Rate this post

فروش صمغ گوارگام بستنی با مناسب‌ترین قیمت توسط مراکز تولیدی و بازرگانی متعددی در ایران انجام می‌گیرد. گوارگام یکی از مواد افزودنی محصولات غذایی مانند بستنی است که دارای کاربرد وسیعی می‌باشد. این محصول در بسته‌بندی‌ها و برندهای متنوع در بازار موجود است. هر یک از برندها دارای ویژگی‌های خاص و قیمت متفاوتی هستند. خرید عمده صمغ گوارگام بسیار به‌صرفه می‌باشد. خرید این محصول به روش‌های حضوری و اینترنتی فراهم‌شده است.

فروش صمغ گوارگام بستنی

موارد مصرف گوارگام خوراکی

موارد مصرف گوارگام خوراکی متعدد است. گوارگام نوعی گیاه صمغی است که در کشورهای مختلفی کشت می‌شود. هند یکی از تولیدکنندگان اصلی این ماده غذایی می‌باشد. صمغ گوارگام از دانه‌های گیاه گوارگام به دست می‌آید و به‌خوبی با محصولات غذایی دیگر ترکیب می‌شود. این صمغ با پروتئین‌های دیگر ناسازگار نبوده و به همین دلیل استفاده از آن در مواد غذایی مناسب می‌باشد. این صمغ باعث چسبندگی مواد غذایی شده و نقش ژلاتین را دارد. برخی از موارد مصرف گوارگام خوراکی عبارت‌اند از:

  • تولید انواع بستنی

  • تولید انواع مربا

  • تولید شیرکاکائو و سایر شیرهای طعم دار

  • تولید آبمیوه و نوشیدنی

  • تولید کیک و بیسکویت

  • تولید انواع سس

  • تولید انواع ژله و… .

می‌توان این محصول را به شکل عمده‌ای از طریق مراکز فروش صمغ گوارگام بستنی خریداری کرده و برای تولید محصولات ذکرشده مورداستفاده قرار داد.

فروش صمغ گوارگام بستنی | موارد مصرف گوارگام

نقش گوارگام در محصولات غذایی

صمغ گوارگام بیشترین کاربرد را در بستنی‌سازی دارد. این ماده به تشکیل استابلایزر بستنی کمک می‌کند. به‌طورکلی نقش گوارگام در محصولات غذایی افزایش چسبندگی و غلظت دهندگی می‌باشد. همچنین محصول باعث حفاظت بهتر مواد غذایی و تازگی آن می‌شود. ازاین‌رو در تولید انواع نان نیز کاربرد داشته و از بیات شدن آن جلوگیری می‌کند.

بهتر است صمغ گوارگام Cremish white در دمای 80 درجه و به مدت 25 دقیقه حرارت داده شود تا بهترین کارایی را در محصولات غذایی ایجاد کند. این ماده به‌راحتی در انواع آب‌های سرد و گرم حل‌شده و در برابر چربی‌ها و حلال‌ها مقاوم است. می‌توان با این ماده غلظت‌های متفاوتی را به دست آورد. استفاده از صمغ گوارگام با سهولت و راحتی انجام می‌گیرد. این محصول نوعی پایدارکننده مواد اولیه غذایی محسوب می‌شود و طعم خوبی نیز دارا می‌باشد. مراکز فروش صمغ گوارگام بستنی این ماده غذایی را با قیمت مناسب و با بسته‌بندی زیبا و مقاوم عرضه می‌کنند.

فروش صمغ گوارگام بستنی | نقش گوارگام در محصول غذایی

قیمت گوارگام مرغوب در بازار ASH 1%

قیمت گوارگام مرغوب ASH 1% در بازار متفاوت است. این ماده توسط کشورهای استرالیا، آفریقا، پاکستان، آمریکا و هند تولید می‌شود. هر یک از کمپانی‌ها قیمت متفاوتی برای محصولات خود در نظر گرفته‌اند. همچنین قیمت این محصول رابطه مستقیمی با نرخ ارز دارد. چراکه حصولی وارداتی بوده و هزینه حمل‌ونقل و نرخ ارز بر میزان قیمت نهایی آن مؤثر خواهد بود. برای اطلاع دقی از قیمت محصول می‌توانید با نمایندگی‌های فروش صمغ گوارگام بستنی تماس برقرار نمایید.

فروش صمغ گوارگام بستنی | قیمت گوارگام

فروش صمغ گوارگام بستنی با بهترین قیمت

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]مجموعه تولیدی و بازرگانی سورن یکی از مراکز فروش صمغ گوارگام بستنی با بهترین قیمت می‌باشد.[/box] این مجموعه برندهای معتبر و پرفروش صمغ گوارگام را در اختیار مشتریان سراسر ایران قرار می‌دهد. برای ثبت سفارش خرید تنها کافی است با کارشناسان واحد فروش در تماس باشید.

فروش صمغ گوارگام بستنی

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای