Rate this post

فروش پودر نارگیل چرب سریلانکا از طریق مراکز بازرگانی و سایت‌های معتبر فروش انجام می‌گیرد. پودر نارگیل دارای کیفیت‌های متفاوتی است. این پودر در انواع برندها وارد کشور شده و در صنایع متفاوتی مورداستفاده قرار می‌گیرد. از پودر نارگیل در انواع صنایع خوراکی و آرایشی و بهداشتی استفاده می‌شود. این محصول دارای خواص زیادی بوده و با رنج قیمت‌های متفاوت عرضه می‌شود. خرید پودر نارگیل در انواع روش‌های حضوری و غیرحضوری امکان‌پذیر می‌باشد.

فروش پودر نارگیل چرب سریلانکا

تفاوت پودر نارگیل چرب و خشک سریلانکا

سریلانکا یکی از کشورهای مطرح درزمینهٔ تولید و صادرات پودر نارگیل محسوب می‌شود. این کشور یکی از مراکز اصلی کاشت درخت نارگیل محسوب می‌شود. از درختان نارگیل محصولات مختلفی تولید می‌شود. یکی از مهم‌ترین محصولات مشتق از میوه نارگیل، پودر نارگیل است. پودر نارگیلی که در بازار عرضه می‌شود دارای دو نوع چرب و خشک و یا پرچرب و کم‌چرب است.

تفاوت پودر نارگیل چرب و خشک سریلانکا زیاد است. به‌طوری‌که هر یک از محصولات در صنایع خاصی استفاده می‌شود. مهم‌ترین تفاوت این دو محصول در میزان روغن آن‌ها می‌باشد. پودرهای نارگیل چرب دارای روغن زیادی بوده و به همین دلیل در صنایع روغن‌گیری بیشتر استفاده می‌شوند. این نوع پودر نارگیل مرطوب بوده و دانه‌های آن درشت است. از پودر نارگیل چرب کمتر در محصولات غذایی و خوراکی استفاده می‌شود. چراکه رطوبت آن موجب فساد مواد غذایی می‌شود.

پودر نارگیل خشک از روغن و رطوبت کمتری برخوردار است. این پودر نارگیل دارای دانه‌های ریزی بوده و بیشترین استفاده را در تولید محصولات خوراکی دارد. ازآنجاکه میزان رطوبت این محصول کم بوده موجب افزایش ماندگاری محصولات غذایی خواهد شد. می‌توان پودرهای چرب و خشک را از طریق مراکز فروش پودر نارگیل چرب سریلانکا خریداری کرد.

فروش پودر نارگیل چرب سریلانکا | تفاوت پودر نارگیل چرب و خشک

مهم‌ترین خواص پودر نارگیل Z2

پودر نارگیل حاوی مقدار املاح، مواد معدنی و ویتامین است. ازاین‌رو برای سلامتی بدن مفید بوده و از خواص زیادی برخوردار است. از مهم‌ترین خواص پودر نارگیل Z2 می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پودر نارگیل حاوی مقداری اسیدهای چرب مفید و امگا 3 می‌باشد ازاین‌رو این محصول برای سلامت قلب و عروق مفید است.
  • پودر نارگیل حاوی مقدار زیادی آهن است. به همین دلیل این محصول برای درمان کم‌خونی مناسب است.
  • پودر نارگیل حاوی مقداری سلنیوم و روی می‌باشد به همین دلیل این محصول برای سلامت پوست و مو مفید است.
  • پودر نارگیل به علت دارا بودن ویتامین‌های ای، ب و ث سبب تقویت سیستم ایمنی بدن می‌شود.

می‌توان پودر نارگیل را از مراکز فروش پودر نارگیل چرب سریلانکا خریداری کرد و در برنامه غذایی خود گنجاند. معمولاً خواص پودر نارگیل چرب بیشتر از پودر نارگیل کم‌چرب می‌باشد.

فروش پودر نارگیل چرب سریلانکا | خواص پودر نارگیل

قیمت پودر نارگیل در وزن‌های مختلف

پودر نارگیل به شکل عمده و در کیسه‌های 50 و 100 گرمی عرضه می‌شوند. قیمت پودر نارگیل در وزن‌های مختلف متفاوت است. معمولاً پودرهای نارگیل چرب قیمت بیشتری نسبت به پودرهای نارگیل خشک دارند. قیمت پودر نارگیل با توجه به عوامل زیر تعیین می‌گردد:

  • نوع مارک و برند پودر نارگیل
  • نوع بسته‌بندی و وزن پودر نارگیل
  • نحوه سفارش پودر نارگیل
  • میزان تقاضا پودر نارگیل

مراکز فروش پودر نارگیل چرب سریلانکا محصولات خود را با قیمت مناسبی عرضه می‌کنند. به‌طورکلی پودر نارگیل سریلانکا جزء محصولاتی است که با قیمت مناسبی در بازار عرضه می‌شود. مراکز فروش محصولات خود را به روش‌های حضوری و اینترنتی عرضه می‌کنند. خرید از سایت‌های معتبر نیز یکی از روش‌های مقرون‌به‌صرفه خواهد بود.

فروش پودر نارگیل چرب سریلانکا | قیمت پودر نارگیل

بازار فروش پودر نارگیل Z2

بازار فروش پودر نارگیل Z2 بسیار داغ است. این محصول از فروش بسیار خوبی برخوردار بوده و تقاضا برای پودر نارگیل در صنایع مختلف فراوان است. [box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]بازرگانی سورن یکی از مراکز عرضه پودر نارگیل سریلانکا در دو نوع پرچرب و کم‌چرب می‌باشد.[/box] این مجموعه محصولات خود را به شکل عمده‌ای به مشتریان تمامی نقاط ایران عرضه می‌کند. سورن محصولات سفارشی را در کوتاه‌ترین زمان تحویل مشتریان می‌دهد.

فروش پودر نارگیل چرب سریلانکا | بازار فروش پودر نارگیل

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای