Rate this post

خرید شکلات تافی مغزدار، سالانه به صورت چندهزار تن در حجم های عمده و عمدتا به منظور صادرات خریداری و صادر می شود. شکلات تافی های مغزدار ایرانی، به یک محصول بسیار جذاب و ناب برای صادرات تبدیل شده اند، به طوریکه بسیاری از کشورهای دنیا، مخصوصا کشورهای همسایه ایران تقاضای بسیار بالایی برای خرید شکلات تافی مغزدار فله  از ایران دارند.

اصطلاح فله برای خرید تافی ، شاید ذهن برخی را به این سمت ببرد که تافی ها بدون بسته بندی و در کارتن یا کیسه به طور فله در هم ریخته شده اند. ولی در واقع اینظور نیست. شکلات تافی فله در اصل به صورت بسته بندی های زیر و در کارتن ارائه می شود که در ادامه به جزییات بیشتر آنها خواهیم پرداخت.

خرید شکلات تافی

طرز تهیه تافی و آبنبات

در حدود 100 سال پیش ، تولیدات جهانی و انحصاری تافی فقط در اختیار 5 کشور در دنیا بود. این 5 کشور ، کشورهای آلمان ، ترکیه ، بلژیک ، انگلیس و اتریش بودند. اما این انحصار در طول سالیان بعدی شکسته شد. تا جاییکه امروزه صنعت تافی در ایران با پیشرفت و رشد چشمگیری مواجه بوده است. رشد صنعت و تجارت تافی در ایران آن قدر پیشرفت کرده است که امروزه ایران در خاورمیانه اولین و بزرگ ترین تولید کننده butter toffee filling است.

تافی ها زیرمجموعه ای از آبنبات هستند. این انواع آبنبات از ترکیب گلوکز ، شیر ، چربی و قند تهیه می شوند. وجود چربی در تافی مانع چسبیدن تافی به دندان و سقف دهان می شود و باعث می شود تا تافی در شرایط معمول کمی سفت بماند. در تولید انواع تافی علاوه بر مواد اصلی تشکیل دهنده که عنوان شد، از طعم دهنده ها و مواد دیگری مانند قهوه ، کاکائو و انواع اسانس خوراکی نیز استفاده می شود.

در خصصو فرایند تولید تافی ابتدا شکر سفید را اسیاب می کنند تا به صورت پودر شکر دربیاید. سپس ترکیب شیرخشک ، روغن و آب را به آن اضافه می نمایند. سپس در دیگ مخصوص تافی انواع اسانس ، پودر یا کره کاکائو و لسیتین و سایر افزودنی ها به آن اضافه میشود. سپس با ترکیب و هم زدن به صورت خمیری شکلاتی در آمده و یکنواخت می شود. بعد از اندکی توقف ، شکلات آماده شده به طرف دستگاه پر کن هدایت شده و سپس توسط دستگاه فرم دهنده به پخت و از آنجا به دستگاه بسته بندی انتقال می یابد. در انتها برای جلوگیری از فاسد شدن برای مدت کوتاه به فریزر انتقال یافته و بعد در کارتن ها و بسته بندی های تافی آماده و عرضه می شود.

خرید تافی مغزدار

ویژگی های اصلی  در خرید شکلات تافی مغزدار Toffee Filling

همانطور که عنوان شد، شکلات تافی های مغزدار ایرانی د ر بازارهای داخلی و خارجی بسیار پرطرفدار شده اند و فروش شکلات تافی مغزدار روزانه چندین تن به منظور پخش تافی در ایران و خارج از کشور انجام می شود. اما برای یک خرید خوب شکلات تافی مغزدار چه عواملی مهم هستند و به چه عواملی باید دقت کرد؟

 • طعم های متنوع

با توجه به اینکه خریدهای شکلات تافی در حجم های بالای 20 تن و به صورت کانتینر معمولا انجام می شوند، لذا تنوع تافی مغزدار یک عامل مهم در خرید موفق تافی می باشد. چرا که پخش شکلات تافی مغزدار در حجم 25000 کیلو از یک طعم کا بسیار سخت و شاید نشدنی باشد، در حالیکه با تنوع در طرح، طعم و مغز تافی می توان سبد خوبی از تافی را انتخاب و خریداری کرد.

 • قیمت مناسب تافی

کشورهای خواستار تافی ایرانی، عمدتا تافی را انتخاب می کنند، به دلیل اینکه ارزان ترین محصول شکلاتی تافی است. بنابراین داشتن یک قیمت مناسب و ارزان برای تافی، از عوامل اصلی و شاید مهم ترین عامل در خرید تافی ارزان تلقی می شود. بنابراین فروش تافی ارزان عاملی مناسب برای همکاری های گسترده است.

 • کیفیت مناسب و تاریخ اعتبار کافی تافی

با توجه به خرید عمده در حجم بالا، و اینکه مدت زمان مصرف تافی در مغازه های فروشنده های تک فروشی برای مدت زمان بیشتری ممکن است به طول بینجامد، لذا کیفیت مناسب تافی ها و همچنین تاریخ اعتبار بالای تافی ها  از عوامل مهم در تولید و فروش تافی ارزان است. متاسفانه در بسیاری از موارد دیده می شود که برای اندکی قیمت ارزان تر، تافی های تاریخ گذشته یا اعتبار کم و حتی بدون درج تاریخ اعتبار را در بسیاری از انبارها به فروش می رسانند که این کار صدمات جبران ناپذیری هم به اعتبار، هم به سلامتی مصرف کننده و هم به سرمایه خریداران می رساند. از این رو بسیار مهم است که برای خرید اندکی ارزان تر به دام این طور معاملات و خریدها نروید.

خرید شکلات تافی

مجموعه شکلات ایران، با سابقه و شناخت کافی از صنعت شکلات و تافی و همچنین بهره مندی از کارشناسان با تجربه و با دانش در تولید و تامین انواع تافی، با رعایت کامل نکات فوق، سبدی از بهترین محصولات را جهت خرید شکلات تافی مغزدار و سایر انواع تافی و آبنبات برای تاجران، صادر کنندگان ایرانی و واردکنندگان و تاجران خارج از ایران تامین می نماید.

تولید تافی فله مغزدار در انواع مختلف

از انواع تافی های پرطرفدار ایرانی ، میتوان برخی نمونه ها را نام برد که خواهان و متقاضی بیشتری دارند. این تافی ها در اصطلاح خارجی به butter toffee filling مشهور هستند. اگر بسته بندی های تافی های ما را نیز مشاهده کرده باشید عبارت butter toffee filling را مشاهده خواهید نمود. در اصطلاح رایج و قدیمی به همه انواع تافی ها تافی کره ای می گویند. ولی در واقع این تافی کره ای ها ، تافی مغزدار با انواع طعم و مغز مختلف از طعم های کره ای ، کاکائویی ، نارگیلی ، میوه ای و غیره هستند.

شکلات تافی های ما شامل مدل های زیر می باشد.

 • شکلات تافی مغزدار در طعم های متنوع: بسته بندی تافی ها در بسته های یک کیلوگرمی و سه کیلوگرمی و کارتن های 12 کیلویی آماده و عرضه می شوند.
 • شکلات تافی های میوه ای: بسته بندی تافی ها در بسته های یک کیلوگرمی و سه کیلوگرمی و کارتن های 12 کیلویی آماده و عرضه می شوند.
 • شکلات تافی های کره ای : بسته بندی تافی ها در بسته های یک کیلوگرمی و سه کیلوگرمی و کارتن های 12 کیلویی آماده و عرضه می شوند.
 • شکلات تافی های ترش : بسته بندی تافی ها در بسته های یک کیلوگرمی و سه کیلوگرمی و کارتن های 12 کیلویی آماده و عرضه می شوند.
 • انواع آبنبات : بسته بندی تافی ها در بسته های یک کیلوگرمی و سه کیلوگرمی و کارتن های 12 کیلویی آماده و عرضه می شوند.

خرید شکلات تافی

خرید شکلات تافی فله مغزدار ارزان Toffee

از کشورهای اصلی که طرفدارا و متقاضی خرید شکلات تافی مغزدار ارزان که مصرف بسیار بالایی از شکلات تافی های ایرانی دارند می توان به کشورهای زیر اشاره کرد

 • عراق
 • افغانستان
 • پاکستان
 • ترکمنستان
 • ارمنستان
 • آذربایجان
 • آفریقای جنوبی
 • نیجریه
 • ساحل عاج
 • روسیه
 • سوریه
 • عمان

فروش شکلات تافی فله مغزدار ارزان Toffee Filling

برای فروش شکلات تافی  فله مغزدار ارزان و سایر انواع محصولات، ثبت سفارشات، قیمت شکلات تافی مغزدار صادراتی و کسب اطلاعات تکمیلی با ما در تماس باشید. فروش شکلات تافی مغزدار به صورت های مختلف و بر طبق سلیقه خریداران انجام می شود:

 • خرید اینترنتی و آنلاین به منظور صرفه جویی در زمان و هزینه
 • ملاقات حضوری
 • کانال تلگرامی شکلاتیران

قیمت تافی کره ای مغزدار فله

تافی کره ای مغزدار فله ، یکی از قدیمی ترین ، محبوب ترین و پرتقاضاترین انواع تافی در ایران است. یکی از دلایل محبوبیت صادراتی ، قیمت تافی کره ای مغزدار فله است. افزایش تولید ، نگه داشتن قیمت پایین برای هزینه های تولید و مواد اولیه و هزینه های جانبی، ما را در ارائه بهترین قیمت تافی کره ای مغزدار فله به مشتریان، صادر کنندگان و تاجران خارجی کمک کرده است و از این طریق همکاری های فراوانی داشته ایم.

تافی ترش

تافی ترش ، جایگزینی از لواشک های سابق و سنتی است با این تفاوت که مشکلات بسته بندی و بهداشت در آن حل شده است. تافی ترش ایران ، در حال حاضر با توجه به سابقه کمتر در تولید ، بسیار پرتقاضا و از تافی  های اصلی در فروش داخلی و صادراتی است. تافی ترش ها در انواع مختلی تولید می شوند که در زیر برخی از آنها را معرفی می کنیم:

انواع تافی ترش

 1. تافی ترش آلبالو در بسته بندی های 500 گرمی ، یک کیلویی ، سه کیلویی و کارتن های 12 کیلویی
 2. تافی ترش سیب ترش در بسته بندی های 500 گرمی ، یک کیلویی ، سه کیلویی و کارتن های 12 کیلویی
 3. تافی ترش هلو در بسته بندی های 500 گرمی ، یک کیلویی ، سه کیلویی و کارتن های 12 کیلویی
 4. تافی ترش انار در بسته بندی های 500 گرمی ، یک کیلویی ، سه کیلویی و کارتن های 12 کیلویی

تافی شیری

تافی که در واقع یک اصطلاح است. همانطور که اشاره شد، در ترکیبات تافی از شیر استفاده می شود و در واقع تافی ها به نوعی شیری هستند. تافی شیری نیز از محصولات پرفروش است. برای کسب قیمت خرید تافی شیری فله و ثبت سفارش با واحد فروش در تماس باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای