Rate this post

کارخانه تافی مغزدار اسپرسا Spersa Toffee یکی از فعال ترین و با تجربه ترین کارخانه های کشور است که هم در تامین تافی های داخل کشور موفق بوده است و هم محصولات اش را به کشورهای زیادی صادر می کند. تولیدات در ابتدا محدود به تافی های ساده بودند ولی با گذشت زمان و طی سال ها فعالیت و کسب تجربه، تافی های متنوعی به خط تولید کارخانه اضافه شدند از جمله تافی های مغزدار که از شکلات های محبوب ایرانیان هستند.

کارخانه تافی مغزدار اسپرسا

این تافی ها که مورد توجه مراکز و مصرف کنندگان داخل و خارج از کشور قرار گرفته است از تنوع بالایی برخوردار بوده و در طعم های متفاوتی تولید می گردند. در ادامه، شما را بیشتر با این شکلات های پرفروش آشنا خواهیم کرد.

کارخانه تافی مغزدار اسپرسا

کارخانه تافی مغزدار اسپرسا

دلیل موفقیت کارخانه تافی مغزدار اسپرسا عرضه محصولات در تنوع بالا است موضوعی که سبب انتخاب بیشتر تامین کنندگان و خریداران شده است. در واقع، تنوع کارخانه های شکلات سازی داخل به بیش از ۵۰ نوع رسیده است و تافی مغزدار نیز که یکی از شکلات های پر تقاضا بازار محسوب می شود از تنوع طعمی و ظاهری خوبی برخوردار است.

این تافی که در انواع تافی میوه ای، کاراملی و … تولید می گردد توانسته است طرفداران بیشماری به دست آورد. طرفداران تافی های مغزدار ایرانی از مرزها فراتر رفته و به خارج از کشور رسیده است. به عبارتی، تولیدات انواع تافی مغزدار باکیفیت موجب افزایش تقاضا در بازار داخل و خارج از کشور شده است و زمینه را برای فروش گسترده تر آن هموار نموده است.

محبوبیت شکلات های ایرانی در خارج از کشور

محبوبیت شکلات های ایرانی در خارج از کشور

محبوبیت شکلات های ایرانی در خارج از کشور به خصوص انواع تافی منجر به صادرات گسترده آن به کشورهای دور و نزدیک کشور شده است. در واقع، بیشترین سهم صادرات شکلات های ایرانی به تافی ها اختصاص دارد که دلایل آن را می توان قیمت پایین و کیفیت بالا بر شمرد. این تافی های ارزان قیمت ایران که از طعم عالی برخوردار هستند موفق شده اند جایگاه خوبی میان کشورهای دیگر پیدا نمایند و به فروش بالایی دست یابند.

کارخانه اسپرسا نیز که مرکز آن در تهران است صادرات تافی را در حجم بالایی انجام می دهد. تامین کنندگان و پخش کنندگان داخل کشور نیز می توانند تافی های مغزدار و سایر محصولات کارخانه را با قیمت عمده ای خریداری نمایند. در واقع، در این مرکز فروش فله ای تافی های مغزدار در جریان است و همکاری با سایر تامین کنندگان سراسر کشور صورت می گیرد.

صادرات انواع شکلات و تافی های مغزدار

صادرات انواع شکلات و تافی های مغزدار

ایران در زمینه صادرات انواع شکلات و تافی های مغزدار به موفقیت های زیادی دست یافته است. تولید کنندگان کشورمان با تولید تافی های خوش طعم و باکیفیت برندهای ایران را در جهان نامدار کرده اند به گونه ای که شکلات های ایرانی به بیش از ۶۰ کشور جهان صادر می شوند و خوشبختانه رونق خوبی در بخش فروش و عرضه انواع شکلات برقرار شده است. کارخانه Spersa نیز به عنوان یک صادر کننده نمونه اقدام به تولید و پخش انواع شکلات و تافی به سراسر دنیا کرده است که شما عزیزان هم می توانید هم اکنون جهت خرید عمده ای محصولات اسپرسا اقدام نمایید.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای