Rate this post

انواع پودر کاکائو اندونزی در صنایع غذایی مانند شکلات‌سازی و لبنیات سازی به‌وفور مورداستفاده قرار می‌گیرد. کشور اندونزی یکی از کشورهایی است که در آن درخت کاکائو کشت‌شده و از دانه‌های خام آن برای تولیدی محصولاتی مانند پودر کاکائو و کره کاکائو استفاده می‌شود. ازآنجاکه پودر کاکائو در ایران محصولی وارداتی محسوب می‌شود. پودرهای کاکائو اندونزی در انواع مختلف در بازار ایران موجود است. این پودرهای کاکائو دارای چندین برند معتبر همچون جامبی، روچر و کارگیل هستند که در ادامه بیشتر با مشخصات آن‌ها آشنا خواهید شد.

انواع پودر کاکائو اندونزی

پودر کاکائو جامبی اندونزی

در میان برندهای مطرح پودر کاکائو کشور اندونزی میتوان به برند جامبی اشاره کرد. پودر کاکائو جامبی اندونزی یکی از پودرهای کاکائو آلکالایز محسوب می‌شود. این نوع پودر کاکائو قلیایی شده است؛ یعنی خام نمی‌باشد و طی مراحل تولید حرارت داده می‌شود. این پودر کاکائو برای تولید انواع شکلات و کیک مورداستفاده قرار می‌گیرد.

پودر کاکائو جامبی اندونزی دارای درصد چربی استاندارد 10 تا 12 می‌باشد. بسته‌بندی این نوع پودر کاکائو در کیسه‌های مناسب و محکم 25 کیلویی است. جامبی یکی از انواع پودر کاکائو اندونزی می‌باشد که با بهترین دانه‌های خام تولیدشده و از طعم و عطر بی‌نظیری برخوردار است.

انواع پودر کاکائو اندونزی | پودر کاکائو جامبی

پودر کاکائو کارگیل اندونزی

از دیگر انواع پودر کاکائو اندونزی میتوان به برند کارگیل اشاره کرد. کارگیل نیز یکی از برندهای معتبر و شناخته‌شده در جهان است. این برند علاوهبر اندونزی در کشورهای دیگری همچون هلند نیز تولید می‌شود. پودر کاکائو کارگیل اندونزی قیمت مناسب‌تری نسبت به مدل هلندی آن دارد. این پودر کاکائو نیز دارای درد چربی 10 تا 12 می‌باشد و برای انواع محصولات غذایی مورداستفاده قرار می‌گیرد. پودر کاکائو کارگیل نیز دارای انواع مختلف قلیایی شده و طبیعی است. میتوان باتوجه به موارد مصرف پودر دلخواه را خریداری کرد. این پودر کاکائو نیز به شکل عمده و در بسته‌بندی 25 کیلویی عرضه می‌شود.

انواع پودر کاکائو اندونزی | پودر کاکائو کارگیل

قیمت پودر کاکائو اندونزی در بازار

پودرهای کاکاکئو اندونزی با کدگذاری‌های مختلفی در بازار عرضه می‌شوند. این پودرها دارای انواع رنگهای تیره و روشن می‌باشند. همچنین ذکر کردید که برندهای انواع پودر کاکائو اندونزی متفاوت است. به همین دلیل میزان قیمت این محصول وارداتی نیز متفاوت خواهد بود. قیمت پودر کاکائو اندونزی در بازار رابطه مستقیمی با فاکتورهای زیر دارد:

  • نوع برند و کد محصول

  • وزن کیسه محصول

  • طبیعی یا قلیایی بودن پودر کاکائو

  • درصد چربی پودر کاکائو

  • نرخ ارز و هزینه‌های وارداتی

  • روش سفارش و مقدار سفارش پودر کاکائو

قیمت خریدهای عمده و تکی پودر کاکائو متفاوت است. هراندازه تناژ پودر کاکائو سفارشی بیشتر باشد میزان قیمت آن کاهش خواهد یافت.

انواع پودر کاکائو اندونزی | قیمت پودر کاکائو

خرید اینترتی پودر کاکائو اندونزی

خرید اینترنتی پودر کاکائو اندونزی را میتوان از طریق سایتهای معتبر و دارای نماد الکترونیک انجام داد. انواع پودر کاکائو اندونزی در این سایتها عرضه می‌شود. خرید اینترنتی دارای مزایایی همچون امکان مقایسه قیمت‌ها و مشخصات پودر کاکائو و حذف شدن واسطه‌های فروش می‌باشد. با حذف شدن واسطه‌ها شما می‌توانید محصول دلخواه و موردنیاز خود را با مناسب‌ترین قیمت خریداری نمایید.

انواع پودر کاکائو اندونزی | خرید اینترنتی پودر کاکائو

واردات انواع پودر کاکائو اندونزی آلکالایز 10-12

واردات انواع پودر کاکائو اندونزی آلکالاز 10-12 در دو مدل فرآوری شده و طبیعی توسط کشور ایران انجام می‌گیرد. هر یک از این محصولات دارای کدها و برندهای مختلفی هستند. بازرگانی‌های واردکننده پودر کاکائو اندونزی متعدد می‌باشند. در این میان شناخت بازرگانی‌های معتبر به شما در خرید محصول اصل کمک خواهد کرد. [box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]مجموعه تولیدی و بارزگانی سورن یکی از مراکزی است که برندهای شناخته‌شدهای از پودر کاکائو اندونزی را به بازار عرضه میکند.[/box]

سورن پودر کاکائو موردنیاز کارخانجات را با هر تناژی تامین می‌نماید. این محصولات دارای بسته‌بندی مناسب، کیفیت بالا و استانداردهای غذایی مباشند. به همین دلیل می‌توانید با اطمینان خریدهای خود را انجام دهید. جهت کسب مشاوره بیشتر و اطلاع از میزان قیمتت و نحوه سفارش می توانید با کارشناسان واحد فروش در ارتباط باشید.

انواع پودر کاکائو اندونزی | واردات پودر کاکائو

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای