Rate this post

فروش برندهای گوارگام تحت ویسکوزیته های مختلف صورت می گیرد. درواقع، گوارگام یک فیبر غذایی است که از گیاهی به نام گوار استخراج می شود. این گیاه در کشورهایی مانند هند، پاکستان و آمریکا کشت شده و سپس به پودر گوار یا گوارگام تبدیل می شود. به این ترتیب، این سه کشور در زمینه تولید گوارگام تجربه بالایی دارند و از تولیدکنندگان مشهور این محصول به حساب می آیند.

از بین این کشورها نیز این کشور هند است که به منبعی جهت تامین گوارگام موردنیاز کشور ما تبدیل شده است. هند چندین شرکت تولیدی معتبر در زمینه تولید گوارگام دارد که محصولات برخی از آن‌ها در کشور ما عرضه می شود. در ادامه مطلب، به معرفی برندهای گوارگام موجود در شرکت بازرگانی سورن پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

معرفی برندهای گوارگام (Guar Gum) هندی

معرفی برندهای گوارگام (Guar Gum) هندی

با معرفی برندهای گوارگام (Guar Gum) هندی همراه ما باشید. همانطور که در بالا گفته شد، این محصول در تناژ بالایی از کشور هند وارد می شود و هم اکنون، ۲ برند سرشناس آن به نام گوارگام پسفیک و گوارگام عبدالقادر در حال توزیع سراسری است. درواقع، گوارگام که به آن صمغ گوار هم گفته می شود یکی از افزودنی های درجه یک در زمینه غلظت بخشی به محصولات مختلف غذایی، آرایشی و دارویی است.

[hwgold-dash bcolor=”#fd7″ align=”center” ]این افزودنی، مصارف گسترده ای در صنایع غذایی، آرایشی و دارویی کشور دارد و می توان گفت که یکی از پرکاربردترین افزودنی های حال حاضر جهان است.[/hwgold-dash]

در رابطه با گوارگام هندی نیز جالب است بدانید که حدود ۸۰ درصد از گوارگام موردنیاز جهان توسط هند تولید می شود و این کشور بزرگترین تولیدکننده گوارگام  در جهان است. ایالت راجستان هند نیز بیشترین سهم تولید را اذعان خود کرده است؛ به گونه ای که ۷۰ درصد از گوارگام تولیدی هند در این منطقه کشت و بهره برداری می شود.

فروش عمده گوارگام پسفیک (GUAR GUM Pacific)

فروش عمده گوارگام پسفیک (GUAR GUM Pacific)

فروش عمده گوارگام پسفیک (GUAR GUM Pacific) تحت وزن های مختلفی انجام می گیرد. این گوارگام یکی از بهترین و باکیفیت ترین گوارگام های تولیدشده در جهان است که با کمک آن می توان غلظت موردنیاز در محصولات غذایی، آرایشی بهداشتی و دارویی را به وجود آورد.

برند پسفیک یکی از بزرگترین برندهای گوارگام هندی است که در زمینه تولید انواع محصولات و افزودنی های غذایی نظیر لسیتین سویا، سوربیتول، زردچوبه، فلفل سیاه، کنجد و … فعالیت می کند. لسیتین سویا این شرکت نیز توسط مجموعه ما عرضه می شود.

در واقع، این شرکت بزرگ هندی که بیش از یک دهه از آغاز به کارش می گذرد در زمینه تولید محصولات ویژه کشور هند فعالیت می کند. گوارگام pacific نیز به عنوان یکی از محصولات خاص هند در لیست تولیدات این مرکز قرار گرفته است.

فروش عمده گوارگام عبدالقادر (GUAR GUM Abdul Kader)

فروش عمده گوارگام عبدالقادر (GUAR GUM Abdul Kader)

فروش عمده گوارگام عبدالقادر (GUAR GUM Abdul Kader) با استقبال خوب کادر تولید و تامین کشور مواجه شده است. این گوارگام یکی از مرغوب ترین گوارگام های تولیدشده در جهان است که غلظت بخشی بالایی دارد به همین خاطر اگر به یک گوارگام با قدرت غلظت دهی بالا نیاز دارید، این محصول گزینه ایده آلی محسوب می شود.

ویسکوزیته گوارگام Abdulkader بین ۶۰۰۰ تا ۷۵۰۰۰ قرار دارد که این میزان نشان دهنده توانایی بالا این افزودنی در غلیظ کردن محصولات مختلف صنعتی است. در واقع، هر چقدر درصد ویسکوزیته افزایش یابد، توانایی تغلیظ کنندگی آن هم بیشتر می شود؛ بنابراین در زمان خرید گوارگام به درصد ویسکوزیته آن هم توجه داشته باشید.

لیست قیمت گوارگام تولید هند در وزن های مختلف

قیمت گوارگام تولید هند

جهت اطلاع از لیست قیمت گوارگام تولید هند در وزن های مختلف می توانید با کارشناس و مدیر فروش شرکت تماس بگیرید. قیمت گوارگام نیز همچون سایر مواد اولیه با نوساناتی همراه است به همین خاطر قیمت آن بعد از اعمال تغییرات جدید به اطلاع مشتریان محترم می رسد.

ضمن اینکه، هر شرکتی بنابر نحوه تولید و استراتژی خاص خود یک قیمت برای محصول تولیدیش تعیین می کند؛ بنابراین قیمت محصولات مختلف همچون سایر ویژگی هایشان بایکدیگر تفاوت هایی دارد. به این ترتیب، قیمت روز گوارگام نیز علاوه بر وزن به برند منتخب مشتری بستگی دارد.

از سایر محصولات اولیه موجود در پارت های ما که در حال فروش عمده هستند می توان به انواع پودر کاکائو، پودر نارگیل، کرم کاکائو سطلی، لسیتین و … اشاره کرد. این محصولات از شرکت های معتبر جهان خریداری شده اند و با قیمت مناسب ویژه تولیدکنندگان و تامین کنندگان به فروش می رسند.

[gravityform id=”3″ title=”true” description=”true”]
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای