Rate this post

شکلات تخته ای پوششی کیبوردی  (۱۰ مدل)در دسته مهم ترین و کاربردی ترین شکلات های مورد استفاده در صنایع غذایی قرار دارد. به طور کلی، شکلات تخته ای چه در مدل ساده و معمولی و چه در مدل پوششی (CBS) کاربردهای گسترده ای در تولیدی های غذایی دارند.

شکلات تخته ای پوششی کیبوردی

ممکن است برایتان سوال پیش آید که مدل معمولی با پوششی چه تفاوت هایی دارد. توجه داشته باشید که مقاوت شکلات تخته ای پوششی بیشتر از مدل معمولی است به همین خاطر تولیدکنندگان تمایل بیشتری به استفاده از این مدل شکلات تخته ای دارند.

[highlight-dash bkcolor=”linear-gradient(to right, #f7971e, #ffd200);” color=”white;” align=”center;” ]شکلات تخته ای پوششی به دلیل مقاومت خوب در برابر گرما در تولیدی هایی که به کار تولید بستنی، کیک، کوکی، شیرینی و … مشغول هستند مورد استفاده قرار می گیرد.[/highlight-dash]

به این صورت که، شکلات تخته ای بعد از ذوب شدن به یک سس درجه یک تبدیل شده و به خوبی می تواند به عنوان روکش کیک ها و دسرهای مختلف به کار گرفته شود. در ادامه مطلب، قصد معرفی شکلات تخته ای پوششی تولید داخل را داریم تا تولیدکنندگان سراسر کشور هر چه بهتر با این محصول طعم دهنده آشنا شوند و در صورت تمایل نسبت به خرید شکلات تخته ای ایرانی اقدام نمایند. با ما همراه باشید.

تولید شکلات تخته ای پوششی کیبوردی (CH1)

تولید شکلات تخته ای پوششی کیبوردی

تولید شکلات تخته ای پوششی کیبوردی (۱۰ مدل) در ایران بسیار دقیق و حرفه ای انجام می گیرد. تولیدکنندگان ما در زمینه تولید شکلات از تجربه بالایی برخوردار هستند و با ذوق و تجربه بالای خود موفق شده اند، شکلات تخته ای را در چندین طعم متنوع و در درجه کیفی بالا تولید نمایند. از آنجایی هم که، وجود شکلات تخته ای پوششی در برخی مراکز بسیار مهم و حائز اهمیت بوده، نیاز است که کشور به خودکفایی برسد که خوشبختانه، سال های زیادی از خودکفایی کشورمان در این زمینه می گذرد.

تولید شکلات تخته ای در واحد تولیدی با بهره گیری از مواد اولیه خوش طعم و باکیفیت انجام می گیرد که طعم خوب مواد بر طعم نهایی محصول تاثیر گذاشته و خروجی کار یک شکلات تخته ای پوششی عالی می شود. ضمن اینکه، این شکلات داخل ماشین آلات مربوطه تولید می شود و پرسنل مربوطه حین تولید شکلات بر روی سطح کیفی آن نظارت دارند. رعایت همه این موارد، باعث شده که شکلات تخته ای ایرانی به یکی از بهترین شکلات های تخته ای تولید شده در منطقه تبدیل شود.

کارخانه های تولیدکننده شکلات تخته ای پوششی (CH1)

کارخانه های تولیدکننده شکلات تخته ای پوششی

کارخانه های تولیدکننده شکلات تخته ای پوششی (CH1) کیبوردی در داخل، کار خود را به خوبی انجام داده اند و مصرف کنندگان از محصولات عرضه شده رضایت دارند. در زیر به معرفی مراکز تولید شکلات تخته ای در ایران پرداخته ایم:

  • کارخانه پارمیدا

پارمیدا یکی از عرضه کنندگان شکلات در طعم ها و مدل های مختلف است و در زمینه تولید شکلات تخته ای نیز عملکرد مناسبی داشته است. همه مراحل تولید، بسته بندی و توزیع شکلات توسط این مجموعه به صورت کاملا حرفه ای انجام می گیرد. این عملکرد حرفه ای باعث پیشرفت برند پارمیدا در کشور و کسب رضایت مصرف کنندگان شده است.

  • کارخانه دوریکا

مجموعه دوریکا یکی دیگر از تولیدکنندگان خوب شکلات تخته ای در ایران است. این مجموعه، تولیدکننده انواع شکلات با مواد اولیه باکیفیت بوده و سطح کیفی تولیداتش قابل قبول و رضایت بخش است؛ کارخانه شکلات دوریکا نیز همچون پارمیدا موفق شده است رضایت بسیاری از مصرف کنندگانش را جلب نماید.

  • کارخانه ما

شکلات تخته ای کارخانه ما نیز یکی دیگر از شکلات های تخته ای تولید شده در ایران است که مطابق با استانداردهای تعریف شده جهانی تولید شده و در پکیج های استاندارد بسته بندی شده است. تمام مراحل تولید در مرکز از تعیین نوع مواد اولیه و تولید حرفه ای با دستگاه های پیشرفته خودکار گرفته تا بسته بندی و پخش آن ها به صورت حرفه ای و با کادر مجرب انجام می گیرد. در زیر به معرفی انواع شکلات تخته ای تولید شده در کارخانه اشاره کرده ایم:

– شکلات تخته ای کاکائویی

-شکلات تخته ای سفید (وانیلی)

-شکلات تخته ای رنگی (میوه ای)

-شکلات تخته ای تلخ یا دارک

عوامل تاثیرگذار بر قیمت شکلات تخته ای ایرانی (وانیلی & کاکائویی)

عوامل تاثیرگذار بر قیمت شکلات تخته ای ایرانی

از عوامل تاثیرگذار بر قیمت شکلات تخته ای ایرانی وانیلی و کاکائویی می توان به نوع مواد اولیه به کار رفته در شکلات و قیمت تمام شده هر یک از آن ها اشاره کرد. همانطور که می دانید قیمت مواد اولیه با نوساناتی همراه است که این نوسانات بر قیمت محصولات صنایع غذایی همچون شکلات تخته ای تاثیر می گذارد. از قیمت روز شکلات تخته ای کارخانه می توانید با برقراری تماس با واحد فروش مطلع شوید.

[aparat id=’S7Ies’]

[gravityform id=”3″ title=”true” description=”true”]

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای