستند. البته قیمت پودر نارگیل سریلانکا با توجه به نوع و برند آن، درصد میزان چربی و نوع بسته‌بندی متفاوت است. جهت اطلاع از قیمت روز پودر نارگیل سریلانکا می‌توانید به سایت‌های فروش آنلاین مراجعه کرده و یا با نمایندگی‌های فروش این محصول تماس برقرار نمایید. اگر شما این پودر را به‌طور مستقیم از واردکنندگان و بازرگانی‌ها خریداری نمایید واسطه‌های فروش حذف‌شده و می‌توانید باکیفیت‌ترین پودرهای نارگیل را با کمترین قیمت خریداری کنید.

خرید پودر نارگیل اصلی واردتی

پودر نارگیل اصلی واردتی

امروزه تعداد واردکنندگان پودر نارگیل افزایش‌یافته است. در این میان برخی از افراد و شرکت‌های سودجو به این پودر مواد افزودنی مضر اضافه می‌کنند. به همین دلیل بهتر است پودرهای نارگیل را از شرکت‌ها و بازرگانی‌های معتبر خریداری نمایید. برای خرید پودر نارگیل اصلی وارداتی می‌توانید به آدرس اینترنتی سایت سورن مراجعه کنید و سفارش‌های خود را ثبت کنید. تمامی محصولات سورن دارای نشان تأییدیه سلامت هستند و از کیفیت بالایی برخوردارند. سورن محصولات خود را به‌صورت عمده به فرش می‌رساند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد پشتیبانی این مجموعه در تماس باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
فهرست