Rate this post

یکی از اصلی‌ترین مواد اولیه شیرینی و شکلات‌سازی، روغن کاکائو می‌باشد. از میوه درخت کاکائو محصولات مختلفی مانند پودر کاکائو و کره کاکائو تهیه می‌شود. کره کاکائو از دانه کاکائو به دست می‌آید و حاوی 40 تا 60 درصد چربی اشباع‌شده است. این روغن برخلاف کاکائو از کافئین کمی برخوردار می‌باشد. کره کاکائو باعث طعم دهی بهتر و یکنواخت شدن ماده اولیه شکلات می‌شود؛ اما ازآنجایی‌که تولید این محصول در جهان محدود است، دسترسی به این ماده دشوار می‌باشد. ازاین‌رو بیشتر تولیدی‌های شیرینی و شکلات به‌جای کره کاکائو از روغن جایگزین قالبی و روکشی کره کاکائو cbs استفاده می‌کنند.

روغن جایگزین قالبی و روکشی کره کاکائو  CBS

طرز تهیه روغن کاکائو

کره کاکائو از دانه میوه‌های درخت کاکائو به دست می‌آید. طرز تهیه روغن کاکائو چندان پیچیده نیست. پس از چیدن میوه‌های کاکائو و پوسیدگی آن، دانه کاکائو از پوسته آن غربالگری می‌شود. در مرحله بعد به‌وسیله دستگاه و تحت‌فشار روغن کاکائو از دانه‌های آن استخراج می‌شود. در هر دانه مقدار محدودی کره کاکائو وجود دارد به همین دلیل این محصول گران‌قیمت می‌باشد. بیشتر کارخانه‌های تولیدی شیرینی و شکلات در تولید محصولات خود به‌جای کره کاکائو از روغن جایگزین قالبی و روکشی کره کاکائو cbs استفاده می‌کنند.

شکلات پوششی چیست؟

از روغن جایگزین قالبی و روکشی کره کاکائو cbs در تولید محصولات مختلفی استفاده می‌شود. یکی از موارد مصرف این روغن در تهیه شکلات پوششی است. ممکن است این سؤال نیز برای شما پیش آید که شکلات پوششی چیست و چه کاربردی دارد؟ شکلات پوششی از روغن جانشین کره کاکائو تهیه می‌شود. از این شکلات می‌توان برای طعم دهی و یا پوشش دادن سطح شکلات استفاده کرد. شکلات‌های پوششی در بسته‌بندی‌های 12 کیلوگرمی و با 4 قالب 3 کیلویی عرضه می‌شوند.

شکلات پوششی

فروش روغن جایگزین قالبی و روکشی کره کاکائو CBS

روغن cbs دارای دو مدل قالبی و روکشی می‌باشد. از نوع قالبی آن به‌عنوان چاشنی و نگه‌دارنده در محصولات غذایی استفاده می‌شود و از نوع روکشی آن برای براقیت و جلای سطح شکلات و شیرینی استفاده می‌گردد. یکی از مراکز فروش روغن جایگزین قالبی و روکشی کره کاکائو cbs، بازرگانی سورن است. تمامی محصولات سورن دارای نشان تأییدیه سلامت هستند و از کیفیت بالایی برخوردارند. سورن محصولات خود را به‌صورت عمده و با مناسب‌ترین قیمت به فروش می‌رساند. این مجموعه برای دسترسی آسان‌تر مشتریان امکان خرید غیرحضوری را نیز فراهم کرده است. با خرید اینترنتی در وقت و هزینه‌های شما صرفه‌جویی خواهد شد. جهت خرید و کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش سورن در تماس باشید.

فروش روغن جایگزین قالبی و روکشی کره کاکائو CBS

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای