شکلات
خانه / گوارگام / قیمت روز گوارگام هندی در تناژ بالا | خرید پودر گوارگام

قیمت روز گوارگام هندی در تناژ بالا | خرید پودر گوارگام

قیمت روز گوارگام Guar Gum به چند عامل بستگی دارد از جمله برند محصول، وزن درخواستی و قیمت ارز. قیمت دقیق این محصول و سایر محصولات توسط کادر فروش در اختیار مشتریان محترم قرار خواهد گرفت.

قیمت روز گوارگام

گوارگام که آن را گواران Guaran نیز می نامند یک پودر خوراکی است که در دسته فیبرهای غذایی قرار دارد. برای تولید این پودر به گیاه گوآر نیاز است. این گیاه در زمین چند کشور از جمله هند، پاکستان و ایالت متحده قابل رشد است. البته چند کشور دیگر نیز به این کار مشغول هستند که در بازار جهانی مطرح نمی باشند.

بهترین پودر گوارگام متعلق به کشور هند است و برند عبدالقادر این کشور نیز موفق شده است از رقبا خود پیشی گرفته و در صادرات سهم قابل توجه ای را به دست آورد.

پودر گوارگام عبدالقادر هندی توسط بازرگانی سورن تامین شده و با بسته بندی مناسب به سایر مراکز در تهران و شهرستان ها ارسال می شود. در این بخش، اطلاعات مربوط به گوارگام را شرح داده ایم که مطالعه آن را به تولید کنندگان و تامین گنندگان گرامی توصیه می کنم. با ما همراه باشید.

قیمت روز گوارگام هندی Guar Gum

قیمت روز گوارگام هندی Guar Gum

پیش از اقدام به سفارش، بهتر است از قیمت روز گوارگام هندی Guar Gum مطلع شوید تا راحت تر برای تعیین وزن دلخواه خود تصمیم گیری نمایید. این محصول را که وظیفه اش تغلیظ کنندگی و بخشیدن غلظت به بافت محصول است می توان به دلیل گیاهی بودن در محصولاتی با نشانه کاملا طبیعی نیز به کار برد.

توجه داشته باشید که این محصول نیز همانند سایر افزودنی ها، دارای تنوع زیادی است. برخی از گوارگام ها، غلظت بیشتری به محصولات می بخشند و برعکس، برخی دیگر قدرت غلظت بخشی کمتری دارند. بنابراین با توجه به محصول تولیدی خود گوارگامی را انتخاب نمایید که مناسب آن باشد. در صورت تمایل نیز می توانید با کارشناس ما جهت انتخاب دقیق تر محصول و کسب اطلاعات بیشتر صحبت نمایید.

صمغ گوار چیست؟

صمغ گوار چیست؟

یکی از سوالاتی که ممکن است برای تولید کننده پیش آید این است که صمغ گوار چیست؟ دقت داشته باشید که صمغ گوار همان گوارگام guar gum است که برخی از افراد آن را صمغ نیز می نامند. این محصول اولیه، علاوه بر صمغ دارای نام های دیگری از جمله آدامس گوار و پودر گوار نیز می باشد.

خرید پودر گوارگام در تناژ بالا

خرید پودر گوارگام در تناژ بالا

خرید پودر گوارگام در تناژ بالا توسط مراکزی صورت می گیرد که تولید کننده نوشیدنی هایی نظیر نوشابه، انواع بستنی، کیک و کلوچه، کالباس، محصولات کنسروی، سس های گوناگون و … هستند. در واقع، گوارگام از مواد اصلی این محصولات غذایی به حساب می آید و موجبات تقویت و غلظت آنها را فراهم می سازد.

به این ترتیب، تولیدکنندگانی که تولید انبوه دارند و روزانه بایستی محصولات زیادی را تولید نمایند مواد اولیه خود را مانند گوارگام در وزن بالا سفارش می دهند. این سفارش در وزن بالا مزایا زیادی دارد که مهمترین آن، صرفه جویی در هزینه های تامین مواد پایه ای می باشد چرا که فروش عمده گوارگام و سایر افزودنی ها به اعمال تخفیفات ویژه ختم می شود.

سفارش محصول

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده گوارگام غلیظ کننده

قیمت عمده گوارگام غلیظ کننده هند & پاکستان

قیمت عمده گوارگام غلیظ کننده به موارد متعددی بستگی دارد که در این بخش به …

Call Now Buttonتماس با ما