5/5 - (1 امتیاز)

در برندهای مختلف، قیمت کاکائو تخته ای شیری یکسان نیست. برخی برندها، قیمت ارزان و رقابتی را برای این محصول خود در نظر گرفته اند و در مقابل، برخی دیگر اقدام به تولید و فروش آن در قیمت های بالا کرده اند.

قیمت کاکائو تخته ای شیری

تولیدکنندگانی که به شکلات تخته ای شیری Milk bar chocolate نیاز دارند و کار تولید آنها حرفه ای می باشد به سراغ خرید عمده آن می روند. با سفارش فله ای، قیمت شکلات به نرخ عمده تبدیل می شود که این خود یک صرفه جویی بزرگ مالی برای تولیدکنندگان محسوب می شود. حال اینکه چه موادی در ترکیب این شکلات به کار رفته است یا چه مصارفی دارد را در ادامه شرح داده ایم. با ما همراه باشید.

قیمت کاکائو تخته ای شیری

قیمت کاکائو تخته ای شیری

 

قیمت کاکائو تخته ای شیری به عوامل زیادی بستگی دارد. از وزن تولیدی آن گرفته تا برند سازنده اش همگی بر قیمت تمام شده اش تاثیر گذاشته و موجب کاهش یا افزایش آن می شوند. از طرفی هم قیمت تک فروشی و عمده ای این شکلات، تفاوت محسوسی دارد که موجب جذب تولیدکنندگان به سفارش فله ای آن شده است.

ترکیب شکلات تخته ای شیری Milk bar chocolate

ترکیب شکلات تخته ای شیری Milk bar chocolate

در ترکیب شکلات تخته ای شیری Milk bar chocolate روغن سی بی اس، لسیتین، شیرخشک، وانیلین، پودر کاکائو و شکر اضافه می کنند. البته ممکن است برخی از تولیدکنندگان از مواد بیشتر یا کمتری در فرمولاسیون آن استفاده نمایند و محصولات منحصر به خودشان را تولید کرده و ارائه دهند.

شکلات شیری تخته ای چه مصارفی دارد؟

شکلات شیری تخته ای چه مصارفی دارد؟

سوالی که ممکن است برایتان پیش آید این است که شکلات شیری تخته ای چه مصارفی دارد؟ و بیشتر در چه حوزه هایی به کار می رود. در زیر به این پرسش پاسخ داده ایم:

یکی از کاربردها و مصارف این طعم از شکلات تخته ای، در بستنی سازی ها و مراکز تولید بستنی می باشد. در واقع، از این شکلات در روکش بستنی های شیری استفاده می کنند. تولید کننده ای که در کار تولید بستنی هایی با روکش و طعم شیری است آن را در تناژ بالا تولید و روانه بازار می کند به همین خاطر به شکلات های تخته ای زیادی جهت ذوب نمودن و انتقال به روکش بستنی ها نیاز دارد.

یکی دیگر از مصارف آن، در روکش و طعم دهی به کیک های ضیافتی می باشد. کیک های شیری رنگ از کیک های پرطرفدار قنادی ها هستند و فروش بالایی دارند به همین خاطر همیشه در غرفه های قنادی ها می توانید آنها را ببینید. به این ترتیب، آشپز پس از ذوب شکلات آن را بر روی کیک می ریزد تا کیک هم خوش طعم تر شود و هم اینکه منظره زیباتری داشته باشد.

کلام آخر اینکه شکلات های تخته ای شیری و سایر طعم ها در صنایع غذایی مصارف بالایی دارند ولی بیشترین مصرف این شکلات ها مربوط به کیک پزی و بستنی سازی می باشد.

 

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای