شکلات
خانه / لسیتین / قیمت خرید لسیتین سویا ویژه صنایع غذایی Lecithin

قیمت خرید لسیتین سویا ویژه صنایع غذایی Lecithin

لسیتین یکی از افزودنی‌های مفید غذایی است. این ماده در محصولات متعدد گیاهی و جانوری وجود دارد و برای سلامتی بسیار مفید است. از لسیتین به‌عنوان یک نگه‌دارنده مواد غذایی استفاده می‌شود. لسیتین در تولید محصولاتی همچون نان، شیرینی، شکلات، بستنی و… مورداستفاده قرار می‌گیرد. میزان قیمت این محصول با توجه به مارک و نوع آن متفاوت است و نمی‌توان برای لسیتین قیمت ثابتی در نظر گرفت. بااین‌حال قصد داریم در این مطلب شمارا با نحوه اطلاع از قیمت خرید لسیتین سویا و کاربردهای این محصول آشنا نماییم.

قیمت خرید لسیتین سویا

کاربرد لسیتین سویا

کاربرد لسیتین سویا

لسیتین سویا یکی از انواع مرغوب و باکیفیت لسیتین می‌باشد که از سویا استخراج می‌شود. کاربرد لسیتین سویا بسیار متنوع است و از آن در صنایع مختلفی استفاده می‌شود. البته این محصول دارای انواع مختلفی می‌باشد و قیمت خرید لسیتین سویا با توجه به برند آن متفاوت است.

از لسیتین سویا برای یکنواخت کردن بافت محصولات لبنی و غذایی همچون شیر، بستنی، شکلات، نان و شیرینی استفاده می‌شود. برخی از شرکت‌ها از این ماده برای تولید محصولات آرایشی استفاده می‌کنند چراکه لسیتین مانند یک مرطوب‌کننده عمل می‌کند. همچنین از این ماده در غذاهای حیوانات و محصولات غذایی بسته‌بندی‌شده استفاده می‌شود.

نقش لسیتین در شکلات

نقش لسیتین در شکلات

قیمت خرید لسیتین سویا برای تولید شکلات بسیار مناسب است و به همین دلیل در شکلات‌سازی این ماده جایگزین مواد افزودنی دیگر می‌شود. نقش لسیتین در شکلات کنترل شیرینی و شکر آن است. این ماده بافتی روان و یکنواخت به شکلات می‌دهد و باعث می‌شود مقداری چربی به بافت شکلات نفوذ کند.

خرید لسیتین پودری

لسیتین سویا مورداستفاده در صنایع غذایی مختلف به دو شکل مایع و پودری عرضه می‌شود. مدل‌های مایع برای شکلات و شیرینی مورداستفاده قرار می‌گیرد و نوع پودری آن در پخت نان مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای خرید لسیتین پودری یا مایع می‌توانید با مجموعه سورن تماس برقرار نمایید. توجه داشته باشید که سورن این محصول را به‌صورت عمده و باقیمت خرید لسیتین سویا به شما عرضه می‌کند؛ بنابراین خرید مطمئن و آسانی را با سورن تجربه خواهید کرد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
تماس با پشتیبانی و فروش
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon تلفن دفتر مرکزی: 982122092992
telegram icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت لسیتین خوراکی | کاربرد لسیتین | واردات لسیتین

قیمت لسیتین خوراکی در بازرگانی سورن تا حد امکان پایین در نظر گرفته شده است …

Call Now Buttonتماس با ما