خرید عمده تافی ایرانی از کارخانه

خرید عمده تافی ایرانی با قیمت های مناسب و مستقیم بدون واسطه از کارخانه، برای خریداران و عمده فروشان از طریق این مرکز امکان پذیر است.

گروه شکلات ایران با شناخت کافی و سابقه در صنعت شکلات و تافی Toffee و فعالیت های صادرات، تولید و پخش تافی و شکلات در داخل و خارج از کشور، ارتباط وسیعی با صاحبان مشاغل در این صنعت داشته و جهت همکاری با خریداران عمده و فعالان صنعت شکلات خدمات فروش، مشاوره انتخاب محصول و مشاوره و فروش های صادراتی را ارائه می نماید.

خرید عمده تافی

انواع تافی در مرکز خرید عمده تافی

انواع تافی که در مجموعه شکلات ایران به صورت عمده عرضه می شود شامل موارد زیر است:

خرید عمده تافی

یکی از مساله های مهم تاجران شکلات و تافی در کشور بحث حمل و نقل و هزینه های جانبی آن و مهم تر از آن کیفیت حمل و ایمنی جهت جلوگیری از صدمه به بار می باشد.

ما در این مرکز این امکان را فراهم کرده ایم تا سفاارشات عمده شکلات و تافی مشتریانمان را در سراسر کشور از طریق باربری های مجاز طرف قرارداد به شهرستان محل فعالیت ارسال نماییم. لذا  عمده فروشان  و فروشگاه های شکلات در سایر شهر ها و دورتر از مرکز مانند شهرهای جنوبی مثل استان خوزستان و فارس، می توانند به راحتی با خرید عمده تافی و دیگر محصولات شکلات مورد تیاز خود نمایند تا در اسرع وقت و کمترین هزینه سفارش خود را درب انبار و یا فروشگاه خود تحویل نمایند.

خرید عمده تافی

صادرات تافی ایران به سایر کشورها

با تنوع تولید و بالارفتن کیفیت شکلات های ایرانی در طول سالیان اخبر، حجم خرید عمده تافی ایرانی توسط سایر کشورها بسیار بالا رفته و امروزه شاهد صادرات انواع تافی در حجم های عمده به کشورهای مختلف عمده هستیم که صادر کنندگان فعال در عرصه بین الملل می توانند برای خرید عمده تافی و سایر انواع شکلات با ما در این زمینه و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشند. از کشورهای اصلی واردکننده انواع شکلات تافی ایرانی می توان کشورهای زیرا را نام برد:

  • عراق Iraq
  • افغانستان Afghanistan
  • ترکمنستان Turkmenistan
  • پاکستان Pakistan
  • سوریه Syria
  • عمان  Oman

خرید عمده تافی

فرصت های فروش شکلات تافی از کشورهای همسایه ایران

همانطور که اشاره شد، حجم خرید عمده تافی ایرانی از محبوبیت خاصی نزد کشورهای همسایه ایران پیدا کرده است. به طوریکه روزانه چندین تن از شکلات تافی ایران به کشورهای دیگر وارد می شود. بنابراین با حجم خرید و فروش تافی بالا از ایران، فرصت های خوبی برای تجارت در این زمینه مهیا می باشد که فعالان و تاجران مشغول در حوزه تافی می توانند از آن بهره ببرند. مرکز شکلات ایران به عنوان مرکز اصلی فروش شکلات تافی به صورت عمده، شرایط ویژه ای از برای خریدهای عمده صادر کنندگان ایرانی و همچنین وارد کنندگان تافی ایرانی از کشورهای دیگر فراهم کرده است که از جمله این شرایط موارد زیر است:

خرید عمده تافی

  • قیمت عمده تافی درب کارخانه :

یکی از دلایل محبوبیت تافی ایران برای کشورهای خارجی طرفدار شکلات تافی ایرانی، قیمت ارزان و مقرون به صرفه آن است.عمدتا به این دلیل که تافی ارزان ترین شکلات تولیدی موجود در بازار است، لذا با توجه به اینکه علیرغم قیمت ارزان و مناسب تافی، مزه و طعم دلنشینی دارد، بنابراین قشر زیادی از مردم  خواستار تافی و جزو مصرف کنندگان همیشگی آن هستند. لذا کسب قیمت تافی عمده به نرخ ارزان می تواند عامل مهمی در فروش محسوب شود و موفقیت تاجر را در خود داشته باشد. گروه شکلات ایران، با سوابق طولانی در تامین و صادرات انواع تافی، ارائه بهترین قیمت هاو قیمت مستقیم درب کارخانه، شرایط بسیار مناسبی را برای تجارت فراهم آورده است.

خرید عمده تافی

  • تحویل سفارشات عمده تافی در زمان مناسب و با تاریخ اعتبار مناسب

در موارد بسیاری مشاهده شده است، که پس از نهایی شده سفارشات شکلات و تافی و تسویه کامل، عدم تحویل به موقع و یا در مواقعی عدم تحویل به دلایل مختلف مانند مواد اولیه، تعطیلی کارخانه، شلوغی تولید و عدم اختصاص تولید به موقع به مشتری ناشناس و غیره، مشکلات فراوانی بوجود آمده که نه تنها سود معامله را از بین برده، بلکه باعث از بین رفتن سرمایه تاجران گرامی نیز شده است. بنابراین بسیار ضروری است که با شناخت کامل از کارخانه و موقعیت آن اقدام به خرید نمود. لذا یکی از فعالیت های ما در این مرکز هموار نمودن مسیر با فروش عمده تافی با تحویل به موقع و همچنین اطمینان از سلامت و تاریخ اعتبار آن است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت عمده تافی، نحوه ثبت سفارشات و خرید با واحد فروش ما در تماس باشید.

خرید عمده تافی ، فروش تافی مستقیم از کارخانه ، خرید تافی از کارخانه ، خرید Toffee

بیع الشوکولاته الإیرانیه للعراق

مع تنوع إنتاج ونوعیه الشوکولاته الإیرانیه على مر السنین ، نمت معظم الشوکولاته الیرانیه یرانی من قبل الدول الأخرى بشکل ملحوظ ، والیوم نشهد تصدیر جمیع أنواع الشوکولاته إلى مختلف البلدان الکبرى التی یمکن للمصدرین الدولیین تصدیرها. ترقبوا المزید من المعلومات عن حلوى التوفی بالجمله وأنواع أخرى من الشوکولاته. الدول الرئیسیه التی تستورد أنواع مختلفه من شوکولاته التوفی الإیرانیه هی: العراق أفغانستان ترکمانستان باکستان سوریا عمان 

الشکولاته الإیرانیه

شراء الشوکولاته الإیرانیه

کما لوحظ ، فإن معظم مشتریاتالشوکولاته الیرانیه قد اکتسب شعبیه خاصه مع إیران المجاوره. کما یتم استیراد العدید من الشوکولاته  إلى بلدان أخرى یومیا. لذلک ، مع الحجم الکبیر لمبیعات ومبیعات الشوکولاته الیرانیه من إیران ، هناک فرص جیده للتجاره فی هذا المجال یمکن لنشطاء الشوکولاته الیرانیه ورجال الأعمال الاستفاده منها. وفر مرکز شوکولاته الإیرانی کمرکز رئیسی لبیع شوکولاته التوفی شروطًا خاصه لعملیات الشراء الکبرى للمصدرین الإیرانیین وکذلک مستوردی الشوکولاته الیرانیه من دول أخرى.

الشوکولاته الإیرانی

 

Oops! We could not locate your form.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
فهرست