فروش عمده تافی ارزان قیمت ویژه نوروز 99

با نزدیکی سال جدید و روزهای پایان سال 99، بازار تقاضای تافی و شکلات  به شدت داغ و بالا خواهد بود. لذا ما در مرکز شکلات ایران شرایط ویژه ای برای شما مشتریان و فروشندگان عزیز جهت فروش عمده  تافی ارزان قیمت در نظر گرفته ایم. تافی ها در انواع مختلفی تولید می شوند و بنا بر درخواست و نیاز مصرف کنندگان برای کاربری های متنوعی مصرف می شوند.

فروش عمده تافی ارزان

فروش عمده تافی ارزان قیمت ویژه شب عید سال 99

مرکز شکلات ایران، بورس  شکلات و تافی ایران، انواع تافی ها را با قیمت های بسیار مناسب و به صورت فروش مستقیم از درب کارخانه و بدون واسطه به فعالان خرید و فروش شکلات و عمده فروشان شکلات و تافی پیشنهاد می دهد. برای اطلاعات بیشتر در خصوص انتخاب محصول، قیمت ها و نحوه ثبت سفارش با کارشناسان و مشاوران فروش شکلات ایران در تماس باشید.

انواع تافی

انواع تافی تولیدی و قابل عرضه به شرح زیر می باشد:

 • تافی کاکائویی
 • تافی شیری
 • تافی نارگیلی
 • تافی میوه ای
 • تافی ترش
 • آبنبات

فروش عمده تافی ارزان

تافی های عمده در بسته بندی های 3 کیلویی، یک کیلوگرمی و در کارتن های 12 کیلوگرمی بسته بندی و ارسال می شوند.

همچنین شایان ذکر است با توجه به محدوده کاری مرکز شکلات ایران در سراسر کشور و ارتباطات کاری و وجود مشتریان در شهرستان های مختلف، این امکان را فراهم کرده ایم تا سفارشات عمده مشتریان را پس از ثبت نهایی از درب کارخانه به درب انبار و فروشگاه شما ارسال کنیم.برای این کار مطمئن ترین و کم هزینه ترین باربری های طرف قرارداد انتخاب شده و آماده همکاری هستند. برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

قیمت شکلات ایرانی فله و کیلویی

در بحث خرید شکلات کیلویی ایرانی ، مهم ترین و اصلی ترین موضوع ، در کنار کیفیت و تنوع ، قیمت است. قیمت شکلات ایرانی فله و کیلویی ، در واقع مزیت اصلی برای کار کردن و خرید و فروش آن است. از این رو تولید و ارائه بهترین قیمت شکلات کیلویی ایرانی فله برای خریداران عمده و مراکز پخش ، از خدمات اصلی مجموعه سورن برای مشتریان گرامی می باشد. شکلات های کیلویی فله در بسته بندی های یک و سه کیلویی بسته بندی و عرضه می شوند. برای کسب قیمت شکلات ایرانی کیلویی و فله به صورت عمده ویژه پخش با کارشناسان فروش در تماس باشید.

فروش عمده تافی ارزان

مرکز خرید شکلات تلخ فله

از مصارف اصلی شکلات تلخ فله ، کافی شاپ ها و مراکز سنتی قهوه فروش و شکلات تلخ است. شکلات تلخ فله در انواع درضدهای مختلف از 50 الی 99 درصد با توجه به سلیقه و میزاا درخواست تلخی برای شکلات از سوی مصرف کننده ها در بازار تولید و عرضه می شود. همانطور که می دانید هرچه میزان کاکائو در شکلات تلخ بیشتر باشد ، درصد تلخی و نیز قیمت آن بالاتر می رود. دلیل این موضوع خود کاکائو است. کاکائو به خودی خود ماده ای تلخ و پر از خواص مهم و مفید برای انسان است. در نتیجه وجود آن در شکلات ، باعث ایجاد خواص زیادی در بدن می شود. از این رو بسیاری از مردم علاقه به مصرف و خرید شکلات تلخ فله دارند. یکی از شکلات های تلخ فله هم قیمت بسیار مناسب و هم کیفیت بالایی دارد . شکلات تلخ سایرو می باشد. برای خری شکلات تلخ فله می توانید از واحد مشاوره و فروش اطلاعات تکمیلی را کسب نمایید.

شکلات تلخ سایرو

خرید از کارخانه تافی مغزدار در 8 طعم مختلف

تافی مغزدار ، جزو شکلات تافی های محبوب و پرتقاضا در بازارها می باشد. البته محبوبیت شکلات تافی مغزدار فقط مربوط به داخل کشور نمی شود. بلکه بسیاری از کشورهای خارجی و مخصوصا کشورهای اطراف ایران ،خواستار تافی مغزدار ایرانی هستند.

تافی مغزدار ما در 8 طعم تولید و عرضه می شود. تنوع بالا در طعم و در نظر گرفتن قیمت تافی مغزدار به صورت ارزن و رقابتی باعث فروش بسیار بالا و همکاری های گسترده با مراکز پخش و خریداران عمده و نیز صادر کنندگان شده است. برای خرید تافی مغزدار در طعم های مختلف و متنوع با واحد پشتیبانی و فروش در تماس باشید.

فروش عمده تافی ارزان

انواع تافی مغزدار در طعم های زیر تولید و عرضه می شود:

 • شکلات تافی مغزدار کره ای
 • شکلات تافی مغزدار کاراملی
 • شکلات تافی مغزدار شیری
 • شکلات تافی مغزدار توت فرنگی
 • شکلات تافی مغزدار نعنایی
 • شکلات تافی مغزدار پرتقالی
 • شکلات تافی مغزدار زنجبیلی
 • شکلات تافی مغزدار کاکائویی

لیست قیمت شکلات تافی ارزان کیلویی

معمولا قیمت شکلات تافی به صورت کیلویی عرضه می شود. همچنین با اینکه تافی ها در بسته بندی های پلاستیکی پلمپ شده و کارتن های 12 کیلویی عرضه می شوند، به آنها شکلات کیلویی می گویند. با این توضیحات، لیست قیمت شکلات تافی کیلویی ارزان قیمت که به صورت قیمت در کیلو عرضه می شود را می توانید از کارشناسان فروش دریافت نمایید. همچنین ثبت سفارشات و خرید شکلات کیلویی ایرانی فله برای فعالان در شهرستان های دیگر علاوه بر تهران نیز در مجموعه ما امکان پذیر است.

 

فروش عمده تافی ارزان

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
فهرست