Rate this post

بیشترین خرید پودر کاکائو نچرال توسط تولید کنندگان کیک، شیرینی و شکلات انجام می گیرد. پودر کاکائو نچرال، از دانه کاکائو به دست آمده و کاملاً ارگانیک می باشد به طوری که هیچ نوع فرآیندی بر روی آن صورت نگرفته است به همین خاطر طعم آن تلخ می باشد. از شکلات های تخته ای تلخ گرفته تا کیک و شیرینی هایی که میزان شیرینی کمتری دارند در ترکیب شان از این پودر کاکائو استفاده می شود.

خرید پودر کاکائو نچرال

از آنجایی که توجه به سلامت و به کار بردن محصولات ارگانیک، هدف بسیاری از تولید کنندگان می باشد و قصد تولید محصولات سلامت محور با مواد اولیه طبیعی را دارند به سراغ موادی همچون پودر کاکائو طبیعی می روند. بسیاری از مصرف کنندگان نیز ترجیح می دهند محصولی را خریداری نمایند که در مواد اولیه آن، طبیعی ترین مواد به کار گرفته شده است.

از این رو، فروش پودر کاکائو طبیعی به عنوان یک ماده مهم در صنایع غذایی روند صعودی داشته است. این پودر کاکائو در مرکز ما با قیمت ویژه و در چندین برند خارجی معتبر ارائه می گردد که در ادامه درباره آن صحبت نموده ایم.

خرید پودر کاکائو نچرال Natural cocoa powder

خرید پودر کاکائو نچرال Natural cocoa powder

خرید پودر کاکائو نچرال Natural cocoa powder یکی از خریدهای کارخانه ها، کارگاه های شیرینی پزی و قنادی ها می باشد. پودر کاکائو در این مراکز مصرف بالایی داشته و در فرمولاسیون بسیاری از محصولات به کار گرفته می شود به همین خاطر جهت تامین آن، اقدام به خرید عمده پودر کاکائو می نمایند.

از طرفی، برخی از تولیدکنندگان جهت تولید محصولات متنوع، هر دو نوع پودر کاکائو هلندی یا آلکالایز و همچنین مدل طبیعی آن را خریداری می ‌کنند تا محصولاتشان از رنگ ها و طعم های متنوعی برخوردار باشند و در نهایت هر مشتری به محصول مورد نظرش دست یابد.

کاربردهای پودر کاکائو طبیعی در صنایع لبنیاتی و شکلات

کاربردهای پودر کاکائو طبیعی

کاربردهای پودر کاکائو طبیعی به نوعی نامحدود است به طوری که آن را می توان در انواع شکلات، کیک و شیرینی و صنایع لبنیاتی در کل انواع دسر به کار برد.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]رنگ پودر کاکائو طبیعی، قهوه ای روشن است و هر چقدر این روشنی بیشتر باشد نشان دهنده طبیعی بودن آن پودر کاکائو است.[/box]

در مقابل، پودرهای کاکائو فرآوری شده که دستخوش تغییراتی شده اند از رنگ تیره تری برخوردار هستند که هر چقدر این تیرگی بیشتر باشد پودر کاکائو نیز شیرین تر است. تولید کنندگان نیز که می خواهند محصولات خود را در طعم و رنگ های مختلف تولید نمایند هر دو نوع پودر کاکائو را تهیه کرده و شیرینی های گوناگونی را به بازار عرضه می کنند.

قیمت پودر کاکائو طبیعی فله

قیمت پودر کاکائو طبیعی فله

قیمت پودر کاکائو طبیعی فله بستگی به برند آن دارد. در مجموعه پخش سورن، برندهای مختلفی وارد شده اند که برخی از آنها عبارتند از Natra اسپانیا، Altinmarka ترکیه، Cargill هلند، Opera فرانسه و …. .

این برندها، پودر کاکائو را در چندین گرید و مدل مختلف تولید می کنند و تولیدکنندگان نیز با توجه به نیاز خود اقدام به خرید یک یا چند گرید از آنها می نماید. قیمت جدید هر یک از برندهای نام برده شده نیز توسط کارشناس فروش به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای