قیمت خرید آبنبات تافی فله ای کارخانه

قیمت خرید آبنبات تافی فله ای کارخانه ، صادرات آبنبات تافی ، فروش عمده آبنبات ، آبنبات فله ، تولید انواع آبنبات

 

یکی از محصولات پرفروش و پرتقاضای بازارهای داخلی و خارجی انواع تافی ها هستند.  در کنار تافی ها ، انواع آبنبات نیز از محبوبیت و جذابیت های ویژه برای تاجران داخلی و خارجی برخوردارند. از دلایل تقاضای بالا برای این دسته از محصولات صنعت شکلات ، قیمت ارزان و تنوع بالای آن هاست.

صادرات انواع آبنبات تافی ایران

همانطور که گفتیم ، آبنبات تافی ها  در ایران ، از محبوبیت زیادی در بازارهای خارجی برخورداد هستند. از مشتریان عمده و همیشگی انواع تافی آبنبات ایران ، کشورهای همسایه ما هستند. البته در کنار این کشوها ، کشورهای دیگری هم هستند که شکلات و تافی های ایرانی در آن ها وارد شده و فروش داشته است. با این توضیحات یکی از بازارهای جذاب ، صادرات انواع آبنبات تافی ایران می باشد که بهره مندی از این فرصت ها ، می توان حاشیه سود های خوبی را ایجاد نمود.

خرید آبنبات فله

تولید و فروش انواع آبنبات تافی

تافی آبنبات های تولیدی ما در ایران ، دارای تنوع و طعم های مختلفی هستند که فرصت خرید و فروش را آسان تر می نمایند. از انواع تافی آبنبات های فله می توان موارد زیر را برشمرد:

  • آبنبات فله یک سرپیچ توت فرنگی

این آبنبات از جمله آبنبات های بسیار معروف و پرفروش ما به شمار می رود. بسته بندی معروف و کیفیت خوب و مزه خاص این آبنبات از ویژگی های جذاب این آبنبات است. بسته بندی های این آبنبات در بسته های یک کیلویی و سه کیلویی و کارتن های 12 کیلویی می باشد.

  • آبنبات فله بن بن عسلی 

این آبنبات نیز از پر فروش های بازار است. بسته بندی های این آبنبات در بسته های یک کیلویی و سه کیلویی و کارتن های 12 کیلویی می باشد.

  • آبنبات فله بن بن قهوه

آبنباتی بسیار معروف و قدیمی و از محبوب های آبنبات در ایران. بسته بندی های این آبنبات در بسته های یک کیلویی و سه کیلویی و کارتن های 12 کیلویی می باشد و خرید آبنبات فله به این طریق انجام می شود.

خرید آبنبات فله

  • انواع تافی میوه ای

  • انواع تافی ترش میوه ای

  • انواع تافی کره ای

  • تافی کاکائویی

  • تافی دارچینی

  • تافی رولن عمانی

خرید آبنبات فله

تولید و فروش انواع آبنبات فله و تافی فله از طریق مجموعه سورن و گروه شکلاتیران به صورت مستقیم از کارخانه برای عمده فروشان با شرایط ویژه در نظر گرفته شده است. برای اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

قیمت خرید آبنبات تافی فله ای کارخانه

قیمت خرید آبنبات تافی فله تولیدی را برای مشتریان گرامی و صادرکنندگان گرامی ، در پایین ترین و ارزان ترین قیمت ها در بازار در نظر گرفته ایم تا از این طریق بتوانیم ارزش افزوده و سود مشتریان و فروش آن ها بیشتر و بهینه تر نماییم. برای کسب قیمت خرید آبنبات فله و تافی از کارخانه و ثبت سفارشات با ما در تماس باشید.

خرید آبنبات فله

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۳.۳ از ۵
از مجموع ۳ رای
فهرست