انواع پودر کاکائو با قیمت عمده – مستقیم از انبار وارداتی کالا

پودر کاکائو یکی از محصولات غذایی پرکاربرد است. از این پودر بیشتر به‌عنوان چاشنی در مواد غذایی استفاده می‌شود. پودر کاکائو از میوه درخت کاکائو به دست می‌آید. درخت کاکائو در کشورهای مختلفی کشت می‌شود. در ایران نیز این درخت در مقیاس‌های کوچک کاشته می‌شود؛ اما این تعداد پاسخگوی نیاز مصرفی کشور نمی‌باشد. ازاین‌رو بیشتر پودر کاکائو مصرفی کشور از طریق واردات تأمین می‌شود. در ادامه بیشتر با مشخصات مراکز فروش این محصول و پودر کاکائو قیمت عمده آشنا خواهید شد.

بازرگانی فروش پودر کاکائو اسپانیایی

فروش پودر کاکائو اسپانیایی

پودر کاکائو توسط کشورهای مختلفی مانند هلند، اسپانیا، ترکیه، مالزی، اندونزی، غنا، نیجریه و… تولید و کشت می‌شود. هرکدام از این پودرها دارای برندهای مختلفی هستند و در دو نوع پودر کاکائو نچرال و پودر کاکائو آلکالایز تولید می­شوند. به پودرهای کاکائو نچرال هیچ ماده افزودنی اضافه نمی‌شود و این پودرها دارای رنگی روشن و طعم و رایحه‌ای تند می‌باشند. پودرهای کاکائو آلکالایز فرآوری شده هستند. این پودر طی مراحلی بوداده می‌شود و به آن مواد افزودنی اضافه می‌گردد. این مواد افزودنی باعث کاهش میزان اسیدیته و تندی کاکائو می‌شود. یکی از انواع پودرهای پرفروش در بازار ایران، پودر کاکائو اسپانیایی است. پودرهای اسپانیایی دارای کیفیت بالایی هستند و در دو مدل نچرال و آلکالایز عرضه میشوند.

مشخصات کیفی و قیمت پودر کاکائو فله‌ای

قیمت پودر کاکائو فله‌ای

پودر کاکائو فله‌ای را می‌توان از واردکننده‌ها و بازرگانی‌های پودر کاکائو خریداری کرد. پودر کاکائو قیمت عمده قیمت کمتری نسبت به خرید جزئی دارد. البته عوامل مختلفی مانند نوع کشور تولیدکننده، مارک و برند، نوع کاکائو (نچرال یا آلکالایز) و… در میزان قیمت پودر کاکائو مؤثر است. برای اطلاع از میزان قیمت پودر کاکائو فله‌ای با نمایندگی‌های فروش این محصول تماس برقرار نمایید.

معرفی مراکز معتبر فروش پودر کاکائو

فروش پودر کاکائو

یکی از مراکز فروش پودر کاکائو که انواع متنوع پودرهای اروپایی و آفریقایی را به فروش می‌رساند، بازرگانی سورن می‌باشد. تمامی محصولات این بازرگانی دارای نشان تأییدیه سلامت هستند و از کیفیت بالایی برخوردارند. سورن پودرهای کاکائو را به‌صورت عمده به فروش می‌رساند. برای خرید پودر کاکائو قیمت عمده با واحد فروش سورن در تماس باشید.

انواع پودر کاکائو قیمت عمده | واردات مواد اولیه

پودر کاکائو قیمت عمده

اگر خرید پودر کاکائو قیمت عمده را از واردکننده‌ها و تولیدکننده پودر کاکائو به‌صورت مستقیم انجام دهید، واسطه‌های فروش حذف‌شده و شما هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد. البته میزان قیمت پودرهای کاکائو با توجه به کشور کشت کننده آن‌ مختلف است. مثلاً قیمت پودرهای هلندی و اسپانیایی بیشتر از پودرهای کاکائو ترکیه‌ای و آفریقایی است. علت این اختلاف قیمت بالا بودن هزینه تولید در کشورهای اروپایی است و پودرهای کاکائو ترکیه‌ای در بازار عرضه میشوند که ازلحاظ کیفیت با پودرهای اسپانیایی و هلندی برابری می‌کنند اما از قیمت کمتری برخوردارند.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
فهرست