Rate this post

قیمت عمده ای پودر کاکائو کارگیل

محصولات مختلف و مواد اولیه متفاوتی در تولید شکلات به‌کاربرده می‌شود. پودر کاکائو یکی از محصولات غذایی است که به‌طور گسترده‌ای در تولید شیرینی و شکلات مورداستفاده قرار می‌گیرد. البته کاربرد پودر کاکائو تنها مختص شیرینی و شکلات نیست. از این محصول در تولید برخی مواد لبنی، نوشیدنی‌ها و نوشابه‌ها، دسر، مواد دارویی و مصارف خانگی نیز استفاده می‌شود. پودر کاکائو دارای ارزش غذایی بالایی است و علاوه بر طعم دهی محصولات غذایی برای سلامتی نیز مفید است. برندهای مختلفی از پودر کاکائو در بازار وجود دارد. یکی از برندهای پرفروش؛ پودر کاکائو کارگیل است. قیمت عمده ای پودر کاکائو کارگیل توسط بازرگانی‌های واردکننده به مراکز فروش اعلام می‌گردد.

مشخصات پودر کاکائو کارگیل

مشخصات پودر کاکائو کارگیل

کشورهای مختلفی در سراسر جهان کار تولید و صادرات پودر کاکائو را انجام می‌دهند. ازآنجایی‌که مقدار پودر کاکائو تولیدی ایران محدود است؛ بیشتر نیازهای کارخانجات و تولیدی‌ها از طریق واردات انجام می‌شود. یکی از برندهای وارداتی پودر کاکائو، کارگیل می‌باشد. برند کارگیل یکی از برندهای معتبر است که بیشتر درزمینهٔ تولید پودر کاکائو آلکالایز فعالیت دارد. کمپانی کارگیل در سه کشور اسپانیا، هلند و مالزی فعالیت می‌کند. در بازار ایران بیشتر نوع هلندی و سپس نوع مالزی آن عرضه می‌شود.

دارا بودن رنگ تیره، طعم و عطر عالی، کیفیت بالا و بسته‌بندی مناسب از مشخصات پودر کاکائو کارگیل است. قیمت عمده ای پودر کاکائو کارگیل نیز با توجه به کمپانی تولیدکننده آن متفاوت است. معمولاً قیمت کارگیل اسپانیایی و هلندی بیشتر از نمونه مالزی آن می‌باشد. پودرهای کاکائو کارگیل در بسته‌بندی‌های 25 کیلوگرمی و به‌صورت عمده و فله‌ای به فروش می‌رسند.

لیست قیمت عمده پودر کاکائو کارگیل

قیمت عمده پودر کاکائو کارگیل

جهت اطلاع از لیست قیمت عمده پودر کاکائو کارگیل به دو روش می‌توان اقدام کرد. یکی اینکه به سایت‌های فروش مراجعه کرده و قیمت‌ها را به‌صورت آنلاین مشاهده نمایید. دیگر اینکه با بازرگانی‌ها و نمایندگی‌های فروش تماس برقرار نمایید و از آخرین قیمت محصولات مطلع شوید. قیمت پودر کاکائو خارجی ازجمله برند کارگیل با نرخ ارز رابطه مستقیمی دارد. همچنین مقدار سفارش نیز در میزان هزینه نهایی مؤثر خواهد بود. معمولاً سفارش با تناژهای بالا با قیمت کمتری محاسبه خواهد شد.

مرکز توزیع و پخش پودر کاکائو کارگیل

مرکز توزیع و پخش پودر کاکائو کارگیل

بازرگانی سورن یکی از واردکنندگان و مرکز توزیع و پخش پودر کاکائو کارگیل می‌باشد. این مجموعه پودر کاکائو کارگیل محصول کمپانی‌های مختلف را به‌صورت عمده در اختیار قنادی‌ها و تولیدی‌ها قرار می‌دهد. محصولات سورن دارای استانداردها و تأییدیه‌های لازم هستند و با قیمت مناسبی عرضه می‌شوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید پودر کاکائو کارگیل با واحد فروش سورن در تماس باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای