شکلات
خانه / اسید سیتریک / شرکت تامین کننده مواد اولیه شکلات سازی | کاکائو ، سی بی اس..

شرکت تامین کننده مواد اولیه شکلات سازی | کاکائو ، سی بی اس..

شرکت تامین کننده مواد اولیه شکلات سازی

یکی از خوشمزه ترین و لذیذترین خوراکی ها شکلات محسوب می شود که مصرف آن به شکل روزانه در تمام دنیا انجام می گیرد. امروزه شکلات در جهان تنها به عنوان یک خوراکی به شمار نمی رود، بلکه به یک تجارت نیز تبدیل شده است و شرکت های مختلفی برای تولید آن در حال رقابت هستند. بنابراین هر شکلاتی، طعم و کیفیت ایده الی ندارد، برای این که شکلات خوشمزه شود باید در تولید آن بهترین مواد اولیه به کار گرفته شود و فرآیند تولید به بهترین شکل ممکن انجام شود. شرکت بازرگانی سورن تامین کننده مواد اولیه شکلات سازی به شمار می رود. این شرکت در تامین مواد اولیه شکلات سازی و صنایع شیرینی به شکل مستقیم از واردات با کمترین هزینه ارائه در بازار بدون واسطه، مانند محصولاتی کره کاکائو، پودر کاکائو، دانه قهوه، روغن لسیتین، روغن جانشین کره کاکائو، انواع پودرهای قهوه فوری را به شکل مستقیم برای کارخانه های صنایع غذایی به ویژه شیرینی و شکلات و لبنیات فراهم می کند.

فهرست شرکت های تامین کننده مواد اولیه شکلات سازی

شرکت های تامین کننده مواد اولیه شکلات سازی

شرکت های بسیاری در زمینه تامین مواد اولیه شکلات سازی مشغول به فعالیت هستند. در کشور ما برندهای مختلفی، شکلات تولید می کنند و رقابت بسیاری نیز در بین آن ها وجود دارد. یکی از شرکت هایی که در زمینه تامین مواد اولیه  شکلات فعالیت می کند گروه بازرگانی سورن می باشد. این گروه صنایع غذایی در تولید انواع مختلف خوراکی ها و مواد غذایی فعالیت می کند و از مهم ترین محصولات آن می توان به انواع شکلات با برندهای مختلف، انواع پودر کاکائو و انواع پودر قهوه فوری اشاره کرد.

مرکز پخش مواد اولیه شکلات

پخش مواد اولیه شکلات

در این مرکز انواع مواد اولیه شکلات و شیرینی به شکل عمده در اختیار مشتریان قرار می گیرد. مواد اولیه شکلات بدون واسطه در اختیار خریداران قرار می گیرد. بهترین روش خرید مواد اولیه تهیه آن از مراکز پخش می باشد، چرا که امکان تامین همیشگی و مستقیم کالای مورد نیاز شما را دارند تا این که دغدغه ای در مورد یک تولید کننده نداشته باشید.

لیست اقلام موجود مواد اولیه شیرینی و شکلات

لیست اقلام موجود مواد اولیه شیرینی و شکلات

از آنجایی که اصلی ترین مواد اولیه تولید شکلات را پودر کاکائو و کره کاکائو را شامل می شود، بنابراین گاهی اوقات شرکت های تولید به دلیل قیمت بسیار بالای کره کاکائو از روغن جانشین کره کاکائو استفاده می کنند. لیست اقلام موجود برای تهیه مواد اولیه صنایع شیرینی و شکلات سازی برای تولید کنندگان شامل انواع پودر کاکائو، انواع دانه های قهوه، انواع قهوه های فوری گلد و کلاسیک، کره کاکائو ایرانی و کره کاکائو خارجی، روغن جانشین کره کاکائو می باشد.

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت پودر کاکائو کارگیل

قیمت پودر کاکائو کارگیل P h 7.5 کد جی تی ۵۰ Holland

قیمت پودر کاکائو کارگیل در بازار متفاوت است. پودر کاکائو کارگیل یکی از برندهایی است …

Call Now Buttonتماس با ما