Rate this post

پودر نارگیل عمده‌فروشی

پودر نارگیل یکی از محصولات غذایی است که دارای کارایی زیادی می‌باشد و در صنایع مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرد. از این پودر در صنایع غذایی، دارویی و آرایشی و بهداشتی استفاده می‌شود. در ایران نیز تقاضا برای پودر نارگیل بسیار زیاد است. بیشترین مصرف پودر نارگیل در ایران جهت تولید شیرینی و شکلات است. بیشتر پودر نارگیل مصرفی ایران از طریق واردات تأمین می‌شود. واردات این محصول از طریق کشورهای مختلفی مانند ویتنام، هندوستان، اندونزی و سریلانکا انجام می‌شود. توزیع و پخش پودر نارگیل عمده‌فروشی توسط مراکز و بازرگانی‌های مختلفی صورت می‌گیرد.

انواع پودر نارگیل و موارد مصرف آن

انواع پودر نارگیل و موارد مصرف آن

در اینجا قصد داریم شمارا با انواع پودر نارگیل و موارد مصرف آن آشنا نماییم. پودر نارگیل دارای دو نوع کلی چرب و خشک یا پرچرب و کم‌چرب می‌باشد. پودرهای نارگیل چرب بیشتر در صنایع آرایشی مورداستفاده قرار می‌گیرند. روغن نارگیل برای سلامتی پوست و مو بسیار مفید است. از پودر نارگیل چرب در تولید شیرینی نیز استفاده می‌شود. اگر از پودر نارگیل چرب در تولید شیرینی استفاده شود؛ شیرینی خشک خواهد شد. از پودر نارگیل خشک نیز برای مصارف خانگی استفاده می‌شود. پودرهای کم‌چرب دارای ماندگاری بیشتری هستند. به همین دلیل استفاده از آن‌ها در محصولات غذایی مانند شکلات مناسب‌تر است و از کپک زدن و سفیدک زدن شکلات جلوگیری می‌شود. پودر نارگیل عمده‌فروشی چرب و خشک را می‌توان از طریق بازرگانی‌ها و مراکز مختلفی در برندهای متفاوت خریداری کرد.

قیمت پودر نارگیل در بازار تهران

قیمت پودر نارگیل در بازار تهران

قیمت پودر نارگیل در بازار تهران بستگی به عوامل مختلفی دارد. درصد چربی پودر نارگیل مهم‌ترین عامل در تعیین قیمت این محصول می‌باشد. پودرهای نارگیل پرچرب از ارزش تغذیه‌ای بیشتری برخوردارند و دارای قیمت بیشتری هستند. به‌طورکلی قیمت پودر نارگیل عمده‌ فروشی کمتر از قیمت خرید مقدار جزئی است. قیمت این محصول با توجه به نوع برند، درصد چربی، نوع بسته‌بندی و روش خرید متفاوت است. بهتر است پودرهای نارگیل را از عمده‌فروشی‌ها معتبر و بازرگانی‌های اصلی واردکننده پودر نارگیل خریداری نمایید؛ تا از کیفیت محصول مطمئن شده و هزینه کمتری پرداخت نمایید.

توزیع پودر نارگیل عمده ‌فروشی

پودر نارگیل عمده ‌فروشی

سورن یکی از مراکزی است که درزمینهٔ پخش و توزیع پودر نارگیل عمده‌ فروشی فعالیت می‌کند. این مجموعه انواع مواد اولیه شکلات‌سازی موردنیاز کارخانجات را با بهترین کیفیت تأمین می‌نماید. سورن پودر نارگیل را به‌صورت عمده و با کمترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می‌دهد و برای راحتی مشتریان امکان خرید اینترنتی را نیز فراهم کرده است. جهت سفارش خرید و اطلاع از مشخصات محصول با واحد پشتیبانی و فروش در تماس باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای