Rate this post

اگر به دنبال پودر ثعلب برای بستنی سنتی مرکز خود هستید، ما به شما عزیزان محصولات کشور ژاپن و چین را پیشنهاد می کنیم. پودر ثعلب سانروز ژاپن و همینطور پودر ثعلب شاندونگ یولانگ چین از بهترین برندهای جهان هستند که در ایران موجود بوده و می توان از آن ها در تولیدات خود استفاده کرد.

پیش از پرداختن به موضوع اصلی بایستی به این موضوع توجه داشته باشید که پودر ثعلب به ۲ صورت گیاهی و صنعتی تولید می شود. پودر ثعلب گیاهی توسط ریشه های گیاهی با همین اسم تولیدشده و یک پودر درجه یک است. پودر ثعلب صنعتی نیز همچون مدل گیاهی عمل می کند؛ اما قیمت ارزان تری دارد.

در واقع، محدودیتی که در تولید گیاه ثعلب وجود دارد و همینطور قیمت بالای آن منجر به تولید پودر ثعلب صنعتی شده است. البته نام اصلی پودر ثعلب صنعتی، سی ام سی (CMC) یا کربوکسی متیل سلولز است که بسیاری از افراد، این محصول را هم با همان نام پودر ثعلب می شناسند. در ادامه مطلب، بیشتر به بررسی پودر ثعلب صنعتی که در کشور ما فراگیرتر است، می پردازیم. با ما همراه باشید.

پودر ثعلب برای بستنی سنتی

پودر ثعلب برای بستنی سنتی

بسیاری از تولیدکنندگان، خواهان خرید پودر ثعلب برای بستنی سنتی (CMC) واحد تولیدی خود هستند که مجموعه بازرگانی سورن، این محصول را با کیفیت بالا و قیمت مناسب در اختیارشان قرار می دهد. اینکه سطح کیفی یک افزودنی بالا باشد برای تولیدکنندگان حرفه ای اهمیت زیادی دارد و ما نیز در این راستا، سعی کرده ایم محصولات معتبر و سطح بالایی را در اختیار این عزیزان قرار دهیم.

تولیدکنندگان با افزودن پودر سی ام سی به بستنی های تولیدی خود قصد دارند، نقطه ذوب آن ها را افزایش دهند. در واقع، سی ام سی جزء افزودنی هایی است که با کمک آن می توان نقطه ذوب محصولات غذایی را افزایش داد؛ به همین خاطر شاهد استفاده گسترده از آن در کارخانجات و کارگاه های تولید بستنی هستیم.

همچنین با اضافه کردن پودر سی ام سی به ترکیب بستنی های مختلف می توان طراوت و تازگی آن ها را تا مدت زیادی پس از تولید حفظ کرد. به این ترتیب، با کمک پودر cmc هم مقاومت ذوبی محصولات افزایش می یابد و هم طراوت آن ها مانند روز اول حفظ می شود. همه این موارد باعث استقبال تولیدکنندگان صنایع غذایی از این محصول اولیه مهم و کاربردی شده است.

فروش پودر سی ام سی صنعتی

فروش پودر سی ام سی صنعتی

فروش پودر سی ام سی صنعتی ویژه تولیدکنندگان بستنی تحت چندین برند معتبر صورت می گیرد. به عنوان مثال، برند سانروز ژاپن، محصول تولیدی خود را در کیسه های ۲۰ کیلویی بسته بندی کرده و به فروش می رساند. برند چینی شاندونگ یولانگ نیز محصولات خود را در کیسه های ۲۵ کیلویی عرضه می کند.

به طور کلی، پودر سی ام سی صنعتی از محصولات وارداتی کشور است که عمدتا از همین ۲ کشور آسیایی وارد می شود. فروش این محصولات نیز هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری انجام می گیرد تا هر تولیدکننده ای بنابر خواست خود یکی از راه های خرید را انتخاب نماید.

قیمت سی ام سی خوراکی (CMC)

قیمت سی ام سی خوراکی (CMC)

قیمت سی ام سی خوراکی (CMC) به برند انتخابی مشتری بستگی دارد. هر شرکتی دارای استراتژی خاص خود است و محصولاتش را بنابر منافعش تولید کرده و به فروش می رساند. بنابراین قیمت پودر ثعلب برای بستنی سنتی به برندی بستگی دارد که انتخاب کرده اید.

حال اینکه، قیمت پودر سی ام سی ژاپن چقدر است؟ یا اینکه برند شاندونگ یولانگ، محصولاتش را با چه قیمتی ارائه می کند؟ توسط کارشناس شرکت به اطلاع تولیدکنندگان و تامین کنندگان محترم می رسد؛ زیرا قیمت محصولات وارداتی با نوساناتی همراه است به همین خاطر قیمت روز هر محصول بعد از به روز رسانی به اطلاع مشتریان محترم می رسد.

ضمن اینکه، انتخاب برند پودر سی ام سی برای بسیاری از تولیدکنندگان سخت است که این افراد می توانند با مشاوره و دریافت راهنمایی های لازم با توجه به انتظارات خود و بودجه در نظر گرفته شان یکی از برندهای منتخب را انتخاب نمایند. به عبارت دیگر، مشاور و کارشناس ما در صورتی که تمایل داشه باشید به شما عزیزان در انتخاب برند کمک خواهد کرد.

فروش اینترنتی پودر ثعلب سی ام سی

فروش اینترنتی پودر ثعلب سی ام سی

فروش اینترنتی پودر ثعلب سی ام سی در جهت رفاه حال مشتریان گرامی شرکت سورن صورت می گیرد. عزیزانی که مایل به خرید پودر ثعلب برای بستنی سنتی هستند، تنها کافی است فرم مربوطه را پر کرده و بر روی دکمه ارسال کلیک نمایند. سایر مراحل فروش نیز توسط پرسنل ما صورت می گیرد و محصول در زمان کوتاهی به موقعیت افراد ارسال خواهد شد.

از سایر محصولات اولیه موجود در شرکت که همگی به صورت فله ای و با قیمت مناسب عرضه می شوند می توان به پودر نارگیل چرب، پودر نارگیل خشک، پودر ژلاتین، پودر کاکائو، گوارگام، کنجد سفید، لسیتین مایع و … اشاره کرد. خرید هر یک از این محصولات نیز همچون پودر ثعلب خوراکی به ۲ صورت اینترنتی و حضوری قابل انجام است.

[gravityform id=”3″ title=”true” description=”true”]

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای