Rate this post

تافی مغز دار صادراتی یکی از محصولات خوشمزه و پر تقاضای بازار است که می‌توان آن را در طعم‌های متنوعی خریداری کرد. تافی مغز دار ایرانی یکی از گزینه‌های بسیار مناسب جهت صادرات محسوب می‌شود. این محصول صادراتی با تناژ بالا توسط بازرگانی‌ها و شعب مختلف به کشورهای متعدد صادر می‌شود. می‌توان تافی را به‌صورت فله‌ای و در بسته‌بندی مناسب به شکل مستقیم از کارخانه تافی خریداری کرده و به کشورهای همسایه ایران صادر کرد. با صادرات تافی سود خوبی نصیب تاجران و فعالان این حوزه خواهد شد.

تافی مغز دار صادراتی

روش تهیه تافی خوشمزه Eclair

تافی یکی از زیرمجموعه‌های آب‌نبات محسوب می‌شود که توسط کشورهای مختلف ازجمله ایران تولید می‌شود. درواقع ایران جزء بزرگ‌ترین تولیدکننده تافی در خاورمیانه محسوب می‌شود. کارخانه تافی در شهرهای مختلفی از ایران تولید می‌شود. تافی در طعم‌های متنوع تولید می‌شود. ترکیب اصلی این نوع شیرینی شیر، قند، ربی و گلوکز است. مواد به‌کاررفته در تولید تافی با توجه به نوع و طعم آن می‌تواند کم یا اضافه شود. روش تهیه تافی خوشمزه بسیار ساده است.

برای تولید تافی مغز دار صادراتی Eclair ابتدا شکر سفید را آسیاب کرده و پودر آن را به دست میاورند. در مرحله بعد آب، روغن و شیر خشک به پودر شکر اضافه می‌شود. سپس انواع اسانس و مواد افزودنی مانند لسیتین و پودر کاکائو به آن اضافه می‌شود. خمیر به‌دست‌آمده را در قالب‌های مخصوص قرار داده و در مرحله آخر بسته‌بندی می‌شود.

تافی مغز دار صادراتی | روش تهیه تافی

انواع تافی مغز دار صادراتی

انواع تافی مغز دار صادراتی در کارخانه‌های معتبر ایرانی تولید می‌شود. طعم و مزه این تافی‌ها متفاوت بوده و می‌توان آن را در مزه‌های مختلفی خریداری کرد. برخی از انواع تافی مغز دار صادراتی عبارت‌اند از:

  • تافی مغز دار شیری
  • تافی مغز دار کاکائویی
  • تافی مغز دار نعنایی
  • تافی مغز دار کاراملی
  • تافی مغزدار نارگیلی
  • تافی مغز دار کره‌ای و…

این محصولات به کشورهای مختلفی صادر می‌شوند. عمان، سوریه، افغانستان، نیجریه، ارمنستان، افغانستان، روسیه و آذربایجان برخی از مقصدهای اصلی صادرات تافی ایرانی محسوب می‌شوند.

تافی مغز دار صادراتی | انواع تافی

قیمت تافی فله‌ای 12 ;dg,dd

هنگامی‌که بحث خرید فله‌ای پیش می‌آید بسیاری از افراد این تصور را دارند که تافی به شکل بسته‌بندی نشده و نامرتب عرضه می‌شود. درحالی‌که می‌توان خرید فله‌ای را در بسته‌بندی‌های مناسب و به‌صورت کارتنی نیز انجام داد. قیمت تافی فله‌ای 12 کیلویی بسیار مناسب بوده و می‌توان با خرید این محصول به شکل فله‌ای و صادرات آن سود خوبی را کسب کرد.

تافی مغز دار صادراتی در بسته‌بندی کارتنی و با وزن‌های مختلف به کشورهای متعدد صادر می‌شوند. معمولاً کارخانه تافی برای خریدهای تعداد بالا تخفیف ویژه‌ای قائل می‌شود؛ بنابراین در صورت خرید عمده میزان قیمت تافی نیز کاهش خواهد یافت.

تافی مغز دار صادراتی | قیمت تافی

خرید عمده تافی مغز دار از کارخانه

خرید عمده تافی مغز دار از کارخانه یکی از روش‌های مقرون‌به‌صرفه و مطمئن برای صادرات خواهد بود. جهت اطلاع از میزان قیمت، کسب مشخصات محصول و ثبت سفارش خرید می‌توانید با واحد فروش کارخانه تافی در تماس باشید. تافی ایرانی به علت دارا بودن قیمت مناسب و کیفیت بالا دارای فروش بسیار خوبی می‌باشد. در کارخانه تافی تولید محصول با استفاده از بهترین مواد اولیه انجام می‌گیرد. برای تهیه تافی مغز دار صادراتی ارزان می‌توانید با ما در تماس باشید و سفارش‌های عمده خود را در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

تافی مغز دار صادراتی | خرید تافی

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای