Rate this post

پودر نارگیل خشک اندونزی به دلیل مرغوب بودن به بسیاری از تولیدی های کشور راه یافته است؛ بنابراین کیفیت خوب پودر نارگیل تولید اندونزی زمینه فروش بالای آن را فراهم کرده است.

پودر نارگیل (Coconut Powder) به عنوان یکی از فرآورده های میوه نارگیل قابل تولید و استخراج در کشورهای استوایی نظیر اندونزی است. تولیدکنندگان این کشور با استفاده از پتانسیل موجود در کشور خود موفق به تولید فرآورده های نارگیل همچون پودر آن شده‌اند و در این عرصه به موفقیت های بزرگی دست یافته اند.

در ضمن خود پودر نارگیل به ۲ صورت خشک و چرب تولید می شود که در ادامه، قصد داریم به بررسی پودر نارگیل خشک بپردازیم. درباره پودر نارگیل چرب نیز توضیحات لازم به صورت مختصر قرار داده شده است. برای شناخت بیشتر انواع پودر نارگیل و مصارف آن‌ها با ما تا پایان این بخش همراه باشید.

عرضه پودر نارگیل خشک اندونزی در کیسه ۲۵ کیلویی

عرضه پودر نارگیل خشک اندونزی در کیسه ۲۵ کیلویی

عرضه پودر نارگیل خشک اندونزی در کیسه ۲۵ کیلویی صورت می گیرد. این پودر نارگیل وزن سبکی دارد و به عنوان یک ماده غذایی طعم دهنده و تزییناتی مورد استفاده تولیدکنندگان قرار می گیرد. به این ترتیب، تولیدکنندگان جهت خوش طعم شدن محصولات مختلف خود اعم از کیک، شیرینی، حلوا و … از پودر نارگیل استفاده می کنند.

از طرفی، پودر نارگیل ارزش غذایی بسیار بالایی دارد که این موضوع باعث فروش بالای محصولاتی شده است که حاوی پودر نارگیل هستند به همین خاطر بسیاری از تولیدکنندگان به منظور جذب بیشتر مشتری و تنوع بخشی به تولیدات خود از پودر نارگیل خشک استفاده می کنند.

شرکت بازرگانی سورن یکی از تامین کنندگان اصلی پودر نارگیل خشک اندونزی در ایران است که این محصول اولیه را در پکیج استاندارد به اقصی نقاط کشور ارسال می کند. اگر مایل به خرید پودر نارگیل اصل اندونزی هستید، فقط کافی است سفارش خود را از طریق یکی از راه های ارتباطی در اختیار کارشناس و مدیریت فروش شرکت قرار دهید.

عرضه پودر نارگیل چرب اندونزی در کیسه ۵۰ کیلویی

عرضه پودر نارگیل چرب اندونزی در کیسه ۵۰ کیلویی

عرضه پودر نارگیل چرب اندونزی در کیسه ۵۰ کیلویی صورت می گیرد. این پودر نارگیل کاربردهای بیشتری نسبت به پودر نارگیل خشک دارد؛ چراکه قابل اضافه شدن به ترکیب اصلی محصولات غذایی است. برای مثال، تولیدکننده می تواند پودر نارگیل چذب را به همراه سایر مواد اولیه مخلوط کند؛ در صورتی که، نمی توان از پودر نارگیل خشک در داخل ترکیب محصولات غذایی استفاده کرد زیرا باعث خشکی آن‌ها می شود.

بسیاری از کیک ها و شیرینی های نارگیلی با استفاده از پودر نارگیل چرب تولید می شوند. از آنجایی هم که شیرینی نارگیلی در کشور ما محبوب است، این پودر نارگیل در بین تولیدکنندگان طرفداران بسیاری دارد. ضمن اینکه، پودر نارگیل چرب همچون پودر نارگیل خشک توسط مرکز سورن به فروش می رسد و با قیمت مناسب در اختیار مشتریان محترم قرار می گیرد.

قیمت خرید پودر نارگیل اندونزی عمده و کیلویی

قیمت خرید پودر نارگیل اندونزی عمده و کیلویی

قیمت خرید پودر نارگیل اندونزی عمده و کیلویی یک قیمت مقرون به صرفه و مناسب است. قیمت این پودر بر حسب نوع آن محاسبه می شود. پودر نارگیل خشک، قیمت مناسب تری نسبت به پودر نارگیل چرب دارد که این قیمت مناسب بر فروش آن تاثیر زیادی گذاشته است.

برای کسب اطلاع از جدیدترین قیمت پودر نارگیل خشک و چرب به همراه آنالیز دقیق آن‌ها می توانید با مشاور و کارشناس تماس بگیرید. سایر پودرهای خوراکی مرکز نیز همچون پودر کاکائو، پودر ثعلب CMC و … با قیمت مناسب و رقابتی عرضه می شوند.

نگاهی بر ارزش غذایی پودر نارگیل (Coconut Powder)

نگاهی بر ارزش غذایی پودر نارگیل (Coconut Powder)

نگاهی بر ارزش غذایی پودر نارگیل (Coconut Powder) خالی از لطف نخواهد بود. همانطور که اشاره شد، پودر نارگیل یکی از مواد غذایی مفید با ارزش غذایی باورنکردنی است که با مصرف آن می توان بسیاری از مواد معدنی موردنیاز بدن خود را تامین کرد. در زیر فهرستی از ارزش غذایی پودر نارگیل آورده شده است:

قند

چربی

منگنز

مس

آهن

فسفر

فیبر

روی

پتاسیم

سلنیوم

پروتئین

کربوهیدرات

فروش اینترنتی پودر نارگیل وارداتی تحت شرایط مناسب

فروش اینترنتی پودر نارگیل وارداتی تحت شرایط مناسب

فروش اینترنتی پودر نارگیل وارداتی تحت شرایط مناسب انجام می گیرد و این محصول با بسته بندی مناسب به موقعیت مشتری ارسال می شود. در واقع، بسیاری از تولیدکنندگان و تامین کنندگان کشور در شهرستان ها فعالیت می کنند به همین خاطر امکان مراجعه حضوری به دفتر برای این عزیزان سخت و مشکل است که در راستای خدمت به همه خریداران محترم، امکان خرید اینترنتی مواد اولیه ازجمله پودر نارگیل وارداتی خشک و چرب فراهم شده است.

[highlight-red bcolor=”green” align=”center” ]خرید اینترنتی پودر نارگیل با مزایای بسیاری همراه است که برخی از این مزایا عبارت‌اند از صرفه جویی در زمان، انرژی و بودجه خود.[/highlight-red]

در واقع، با خرید آنلاین مواد اولیه دیگر نیازی نیست، ساعت های زیادی را صرف مراجعه حضوری و ثبت سفارش کرد و بسیاری از انرژی خود را هدر داد. از طرفی، خرید حضوری قطعاً با پرداخت هزینه های جانبی زیادی همراه خواهد شد که این هزینه ها در خرید اینترنتی وجود ندارد؛ بنابراین در یک جمع بندی کلی، می توان به این نتیجه رسید که خرید اینترنتی به نفع تولید کنندگان و تامین کنندگان است.

[gravityform id=”3″ title=”true” description=”true”]
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای