هلدینگ نمونه فروش پودر کاکائو عمده | اسنو | گرکنز | Soren

فروش پودر کاکائو عمده

پودر کاکائو یکی از محصولات غذایی پرکاربرد است از این پودر در محصولات غذایی متعددی و برای مصارف خانگی نیز استفاده می‌شود. پودرهای کاکائو دارای انواع متنوعی هستند. این محصول توسط کشورهای آفریقایی و اروپایی بیشتر تولید می‌شود. بیشتر مصرف پودر کاکائو ایران از طریق واردات از کشورهای مختلف تأمین می‌شود. پودر کاکائو هر کشور دارای ویژگی‌ها و مشخصات خاصی است. میزان قیمت پودرهای نیز با توجه به شرکت تولیدی متفاوت است. مراکز فروش پودر کاکائو عمده این پودر را در دو نوع آلکالایز و طبیعی عرضه می‌کنند.

انواع پودر کاکائو خوب

 پودر کاکائو خوب
انواع پودر کاکائو خوب

پودر کاکائو در دو نوع نچرال و آلکالایز یا فرآوری شده تولید می‌شود. این دو نوع پودر دارای مشخصات ویژه‌ای هستند. طریقه و موارد مصرف آن‌ها نیز متفاوت است. در کارخانه‌های تولیدی شیرینی و شکلات بیشتر از پودر کاکائو آلکالایز استفاده می‌شود. به همین دلیل مصرف پودر کاکائو آلکالایز در ایران بیشتر از پودرهای کاکائو طبیعی است. تفاوت این دو نوع پودر در رنگ، مزه و روش تولید می‌باشد.

پودرهای کاکائو طبیعی رنگی روشن دارند دارای درصد چربی بین 10 تا 12 هستند و طعم و عطر آن‌ها تند می‌باشد. پودرهای کاکائو فرآوری شده رنگی تیره دارند. درصد چربی آن‌ها معمولاً بیشتر است و از طعم و عطر ملایم‌تری برخوردارند. درواقع پودرهای کاکائو طبیعی برخلاف پودر کاکائو آلکالایز؛ دست‌کاری نشده خام هستند و مواد افزودنی به آن‌ها اضافه نشده است. قیمت این دو نوع پودر کاکائو نیز باهم متفاوت است. می‌توان انواع پودر کاکائو خوب طبیعی و آلکالایز را به‌صورت مستقیم از مراکز فروش پودر کاکائو عمده خریداری نمایید.

قیمت پودر کاکائو فله‌ای و عمده در هلدینگ  سورن

قیمت پودر کاکائو فله‌ای
قیمت پودر کاکائو فله‌ای و عمده در هلدینگ  سورن

بازرگانی‌های واردکننده پودر کاکائو این محصول را در پالت‌های 750 کیلوگرمی و در کارتن‌های 20 و 25 کیلویی عرضه می‌کنند. قیمت پودر کاکائو فله‌ای و عمده توسط بازرگانی واردکننده اعلام می‌شود. عوامل متعددی در میزان قیمت این محصول دخیل می‌باشد. نوع کشور تولیدی، نوع برند، درصد چربی پودر کاکائو، نوع پودر کاکائو (آلکالایز یا طبیعی) و نرخ ارز از عوامل مؤثر بر میزان قیمت پودر کاکائو محسوب می‌شوند. بهتر است پودرهای کاکائو را به‌صورت مستقیم از مراکز فروش پودر کاکائو عمده خریداری نمایید تا از مقدار هزینه شما کاسته شود.

فروش پودر کاکائو عمده با طعم‌های مختلف

فروش پودر کاکائو عمده
فروش پودر کاکائو عمده با طعم‌های مختلف

سورن هلدینگ  فروش پودر کاکائو عمده با طعم‌های مختلف می‌باشد. این مجموعه بازرگانی انواع پودرهای کاکائو طبیعی و نچرال را با طعم‌های تلخ و معمولی به‌صورت عمده عرضه می‌کند. بیشتر برندهای معتبر و پرفروش دنیا در این مجموعه موجود است. محصولات سورن باکیفیت خوب و قیمت مناسب عرضه می‌شوند؛ بنابراین خرید به‌صرفه و مطمئنی را تجربه خواهید کرد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
فهرست