Rate this post

روغن سویا لسیتین

روغن سویا لسیتین در تولید شیرینی ها و بیسکویت ها کاربرد وسیعی داشته و عمر مفید آنها را افزایش می دهد. لسیتین Lecithin از افزودنی های گیاهی به حساب می آید که در چندین صنعت به کار گرفته می شود و نوع مایع آن در صنایع شیرینی کارآیی فراوانی دارد.

لسیتین را می توان از موادی نظیر شیر، ذرت، جوانه گندم، آفتابگردان، سویا و چندین ماده دیگر به دست آورد که در مرکز ما نوع سویا آن ارائه می گردد که خود این لسیتین سویا نیز در دو مدل پودری و مایع ارائه می ‌شود که مدل مایع آن همانطور که گفته شد در شیرینی پزی کاربرد گسترده ای دارد و به عبارتی از مواد اصلی تولیدکنندگان این حوزه محسوب می‌شود.

بنابراین بسیار مهم است که این محصول از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد و تولیدکنندگان آن را مورد تایید قرار دهند. با ما همراه باشید تا این مواد اولیه مجموعه خود را به زبانی ساده برای شما عزیزان معرفی نماییم.

فروشنده اصلی روغن سویا لسیتین

فروشنده اصلی روغن سویا لسیتین

خرید از فروشنده اصلی روغن سویا لسیتین اهمیت زیادی دارد. در بازارهای داخلی و خارجی انواع مواد اولیه با قیمت و کیفیت های متفاوت وجود دارند که این تنوع و گستردگی، انتخاب و خرید را برای تولیدکنندگان سخت نموده است.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]بهترین کار برای تهیه مواد اولیه مرغوب این است که آنها را از فروشندگان اصلی و مراکز معتبر نظیر بازرگانی سفارش داد.[/box]

بازرگانی سورن نیز یکی از بازرگانی های باتجربه کشور می باشد که در کار پخش مواد اولیه وارداتی تبحر داشته و آنها را با بهترین بسته بندی و در سریع ترین زمان، در اختیار تولیدی ها و تامین کنندگان قرار می دهد.

آنالیز لسیتین سویا مایع (Liquid soy lecithin)

آنالیز لسیتین سویا مایع (Liquid soy lecithin)

اکنون نوبت به آنالیز لسیتین سویا مایع (Liquid soy lecithin) رسیده است. وظیفه اصلی لسیتین چه مدل مایع و چه پودری این است که عمر محصول را افزایش داده و آن را در برابر آسیب های مختلف نگهداری می نماید. از طرفی لسیتین مایع، چندین عملیات دیگر نیز انجام می دهد برای نمونه هنگامی که آن را به ترکیب کیک می افزایند بافت آن را همسان نموده و سبب یکنواختی کیک می شود.

لسیتین در رابطه با شکلات و بیسکویت نیز این عمل را انجام می دهد و علاوه بر اینکه این خوراکی ها به یکنواختی مطلوب می رسند مواد تشکیل دهنده آنها نیز به خوبی با یکدیگر ترکیب می شود. این ویژگی ها برای تولید کننده بسیار مهم است به همین خاطر لسیتین که پدید آورنده این ویژگی ها می باشد به یکی از پرفروش ترین مواد اولیه بازار تبدیل شده است.

فروش شگفت انگیز مواد مورد نیاز صنایع غذایی

فروش شگفت انگیز مواد مورد نیاز صنایع غذایی

در این سایت، فروش شگفت انگیز مواد مورد نیاز صنایع غذایی با توجه به تمام استانداردها و اصول لازم محقق شده است. از انواع طعم دهنده ها گرفته تا انواع نگهدارنده ها را می توانید در مجموعه ما پیدا نمایید و آنها را با بهترین قیمت ها سفارش دهید. موادی همچون اسید سیتریک یا جوهر لیمو که مواد خوراکی را ترش مزه می کنند و همینطور گلیسیرین، لسیتین، پودر ژلاتین و … را می توانند عمده ای خریداری کنید.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای