Rate this post

 

پودر کاکائو یکی از محصولات غذایی است که از آن بیشتر به‌عنوان چاشنی و طعم‌دهنده استفاده می‌شود. این محصول از ارزش غذایی بالایی برخوردار است و مصرف آن به‌سلامتی بدن نیز کمک می‌کند. این ماده از میوه درخت کاکائو تولید می‌شود. میوه درخت کاکائو حدود 30 سانتیمتر و به شکل خیار زردرنگ است. در داخل این میوه دانه‌های کاکائو وجود دارد که از آن روغن کاکائو و پودر کاکائو تهیه می‌شود. در ایران تعداد درختان کاکائو محدود است. به همین دلیل بیشترین کاکائو مصرفی کشور از طریق واردات تأمین می‌شود. یکی از برندهای پرفروش پودر کاکائو هلندی است که در ادامه بیشتر با مشخصات و قیمت پودر کاکائو هلندی آشنا خواهید شد.

بهترین پودر کاکائو خارجی

بهترین پودر کاکائو خارجی

پودر کاکائو مصرفی کشور از کشورهای مختلفی مانند برزیل، اندونزی، ترکیه، هلند و اسپانیا وارد می‌شوند. بیشتر این پودرها از کیفیت بالایی برخوردارند. پودرهای کاکائو در دو نوع نچرال و آلکالایز تولید و عرضه می‌شوند. هرکدام از این پودرها دارای برندهای مختلف خارجی هستند. بهترین پودرهای کاکائو خارجی در بازار که بسیار پرفروش نیز می‌باشند پودرهای ترکیه‌ای، هلندی و اسپانیایی هستند. قیمت این پودرها تا حدودی باهم متفاوت است. میزان قیمت پودر کاکائو هلندی در رده میانی قرار می‌گیرد اما کیفیت و طعم و عطر آن بی‌نظیر است.

عوامل مؤثر در میزان قیمت پودر کاکائو هلندی

قیمت پودر کاکائو هلندی

پودرهای کاکائو هلندی دارای برندهای مختلفی همچون پودر کاکائو کارگیل و پودر کاکائو دارک هستند. این پودرها از قیمت یکسانی برخوردار نیستند. عوامل مؤثر در میزان قیمت پودر کاکائو هلندی مارک و برند، نوع بسته‌بندی، وزن و… می‌باشد. روش خرید نیز در میزان قیمت این پودر مؤثر است. اگر شما به‌صورت مستقیم یا اینترنتی پودر کاکائو را از واردکننده این محصول خریداری نمایید واسطه‌های فروش حذف می‌شوند و می‌توانید بهترین پودر کاکائو هلندی را با مناسب‌ترین قیمت خریداری نمایید. به‌طورکلی قیمت پودر کاکائو هلندی بیشتر از پودرهای ترکیه‌ای و کمتر از پودر کاکائوهای اسپانیایی است و دارای قیمتی میانه می‌باشد.

خرید پودر کاکائو خالص

خرید پودر کاکائو خالص

پودرهای کاکائو خالص دارای طعم و رایحه تندتری هستند. این پودرها خام بوده و هیچ ماده افزودنی به آها اضافه نمی‌شود. بیشتر پودر کاکائوهای هلندی پودرهایی خالص هستند. برای خرید پودر کاکائو خالص و اطلاع از میزان قیمت پودر کاکائو هلندی با واحد فروش بازرگانی سورن در تماس باشید. سورن واردکننده و توزیع‌کننده انواع پودرهای خارجی مرغوب می‌باشد. این مجموعه محصولات خود را به‌صورت عمده و با مناسب‌ترین قیمت به فروش می‌رساند. سورن امکان خرید غیرحضوری را نیز برای مشتریان خود فراهم کرده است؛ بنابراین خرید مطمئن و آسانی را با سورن تجربه خواهید کرد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای