قیمت فروش عمده روغن جانشین کره کاکائو سی بی اس |Soren Co.

قیمت روغن جانشین کره کاکائو سی بی اس

در تولید شیرینی و شکلات از محصولات متعددی مانند پودر کاکائو، کره کاکائو و روغن‌های جایگزین کره کاکائو استفاده می‌شود. در ایران تعداد درختان کاکائو محدود است به همین دلیل بیشتر مواد اولیه شکلات‌سازی از طریق واردات تأمین می‌شود. روغن کاکائو یکی از محصولات اصلی شکلات‌سازی است که مقدار تولید آن در جهان محدود است و از قیمت بالایی برخوردار می‌باشد. به همین دلیل بیشتر تولیدی‌ها به‌جای استفاده از روغن کاکائو از روغن cbs استفاده می‌کنند. در ادامه بیشتر با ویژگی‌ها و قیمت روغن جانشین کره کاکائو سی بی اس آشنا خواهید شد.

مضرات روغن جانشین کره کاکائو CBS

روغن جانشین کره کاکائو CBS

کره کاکائو حاوی 40 تا 60 درصد چربی اشباع‌شده است و از کافئین کمی برخوردار می‌باشد. روغن جانشین کره کاکائو نیز دارای خواص و ویژگی‌هایی مشابه کره کاکائو است. این روغن تا حدودی هیدروژنه است و برای سلامتی مفید می‌باشد. قیمت روغن جانشین کره کاکائو سی بی اس بسیار کمتر از کره کاکائو است و تولیدی‌ها می‌توانند به‌راحتی به آن دسترسی داشته باشند. بااین‌حال برخی از افراد برای روغن جانشین کره کاکائو یا سی بی اس مضراتی را بیان کرده‌اند. به عقیده برخی مهم‌ترین مضرات روغن جانشین کره کاکائو بالا بردن کلسترول خون است و به همین دلیل بهتر است افرادی که به بیماری قلبی و عروقی دچار هستند از روغن سی بی اس استفاده نکنند.

کاربردهای روغن جانشین کره کاکائو CBS

کاربردهای روغن جانشین کره کاکائو CBS

موارد مصرف و کاربردهای روغن جانشین کره کاکائو بسیار گسترده است. از این روغن در تولید کیک، شیرینی، شکلات، بیسکویت و… استفاده می‌شود. این روغن باعث افزایش ماندگاری شکلات می‌شود و از ذوب شدن شکلات در دماهای بالا جلوگیری می‌کند. روغن جانشین کره کاکائو دارای طعم و ویژگی‌هایی مانند کره کاکائو است و باعث جلای سطح شکلات می‌شود. روغن سی بی اس CBS از هسته میوه پالم به دست می‌آید و به علت دسترسی آسان به میوه پالم، قیمت روغن جانشین کره کاکائو سی بی اس CBS بسیار کمتر از کره کاکائو است.

قیمت روغن جانشین کره کاکائو سی بی اس

قیمت روغن جانشین کره کاکائو سی بی اس

همان‌طور که گفته شد قیمت روغن جانشین کره کاکائو سی بی اس کمتر از روغن کاکائو است و این محصول از قیمت مناسبی برخوردار است. بااین‌حال قیمت روغن سی بی اس با توجه به مارک و برند، درصد میزان چربی و نوع بسته‌بندی متفاوت است. بهترین روش جهت اطلاع از میزان قیمت این محصول تماس با نمایندگی‌های فروش و یا مراجعه به سایت‌های فروش آنلاین روغن سی بی اس می‌باشد. بازرگانی سورن نیز این محصول را به‌صورت عمده و با کمترین قیمت به فروش می‌رساند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد پشتیبانی سورن در تماس باشید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
فهرست