Rate this post

خرید آنلاین اسید سیتریک ترش

خرید آنلاین اسید سیتریک ترش از نیازهای بخش صنایع غذایی هر کشوری می باشد. اسید سیتریک که آن را با لفظ جوهر لیمو هم می شناسند در دسته اسیدهای آلی قرار داشته و مصرف آن خطری برای سلامت افراد ندارد و حتی حاوی خواص نیز می باشد به طوری که در صنعت درمانی از آن استفاده می کنند. این ماده بویی ندارد و سفید رنگ است و از نظر طعم دهی نیز ترش بوده و غیر سمی می باشد.

همچنین مصرف آن به عنوان نگهدارنده عوارضی نداشته و جان مصرف کننده را تهدید نمی کند. نگاه تولید کنندگان به این اسید ضعیف که در پرتقال و لیموترش یافت می شود به عنوان یک ادویه است که آن را به تولیدات خود می افزایند. جهت آشنایی بیشتر با این ماده پرکاربرد و نحوه سفارش آن ادامه مطلب را از دست ندهید.

خرید آنلاین اسید سیتریک ترش با قیمت عالی

خرید آنلاین اسید سیتریک ترش با قیمت عالی

در مجموعه ما، خرید آنلاین اسید سیتریک ترش با قیمت عالی مورد توجه مراکز بسیاری از جمله تولیدی های آبنبات، سس، ژله و … قرار گرفته است. اسید سیتریک ماده افزودنی است که موجب حفاظت تولیدات کارخانه ها و تولیدی های مختلف شده و محصولات آنها را در برابر آسیب های مختلف حفظ می کند. کمبود این ماده نگهدارنده در محصولات بسیاری احساس می شود و جهت حفظ مرغوبیت آنها همواره به مواد تولیدی اضافه می شود.

خرید آنلاین این محصول انتظار تولید کنندگان مراکز مختلف از تامین کنندگان است. در حقیقت، سفارش اینترنتی اسید سیتریک وارداتی منجر به صرفه جویی در وقت و هزینه مراکز مختلف شده و در آخر رضایت آنها را در پی دارد. اگر شما نیز خواهان خرید اسید سیتریک هستید کافی است سفارش خود را از طریق یکی از راه های پیشنهادی ما ثبت نمایید.

انواع اسید سیتریک Citric Acid

انواع اسید سیتریک Citric Acid

  • اسید سیتریک خشک
  • اسید سیتریک آبدار

مصارف اسید سیتریک

در زیر مصارف اسید سیتریک آورده شده است:

  • صنایع غذایی
  • صنایع دارویی
  • صنایع آرایشی و بهداشتی

عرضه عمده اسید سیتریک ترش | تامین کننده اسید سیتریک آبدار

عرضه عمده اسید سیتریک ترش

در بازرگانی سورن، عرضه عمده اسید سیتریک ترش با بهترین کیفیت عملی شده است. اسید سیتریک های این لاین مرکز ما، وارداتی بوده و از طعم مناسبی برخوردار هستند. ضمن اینکه، در هنگام کار با اسید سیتریک بایستی نکات ایمنی را رعایت نمایید چرا که این ماده مشتعل بوده و باید هنگام استفاده از آن مانع سیگار کشیدن اطرافیان شوید و کاملا مواظب همه جوانب کار باشید و آن را صحیح به کار ببرید تا مشکلی ایجاد نشود. برای خرید از تامین کننده اسید سیتریک آبدار با واحد فروش در تماس باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای