قیمت و فروش شکلات تافی رولن میوه ای آیتن

قیمت و فروش مستقیم شکلات تافی میو ه ای رولن با انواع طعم های میوه ای، برای خریداران عمده و صادر کنندگان تافی رولن با بهترین شرایط در مرکز شکلات ایران ارائه می شود.

کارخانه شکلات سازی آیتن، در شهر تبریز، مهد تولید شکلات و شیرینی ایران واقع شده است. اولین محصولات آیتن در سالیان دور قند و شکر بوده است و این کارخانه همچنان این محصولات را جزو محصولات اصلی خود تولید و عرضه می نماید. در ادامه با توجه به توانمندیهای مجموعه، ماشین آلات مدرن و تخصص کادر فنی، محصولات متنوعی مانند انواع آبنبات و بن بن و نیز انواع تافی میوه ای و رولن به لیست محصولات تولیدی و فروش اضافه شد.

قیمت شکلات تافی میوه ای

انواع شکلات تافی میوه ای و آبنبان های آیتن

تافی های تولید شده در آیتن در دو مدل کلی تولید می شوند:

  1. شکلات تافی میوه ای
  2. تافی های طعم دار رولن

شکلات تافی میوه ای

آبنبات ها و تافی های میوه ای آیتن نیز در مدل های زیر تولید می شوند:

  1. آبنبات توت فرنگی

  2. آبنبات قهوه

  3. انواع آبنبات میوه ای

  4. آبنبات عسلی

  5. تافی کره ای

  6. تافی چهارگوش طلایی

  7. تافی های میوه ای در انواع طعم ها

شکلات تافی میوه ای

فروش مستقیم و قیمت شکلات تافی میوه ای رولن از کارخانه

در طول سالیان گذشته به دلایل مختلفی، فروش تافی رولن و انواع آبنبات های آیتن در داخل و خارج از کشور، تراکنش بالایی را تجربه کرده اند تا آن جایی که در بسیاری از موارد توان تولید به حجم درخواستی فروش نرسیده است. از دلایل اصلی موفقیت فروش آبنبات و تافی آیتن در بازارها، می توان به تنوع، کیفیت و قیمت بسیار مناسب و رقابتی محصولات آیتن اشاره کرد. آیتن در طول سالیان اخیر، علاوه بر بازارهای داخلی بسیاری از محصولات خود را در بازارهای خارجی صادر کرده است و امروزه بسیاری از کشورهای اطراف خواستار تافی و شکلات های آیتن در حجم های کانتینری هستند. با توجه به جذابیت آیتن برای فروش داخلی و خارحی در این مرکز شرایطی را فراهم کرده ایم تا فروش مستقیم از کارخانه را برای عمده فروشان داخلی، تاجران و صادر کنندگان ایرانی فعال در حوزه بین الملل و همچنین تاجران و واردکنندگان خارجی امکان پذیر شود. برا کسب اطلاعات بیشتر و خرید شکلات تافی رولن آیتن به طور مستقیم از کارخانه با ما در تماس باشید.

شکلات تافی میوه ای

بهترین قیمت تافی میوه ای ترش در ایران

یکی از تقاضاهای اصلی که با محبوبیت بالایی در دسته شکلات تافی ها روبرو است، تافی میوه ای ترش است. تافی میوه ای ترش در بسته های یک کیلویی و سه کیلویی و کارتن های 3 کیلویی عرضه می شود . قیمت تافی میوه ای ترش بستگی به قیمت مواد اولیه مانند پوره دارد. برای کسب بهترین قیمت تافی میوه ای ترش در ایران با واحد فروش در تماس یاشید.

شکلات تافی میوه ای

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
فهرست