Rate this post

لسیتین مایع یکی از مواد پایه ای مهم تولیدکنندگان است که تحت چند برند خارجی عرضه می شود. در واقع، لسیتین (Lecithin) یک افزودنی درجه یک است که باعث افزایش عمر مفید محصولات غذایی شده و کیفیت آن‌ها را بهبود می بخشد. این محصول به دو شکل جامد و مایع تولید می شود که لسیتین جامد همان لسیتین پودری است که در مراکزی مانند مراکز تولید نان کاربرد دارد. لسیتین مایع نیز در مراکز تولید شیرینی جات به کار گرفته می‌شود.

به طور کلی، لسیتین مایع مصارف بیشتری دارد که در ادامه مطلب بیشتر به کاربردهای آن در صنایع غذایی اشاره خواهیم کرد. حال اینکه، تولید لسیتین مایع به چه صورتی است و در حال حاضر چه برندهایی از این محصول آماده فروش هستند را در ادامه به صورت جامع توضیح خواهم داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول اولیه مهم و کاربردی با ما تا پایان این بخش همراه باشید.

تولید لسیتین مایع در جهان

تولید لسیتین مایع در جهان

تولید لسیتین مایع در جهان توسط چند منبع گیاهی و جانوری صورت می گیرد. منابعی که از طریق آن‌ها می توان به لسیتین مایع دست یافت عبارت اند از دانه های سویا، آفتابگردان، زرده تخم مرغ و … . لسیتین مایع که از سویا استخراج می شود طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد که از دلایل آن می توان به کیفیت بالا و قیمت مناسب اشاره کرد.

[hwgold-dash bcolor=”#fd7″ align=”center” ]لسیتین مایع موجود در شرکت بازرگانی سورن از نوع سویا است و این محصول در بشکه هایی به وزن ۲۰۰ و ۲۴۰ لیتر به فروش می رسد.[/hwgold-dash]

هند که یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و عرضه کنندگان مواد اولیه در جهان است که این محصول را در سطح کیفی بالایی تولید کرده و در بشکه های مستحکمی ارائه می کند. این کشور دارای چندین شرکت تولیدی معتبر در زمینه تولید لسیتین است که چند مدل لسیتین تولیدی آن از برندهای مختلف در ایران توزیع می گردد.

کاربردهای لسیتین مایع در صنایع غذایی

کاربردهای لسیتین مایع در صنایع غذایی

کاربردهای لسیتین مایع در صنایع غذایی بسیار متنوع و گسترده است و از این محصول در بسیاری از واحدهای تولیدی استفاده می شود. مراکز تولید شیرینی جات از مراکزی هستند که سهم قابل توجهی از مصرف لسیتین مایع را به خود اختصاص داده‌اند. این مراکز جهت تولید محصولاتی مانند کیک، شیرینی، شکلات، بیسکویت و … به لسیتین مایع نیاز دارند.

در واقع، لسیتین باعث می‌ شود که بافت یکنواختی در محصولات ایجاد شود و مدت ماندگاری آن‌ها نیز افزایش یابد. این دو مورد برای تولیدکنندگان اهمیت زیادی دارد؛ چرا که محصولی را می توان یک محصول باکیفیت دانست که سطح یکدستی دارد و همچنین عمر مفید آن نیز بالا است. قطعا مصرف کنندگان به سراغ خرید محصولی که مدت ماندگاری پایینی دارند نخواهند رفت به همین خاطر تولیدکنندگان حرفه ای به منظور افزایش کیفیت و ماندگاری تولیدات خود به سراغ محصولاتی همچون لسیتین می روند.

ضمن اینکه، لسیتین یکی از مواد مورد نیاز بدن است که در بدن انسان ها وجود دارد بنابراین مصرف آن نه تنها ضرری برای بدن ندارد؛ بلکه فوایدی هم دارد که البته در مصرف آن نباید زیاده ‌روی کرد؛ اما به طور کلی، این محصول یکی از محصولات خوراکی مفید است. این مزایای لسیتین منجر به استفاده گسترده از آن در کارخانجات و کارگاه های تولیدی مختلف شده است که ما این محصول را با تضمین کیفیت در اختیار تولیدکنندگان سراسر کشور قرار می دهیم.

واردات لسیتین مایع از کشور هندوستان

واردات لسیتین مایع از کشور هندوستان

واردات لسیتین مایع از کشور هندوستان تحت چند برند نامدار همچون گجرات، پسفیک، گلوبال و ویپی صورت می گیرد. این لسیتین های هندی از نوع سویا هستند و با بهره گیری از این محصول اولیه تولید شده اند. سطح کیفی آنها نیز بالا است و مطابق با استانداردهای جهانی تولید شده اند به همین خاطر توانسته اند به بازار جهانی راه یابند.

عرضه لسیتین گجرات، لسیتین پسفیک، لسیتین گلوبال و … در کشور ما با استقبال خوب تولیدکنندگان مواجه شده است که این استقبال خوب نشان دهنده رضایت این عزیزان از سطح کیفی لسیتین های هندی است. به این ترتیب، تولیدکنندگان تازه وارد نیز می توانند با خیالی آسوده نسبت به خرید لسیتین مایع هندی و استفاده از آن در تولیدات خود اقدام کنند. این محصولات با تضمین اصالت و کیفیت به موقعیت مشتریان ارسال می شوند.

فروش لسیتین سویا هندی با قیمت ویژه

فروش لسیتین سویا هندی با قیمت ویژه

مدت زیادی است که از فروش لسیتین سویا هندی با قیمت ویژه می گذرد. شرکت سورن یکی از مراکز فروش مواد اولیه وارداتی در ایران است که محصولات مورد نیاز تولیدکنندگان را در اختیارشان قرار می دهد. از محصولات اولیه ای که هم اکنون در پارت های ما موجود است هستند و با قیمت ویژه به فروش می رسند می‌توان به پودر کاکائو، پودر نارگیل خشک و چرب، گوارگام و … اشاره کرد.

تمام این محصولات در سطح کیفی بالایی قرار دارند و از شرکت های تولیدی معتبر خریداری شده اند. توضیحات هر یک از آن‌ها نیز در بخش مربوطه خودشان آورده شده است. همچنین جهت استعلام از قیمت جدید لسیتین می توانید با واحد فروش شرکت تماس بگیرید. مشاور و کارشناس ما پاسخگوی سوالات شما عزیزان خواهد بود.

[gravityform id=”3″ title=”true” description=”true”]
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای