Rate this post

یکی از مواد اولیه مورد استفاده در صنایع، لسیتین سویا e322 است. لسیتین سویا soy lecithin یکی از انواع لسیتین است که از دانه های گیاه سویا به دست می آید و فروش بسیار بالایی دارد. همانطور که می دانید سویا خاصیت های زیادی دارد و فرآورده های آن نیز حاوی این خاصیت ها هستند. بنابراین محصولات غذایی و دارویی که در ترکیبات شان از لسیتین سویا استفاده می شود فواید زیادی را به بدن مصرف کنندگان انتقال می دهند.

لسیتین سویا e322

تولیدکنندگان فعال در بخش صنایع، لسیتین را در راستای رسیدن به چند هدف مورد استفاده قرار می دهند که مهمترین آن، حفاظت از بافت محصولات و بالا بردن ماندگاری آنها در طبیعی ترین حالت ممکن می باشد. به جز لسیتین سویا چندین لسیتین دیگر نیز در بازار جهانی عرضه می شوند که عبارتند از لسیتین حاصل از زرده تخم مرغ و لسیتین تخم آفتابگردان.

این دو مدل لسیتین قیمت بیشتری نسبت به لسیتین سویا دارند و استفاده از آنها در ترکیب محصولات برای تولیدکنندگان مقرون به صرفه نیست به همین خاطر تولیدکنندگان لسیتین نوع سویا را ترجیح می دهند. این لسیتین هم کیفیت لازم را دارد و هم تولیدکنندگان را به اهداف شان می رساند.

لسیتین سویا e322 چیست؟

لسیتین سویا e322 چیست؟

اکنون به این سوال، لسیتین سویا e322 چیست؟ پاسخ می دهیم. همانطور که گفته شد لسیتین سویا یک افزودنی و ماده مراقبتی است که آن را در کشورهای اروپایی با نام e322 می شناسند. وجود لسیتین در محصولات غذایی و دارویی بیشماری نیاز است و تولیدکنندگانی که در فرمولاسیون تولیداتشان به لسیتین نیاز دارند وارد معامله با فروشندگان عمده آن می شوند تا بخش لسیتین انبارهای خود را تکمیل نمایند. ما یکی از فروشندگان فله ای لسیتین در ایران هستیم و این محصول را در انواع مختلف و تناژهای بالا ارائه می دهیم.

خرید لسیتین سویا در وزن بالا

خرید لسیتین سویا در وزن بالا

در مجموعه ما، خرید لسیتین سویا در وزن بالا انجام می گیرد. لسیتین Lecithin در تولید مواد خوراکی مانند لبنیات، بستنی، نان، شیرینی جات و انواع دسر و … استفاده می شود و سبب حفظ کیفیت و عطر محصولات خوراکی شده و آنها را از آسیب ها حفظ می کند. در واقع، یکی از مباحثی که تولید کننده به آن توجه دارد این است که بعد از تولید محصول چگونه عمر آن را افزایش دهد و کیفیت آن را حفظ کند. برای این کار می توان از لسیتین کمک گرفت کاری که بزرگترین تولیدکنندگان نیز انجام می دهند.

لسیتین در چه صنایعی به کار می رود؟

لسیتین در چه صنایعی به کار می رود؟

پاسخ این پرسش که لسیتین در چه صنایعی به کار می رود؟ در زیر آورده شده است:

  • صنایع آرایشی و بهداشتی
  • صنایع غذایی
  • صنایع دارویی
  • صنایع شیمیایی
  • صنایع فنی
  • صنعت شکلات
[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]ما یکی از فروشندگان فله ای لسیتین در ایران هستیم و این محصول را در انواع مختلف و تناژهای بالا ارائه می دهیم.[/box]

خرید اینترنتی لسیتین و مواد اولیه ویژه صنایع

در این سایت می توانید خرید اینترنتی لسیتین و مواد اولیه ویژه صنایع را انجام دهید. جهت سفارش عمده لسیتین با بهترین قیمت، پر کردن فرم مربوطه کافی است. بعد از ارسال فرم، زمان کمی می گذرد تا محصول به موقعیت شما ارسال شود. ضمن اینکه در مجموعه ما، مواد اولیه دیگری نظیر پودر کاکائو، پودر نارگیل، روغن سی بی اس و ده ها ماده اساسی دیگر موجود است که می توانید همزمان آنها را نیز سفارش دهید.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای