Rate this post

قیمت روز گوارگام Guar Gum به چند عامل بستگی دارد از جمله برند محصول، وزن درخواستی و قیمت ارز. قیمت دقیق این محصول و سایر محصولات توسط کادر فروش در اختیار مشتریان محترم قرار خواهد گرفت.

قیمت روز گوارگام

گوارگام که آن را گواران Guaran نیز می نامند یک پودر خوراکی است که در دسته فیبرهای غذایی قرار دارد. برای تولید این پودر به گیاه گوآر نیاز است. این گیاه در زمین چند کشور از جمله هند، پاکستان و ایالت متحده قابل رشد است. البته چند کشور دیگر نیز به این کار مشغول هستند که در بازار جهانی مطرح نمی باشند.

بهترین پودر گوارگام متعلق به کشور هند است و برند عبدالقادر این کشور نیز موفق شده است از رقبا خود پیشی گرفته و در صادرات سهم قابل توجه ای را به دست آورد.

پودر گوارگام عبدالقادر هندی توسط بازرگانی سورن تامین شده و با بسته بندی مناسب به سایر مراکز در تهران و شهرستان ها ارسال می شود. در این بخش، اطلاعات مربوط به گوارگام را شرح داده ایم که مطالعه آن را به تولید کنندگان و تامین گنندگان گرامی توصیه می کنم. با ما همراه باشید.

قیمت روز گوارگام هندی Guar Gum

پیش از اقدام به سفارش، بهتر است از قیمت روز گوارگام هندی Guar Gum مطلع شوید تا راحت تر برای تعیین وزن دلخواه خود تصمیم گیری نمایید. این محصول را که وظیفه اش تغلیظ کنندگی و بخشیدن غلظت به بافت محصول است می توان به دلیل گیاهی بودن در محصولاتی با نشانه کاملا طبیعی نیز به کار برد.

توجه داشته باشید که این محصول نیز همانند سایر افزودنی ها، دارای تنوع زیادی است. برخی از گوارگام ها، غلظت بیشتری به محصولات می بخشند و برعکس، برخی دیگر قدرت غلظت بخشی کمتری دارند. بنابراین با توجه به محصول تولیدی خود گوارگامی را انتخاب نمایید که مناسب آن باشد.

صمغ گوار چیست؟

صمغ گوار چیست؟

یکی از سوالاتی که ممکن است برای تولید کننده پیش آید این است که صمغ گوار چیست؟ دقت داشته باشید که صمغ گوار همان گوارگام guar gum است که برخی از افراد آن را صمغ نیز می نامند. این محصول اولیه، علاوه بر صمغ دارای نام های دیگری از جمله آدامس گوار و پودر گوار نیز می باشد.

خرید پودر گوارگام در تناژ بالا

خرید پودر گوارگام در تناژ بالا

خرید پودر گوارگام در تناژ بالا توسط مراکزی صورت می گیرد که تولید کننده نوشیدنی هایی نظیر نوشابه، انواع بستنی، کیک و کلوچه، کالباس، محصولات کنسروی، سس های گوناگون و … هستند. در واقع، گوارگام از مواد اصلی این محصولات غذایی به حساب می آید و موجبات تقویت و غلظت آنها را فراهم می سازد.

به این ترتیب، تولیدکنندگانی که تولید انبوه دارند و روزانه بایستی محصولات زیادی را تولید نمایند مواد اولیه خود را مانند گوارگام در وزن بالا سفارش می دهند. این سفارش در وزن بالا مزایا زیادی دارد که مهمترین آن، صرفه جویی در هزینه های تامین مواد پایه ای می باشد چرا که فروش عمده گوارگام و سایر افزودنی ها به اعمال تخفیفات ویژه ختم می شود.

گوارگام هندی

مشخصات گوارگام عبدالقادر هندی

گوارگام عبدالقادر به طور حتم معروف ترین و پر طرفدارترین گوارگام هندی موجود در بازار ایران است. این پودر محبوب که در کیسه های 25 کیلوگرمی عرضه می شود، در نزد تاجران و لوازم قنادی ها بسیار شناخته شده و محبوب می باشد و تقاضای بسیار زیادی هم برای آن وجود دارد.

گوارگام عبدالقادر Guargum مشتق گیاه و صمغ یا آدامس گوار است که در صنایع پرکاربردی مانند بستنی سازی ، انواع سس و …. مورد استفاده است.

گوارگام pacific پسیفیک هندی

یکی دیگر از گوارگام های موجود در بازار ایران که مورد استفاده نسبتا بالایی دارد گوارگام پسیفیک می باشد. این پودر نیز در کیسه های 25 کیلوگرمی وارد و عرضه میشود. همانطور که میدانید گوارگام در دنیا فقط محصول هند است. بنابراین گوارگام پسیفیک نیز اصالتا هندی می باشد. آنالیز این پودر برای آشنایی بیشتر شما همکاران گرامی در پایین مشاهده میشود. خوب است بدانید که از لحاظ آنالیز و مشخصات گوارگام ها شبیه هم هستند.

گوارگام پسیفیک

معرفی گوارگام بیکول هند Bicol

از دیگر گوارگام های بسیار مرغوب و باکیفیت در بازار ایران می توان به Guargum بیکول هند اشاره کرد. وارادات گوارگام بیکول هندی در سطح انبوه انجام می شود. این گوارگام نیز مانند سایر انواع پودر ها در کیسه های 25 کیلوگرمی وارد و پخش می شود. آنالیز و دیتا شیت گوارگام بیکول bicol نیز از نظر مشخصات مانند انالیز پسیفیک می باشد که در بالا مشاهده می نمایید.

گوارگام بیکول هند

فروش عمده انواع گواگام هندی

استعلام قیمت روز گوارگام هندی به علاوه فروش عمده انواع گوارگام وارداتی مرغوب با برندهای معتبر از طریق بازرگانی سورن در حال انجام است. فروشگاه های لوازم قنادی، کارخانجات و صنایع و تاجرانی که تقاضای سفارشات عمده این محصول را دارند می توانند با قیمت های بسیار مناسب تر از قیمت های خرده فروشی بازار نسبت به تهیه نیاز  خود اقدام نمایند.

واحد فروش عمده گوارگام هندی مجموعه بازرگانی سورن در این زمینه پاسخگوی سوالات شما عزیزان می باشد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای