Rate this post

شکلات و تافی ایران جایگاه بالایی در دنیا دارد و یک چهارم از ۲ میلیارد تن صادرات این بخش به این صنعت اختصاص دارد. صنعت شیرینی و شکلات از نظر تولید، صادرات و جنبه‌های مختلف دارای جایگاه خوب و جزو نشان‌های تجاری نخست در بازار جهانی است.

صادرات شکلات و شیرینی به ۶۶ کشور جهان:

با توجه به فصل تولید و عرضه صنعت شیرینی و شکلات با ۵شاخص کلی مانند آدامس، شکلات و تافی، انواع بیسکویت به ویژه ویفر و کمترین مقدار صادرات این بخش مانند کیک و کلوچه به ۶۶ کشور جهان از جمله کشورهای اروپایی، منطقه‌ای، حاشیه خلیج‌فارس، آسیای جنوب شرقی و کشورهای همجوار مانند عراق و افغانستان، با بیشترین آمار تقاضا صادر می‌شود و باتوجه به رقابت تنگاتنگ با کشورهای اروپایی، صادرات قابل توجه این بخش به کشورهای اروپای شرقی اختصاص یافته است.
صادرات شکلات و تافی ایران در حال حاضر بیش از هفتصد میلیون دلار است که البته با توجه به تولیدات انبوه و با کیفیت و قیمت رقابتی این مقدار صادرات می تواند بسیار بیشتر هم باشد.

صادرات تافی و شکلات

مقاصد اصلی بازار شکلات ایران کدامند؟

از مقاصد اصلی صادرات شکلات و تافی ایران، کشورهایی مانند عراق، افغانستان، اذربایجان، پاکستان و کشورهای افریقایی نظیر ساحل عاج هستند.

از دلایل اصلی جذابیت بازارهای بین المللی و رغبت انها برای واردات صنایع شکلات و تافی ایران، قیمت ارزان با توجه به جهش ارزی و همچنین تنوع بالای محصولات است.

مجموعه شکلات ایران با عنایت به سابقه و شناخت کافی از بازارها و صنایع شکلات آمادگی تامین انواع شکلات و تافی به صورت فله و بسته بندی با قیمت های ارزان و رقابتی برای خریداران، عمده فروشان و صادرکنندگان گرامی را دارد.

صادرات تافی و شکلات

برای اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات، نحوه تامین، قیمت ها و مشاوره بازارهای داخلی و خارجی با مشاورین شکلات ایران در تماس باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای