بازرگانی لسیتین مایع| شرکت وارد کننده لسیتین مایع | SOREN

بازرگانی لسیتین پودری

فعالیت بازرگانی لسیتین مایع برای صنایع شیرینی بسیار مهم است چرا که این ماده از مواد اصلی این صنعت به شمار می آید و تولیدکنندگان کیک و شیرینی به آن نیاز دارند. اهمیت لسیتین Lecithin منجر به قرارگیری آن در لیست محصولات بازرگانی سورن شده است و در حال حاضر نیز یک لسیتین مرغوب و کیفیت بالا به کاتالوگ محصولات ما اضافه شده است که امکان خرید فله ای آن در همین سایت برقرار می باشد.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]لسیتین یکی از افزودنی های مهم به حساب می آید که در زمینه ترکیب مواد با هم بسیار یاری رسان بوده و همینطور مدت ماندگاری محصولات را نیز ارتقا می دهد.[/box]

در واقع، یکی از چالش های تولیدکنندگان انواع شیرینی این است که محصولات شان کیفیت لازم را داشته باشد و ماندگاری آنها به صورت طبیعی و با مواد گیاهی بیشتر شود که این اهداف با به کارگیری لسیتین های مرغوب قابل تحقق است. در ادامه بیشتر به ارزیابی و تحلیل لسیتین پودری مرکز خود پرداخته ایم که شما عزیزان را به مطالعه این مطالب دعوت می کنم. با ما همراه باشید.

بازرگانی لسیتین مایع اصل

بازرگانی لسیتین پودری اصل

بازرگانی لسیتین مایع اصل این ماده پایه ای را از تولیدکنندگان برتر دریافت کرده و جهت توزیع به تولیدی ها و همینطور عرضه به تامین کنندگان، بر روی آن قیمت عمده ای لحاظ می نماید.

لسیتین از مواد اولیه ای است که از گذشته تا به امروز پیشرفت های چشمگیری داشته به طوری که در ابتدا آن را فقط از تخم مرغ استخراج می کردند ولی با گذشت زمان پی به این موضوع بردند که می‌ توان آن را از مواد گیاهی و جانوری دیگری نیز به دست آورد.

موادی که می توان از آنها لسیتین را به دست آورد عبارتند از دانه سویا، شیر، آفتابگردان و چندین مواد گیاهی و جانوری دیگر که از میان این موارد لسیتین سویا با استقبال خوبی در کشور ما مواجه شده است که دلیل این استقبال به گیاهی بودن و قیمت مناسب آن مربوط است.

عرضه مواد اولیه صنایع شیرینی

عرضه مواد اولیه صنایع شیرینی

شرکت Soren عرضه کننده مواد اولیه صنایع شیرینی در کشور می باشد و مواد اصلی این صنعت از قبیل پودر کاکائو، روغن سی بی اس، پودر ژلاتین، لسیتین و … را با قیمت های ویژه توزیع می نماید.

برای نمونه، پودرهای کاکائو مجموعه ما از بهترین برندهای جهان انتخاب شده اند و با کیفیت هستند. تعدادی از آنها عبارتند از پودر کاکائو کارگیل، ناترا، اپرا، فاواریچ، جامبی و … که همگی طعم و عطر درجه یکی دارند. ضمن اینکه، دیگر محصولات ما نیز شرایط ایده آلی داشته و مرغوبیت لازم را دارند.

فروش لسیتین مایع درجه یک (Lecithin Powder)

فروش لسیتین پودری درجه یک (Lecithin Powder)

فروش لسیتین مایع درجه یک (Lecithin Powder) از پارت های پربازدید و پر درخواست ما به حساب می آید. لسیتین های ما که تولید هند هستند تمام ویژگی های یک لسیتین درجه یک را داشته و مورد تایید تولیدکنندگان کشورمان نیز قرار گرفته اند.

افرادی که تامین کننده مواد اولیه هستند یا تولیدکنندگان کشورمان برای خرید فله ای لسیتین می توانند از طریق همین سایت سفارشات خود را ثبت نمایند. از زمان ثبت سفارش تا دریافت آن نیز مدت زمان کوتاهی زمان خواهد برد.

Oops! We could not locate your form.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
فهرست