خرید شکلات تلخ ایرانی فله و کیلویی

خرید شکلات ایرانی به سبب تولید گسترده و بهبود کیفیت آن در سال های اخیر روند رو به رشدی را تجربه کرده است و امروزه شاهد تراکنش های خوبی برای تولید کننده ها در خرید شکلات ایرانی هستیم. یکی از انواع شکلات ها که هم از لحاظ طعم خاص، هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ تنوع محبوب پر طرفدار ات، خرید شکلات تلخ است. شکلات های تلخ به دلیل های گفته شده تقاضای بالایی از بازارهای شکلات را به خود اختصاص داده اند و خرید و فروش شکلات تلخ در انواع مختلف بسته ای، فله، کیلویی و تخته ای حجم بالایی دارد.

خرید شکلات ایرانی

خواص شکلات تلخ

شکلات تلخ یکی از مشتقات دانه کاکائو به شمار می رود. همانطور که از اسمش پیداست مزه ای تلخ دارد و لذا طرفداران خاصی دارد و ممکن است بعضی طرفداران شکلات آن را دوست نداشته باشند. اما خواص شکلات تلخ باعث شده است که با وجود طعم تلخش به دیگر شکلات ها ارجحیت پیدا کند و مصرف زیادی داشته باشد. خواص کلی شکلات تلخ به بیش از 30 مورد می رسد که در اینجا به طور کلی به آن ها اشاره می کنیم:

خرید شکلات ایرانی

شکلات تلخ سرشار ار آنتی اکسیدان های بسیار قوی می باشد و مواد معدنی که در آن به کار رفته است تاثیر زیادی در سلامت و زیبایی انسان ها دارد. آنتی اکسیدان های بسیار قوی مثل فلاونوئیدهای موجود در شکلات تلخ باعث جلوگیری از بروز اختلالات قلبی عروقی می شود و خطر سکته را به شدت کاهش می دهد. همچنین شکلات تلخ سطح کلسترولو فشار خون را کنترل می نماید. از دیگر خواص بسیار موثر شکلات تلخ، کمک به بینایی بی عیب و دید کامل است. در کنار این خواص اشاره شده خواص زیاد دیگری هم هست که کمک شایانی هب زیبایی پوست، دندان و سلامتی می کند.

خرید شکلات ایرانی

خرید شکلات ایرانی تلخ در انواع مختلف

مجموعه شکلات ایران، بورس تامین عمده شکلات ایرانی، خرید شکلات ایرانی تلخ را در انواع مختلف فله، بسته بندی و کیلویی با درصدهای مختلف برای فروشندگان عمده عرضه نموده است. قیمت شکلات تلخ ارائه شونده توسط شکلات ایران قیمت درب کارخانه و مستقیم بدون واسطه ( البته برای خریداران عمده و خریدهای عمده ) است. فعالان حوزه پخش شکلات ایرانی و شکلات تلخ و عمده فروشان می توانند با تماس با واحد فروش نسبت به کسب اطلاعات تکمیلی و قیمت عمده شکلات ایرانی تلخ و سایر انواع شکلات اقدام نمایند. شکلات تلخ ایرانی در انواع زیر به فروش می رسد:

  • شکلات تلخ کیلویی 74%
  • شکلات تلخ تابلتی کارتنی
  • شکلات تلخ کیلویی 87%
  • شکلاتت تلخ کیلویی 95%

برای کسب اطلاعات بیشتر و قیمت های عمده انواع شکلات تلخ و سایر انواع شکلات ایرانی با ما در تماس باشید.

خرید شکلات ایرانی

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
فهرست