Rate this post

پودر نارگیل سریلانکا یکی از پودرهای نارگیل با کیفیت و پر فروش بازار است که هر دو مدل چرب و خشک این ماده را ارائه می دهد. توجه داشته باشید که پودر نارگیل coconut powder، از نظر تنوع دارای دو مدل پودر نارگیل خشک و پودر نارگیل چرب است که هر مدل، مصارف مختلفی داشته و در یک زمینه کارآیی دارد.

پودر نارگیل چرب، قابل استفاده در قنادی ها و شیرینی پزی ها است و به داخل شیرینی ها اضافه می شود اما پودر نارگیل خشک به عنوان یک ماده خوراکی تزیینی به کار گرفته می شود به این صورت که آن را بر روی سطح کیک، شیرینی و موادی همچون خرما و دسرهای مختلف قرار می دهند تا ظاهر زیبایی پیدا نمایند و طعم آنها نیز بهتر شود.

پودر نارگیل سریلانکا

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]بازرگانی سورن، ارائه دهنده پودر نارگیل سریلانکا در هر دو مدل چرب و خشک است و این محصول را با قیمت عمده ای به اقصی نقاط کشور ارسال می نماید.[/box]

ضمن اینکه، نوع چرب پودر نارگیل با مدل خشک آن تفاوت های دیگری نیز دارند. برای مثال، ارزش غذایی پودر نارگیل چرب بیشتر است و در قنادی ها از اهمیت بیشتری نیز برخوردار است چرا که جزء یک ماده اولیه اصلی به حساب می آید. در مقابل، پودر نارگیل خشک ماندگاری بیشتری نسبت به مدل چرب دارد و تولید کننده تا مدت ها می تواند از آن استفاده نماید. در ادامه مطلب، بیشتر به آنالیز و مشخصات پودر نارگیل سریلانکایی پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

مشخصات پودر نارگیل سریلانکا SRI LANKA Coconut Powder

پودر نارگیل سریلانکا

با بررسی مشخصات پودر نارگیل سریلانکا SRI LANKA Coconut Powder همراه ما باشید. این محصول از مرغوبیت لازم برخوردار است و می توان با خیالی آسوده آن را به ترکیب شیرینی ها افزود. درباره نوع بسته بندی نیز این مدل چرب است که در پکیج های عظیم تر و یک بسته 50 کیلویی عرضه می شود و مدل خشک آن هم به داخل بسته های 25 کیلویی انتقال می یابد.

قیمت پودر نارگیل عمده سریلانکا

قیمت پودر نارگیل عمده سریلانکا هم بستگی به نرخ ارز و مدل درخواستی مشتریان دارد. در قیمت بندی، پودر نارگیل خشک از قیمت بهتر و پایین تری برخوردار است و در مقابل، پودر نارگیل چرب که ارزش غذایی بیشتر و کاربردهای مهمتری دارد از قیمت بالاتری هم برخوردار بوده که البته سفارش فله ای پودر نارگیل باعث کاهش قیمت این محصول می شود.

مرکز فروش پودر نارگیل اصل

مرکز فروش پودر نارگیل اصل

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای