Rate this post

شکلات مغزدار دلساز به نوبه خود از کیفیت بالایی برخوردار بوده و قابل رقابت با برندهای خارجی می باشد. این شکلات های پذیرایی به صورت کاکائویی، تافی و آبنبات تولید می شوند و هر کدام از آن ها برای مشتریانی خاص پیشنهاد شده است. اگر در زمینه فعالیت های صادرات شکلات هستید، فرصت را برای خرید عمده از دست ندهید.

شکلات Delsaz بدون شک از شناخته شده ترین برندهای ایرانی می باشد که در بازار جهانی توانسته جایگاه لازم را کسب نماید.

این شرکت شکلات سازی توانسته تنوع بسیار گسترده ای از محصولات را به بازار ارائه نماید و انواع شکلات های پذیرایی مغزدار، بخشی از آن محسوب می شود.

شکلات های کادویی مغزدار فندقی، یکی از لوکس ترین شکلات های پذیرایی می باشد که می توان به مشتریان پیشنهاد نمود.

محصولات شکلات تافی دلساز Delsaz

شکلات مغزدار دلساز صادراتی دارای زیر شاخه های بسیار متنوعی می باشد که برخی از آن ها شامل موارد زیر است:

  • تافی مغزدار کاکائویی

  • تافی مغزدار نعنایی

  • تافی مغزدار نارگیلی

  • تافی مغزدار کره ای

  • تافی مغزدار شیری

همچنین یکسری مدل آبنبات های مغزدار هم توسط این شرکت با کیفیت عالی تولید می شود که در بخش صادراتی، قابل توجه اکثر تاجران قرار می گیرد.

محصولات شکلات تافی دلساز Delsaz

خرید عمده تافی مغزدار دلساز Delsaz از کارخانه

همواره مشتریانی که در زمینه پخش و یا صادرات شکلات فعالیت می نمایند، تمایل به خرید عمده شکلات به صورت مستقیم از کارخانه دارند چرا که این مسئله سبب کاهش قیمت تمام شده و در نتیجه افزایش سودآوری می شود.

ما نیز به همین منظور از طریق این سایت، آمادگی لازم برای پاسخ به سفارشات مشتریان را داریم که می توانید ضمن ارتباط با ما و کسب اطلاعات لازم، اقدام به ثبت سفارش نمایید.

خرید عمده تافی مغزدار برای صادرات مخصوصا به کشورهای همسایه ار تقاضای بسیار بالایی برخوردار است که می توان در آن بخش سودهای قابل توجهی به دست آورد.

شرکت تافی مغزدار دلساز با تولید روازنه انواع تافی مغزدار مشتریان صادراتی را همواره در خریدهای کانتیتری پشتیبانی نموده است. معمولا خرید عمده تافی مغزدار برای صادرات به پاکستان و عراق و سایر کشورها به صورت کانتینری در حجم 2000 کارتن یا 24000 کیلو تولید و صادر می شود.

برای اطلاع از قیمت تافی مغزدار delsaz می توانید با واحد فروش در تماس باشید. همچنین مرزهای صادراتی ایران مانند مرز میرجاوه ، مرز جالق ، مرز کوهک و … از مرزهای مهم پاکستان هستند که قیمت تریلی برای صادرات تافی مغزدار را می توانید از همکاران فروش جویا شوید.

خرید عمده تافی مغزدار دلساز Delsaz از کارخانه

صادرات تافی مغزدار دلساز به پاکستان

همانطور که اشاره شد، پاکستان از کشورهای مهم صادراتی برای تافی های ایرانی است. روزانه چندین کانتینر از محصولات تافی مغزدار ما به شهرهای مختلف در پاکستان مانند کراچی از طریق واردکنندگان و تاجران پاکستانی خریداری می شود. صادرات تافی مغزدار دلساز به پاکستان معمولا در کارتن های 12 کیلویی و وزن های بسته های 3 کیلویی انجام می شود.

صادرات تافی مغزدار دلساز به پاکستان

فیلم خط تولید تافی مغزدار

برای آشنایی بیشتر شما مشتریان گرامی برای روند تولید محصول تافی پیشنهاد می کنیم فیلم خط تولید تافی مغزدار زیر را مشاهده بفرمایید.

برای تولید تافی مغزدار از دستگاه های مختلفی استفاده می شود که در فیلم بعضی از آنها قابل مشاهده است.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای