Rate this post

پودر کاکائو ارگانیک ، مشتقی خالص از دانه های کاکائو است. دانه های کاکائو پس از آسیاب شدن و جدا شدن از چربی ها به پودر کاکائو طبیعی تبدیل می شوند که این محصول پس از طی فرایندهای استاندارد، به پودر کاکائو آمده برای استفاده در فرایندهای مواد غذایی و کارخانجات تبدیل می شود.

 

فواید پودر کاکائو ارگانیک چیست؟

پودر کاکائو ارگانیک

پودر کاکئو ارگانیک تازه و طبیعی، همانند شکلات خالص دارای مشخصات و فواید بسیاری زیادی است که می توانید در صورت استفاده مرتب از آن بهره مند شوید. از جمله فواید پودر کاکائو خالص برای بدن را می توان در دسته بندی زیر خلاصه کرد:

  • یکی از مواد درونی پودر کاکائو، فلوراید طبیعی است. بنابراین پودر کاکائو ارگانیک می تواند برای محافظت و استحکام مینای دندان مورد استفاده قرار بگیرد.
  • از دیگر فواید پودر کاکائو، افزایش تقویت ضریب حافظه و جلوگیری از آلزایمر است.
  • پودر کاکائو خالص و همچنین شکلات تلخ، هر دو می توانند نقش مهمی را در شادابی فیزیکی و جلوگیری از افسردگی و اضطراب ایفا کنند.

قیمت عمده پودر کاکائو خالص 10-12 و آلکایزر

قیمت عمده پودر کاکائو

قیمت عمده پودر کاکائو خالص را می توان از مراکز خرید و پخش پودر کاکائو در بازارها جستجو کرد. برای خرید پودر کاکائو خالص توجه به نکات مهمی از قبیل تازگی محصول، برند پودر کاکائو و سوابق فروش تامین کننده آن الزامی است. با توجه به وجود انواع و اقسام مد های پودر کاکائو در بازار و مدل های تقلبی و تاریخ مصرف گذشته آن، باید برای خرید از مرکز عرضه پودر کاکائو معتبری اقدام به تهیه نمود. متاسفانه در برخی موارد مشاهده می شود که قیمت عمده پودر کاکائو  را با نرخ های بسیار ارزانی ارائه می دهند و دلیل اصلی آن هم تاریخ اعتبار گذشته و یا عدم اصل بودن است. برای خرید پودر کاکائو ارگانیک اصلی همیشه دقت داشته باشید.

مرکز خرید پودر کاکائو خارجی اصلی

خرید پودر کاکائو خارجی

پودر کاکائو ماده ای مشتق شده از درخت کاکائو است. درخت کاکائو دارای محصول زرد رنگی است که به شکل دانه دانه می باشد که مشتقات آن شامل پودر کاکائو ، کاکائو و کره کاکائو است. از آنجایی‌که درخت کاکائو در شرایط آب و هوایی ایران رشد نمی کند، پودر کاکائو محصولی خارجی است. مرکز خرید پودر کاکائو خارجی سورن ارائه و عرضه انواع پودر کاکائو خارجی معتبر را برای اصناف تولیدی در ایران می نماید. مشاوره خرید پودر کاکائو خارجی با توجه به حوزه کاری و محصولات از جمله خدمات بازرگانی پودر کاکائو سورن می باشد.

کاربردهای پودر کاکائو ارگانیک

کاربردهای پودر کاکائو ارگانیک

یکی از کاربردهای پودر کاکائو ارگانیک مربوط به بخش شکلات سازی است. از آنجایی که، میزان تلخی این پودر کاکائو از نوع دیگر که Alkalized نام دارد بیشتر حس می شود و طعم قوی تری دارد توسط تولید کنندگان انوع شکلات تلخ و موارد مشابه استفاده می شود. این پودر کاکائو طبیعی فاقد افزودنی بوده و از مواد اولیه ارگانیک به حساب می آید.

ضمن اینکه، پودر کاکائو نچرال یا ارگانیک یک محصول اسیدی است که این اسیدی بودن اش به دلیل دانه های درخت کاکائو است که آنها اسیدی هستند و این خاصیت را به پودر کاکائو منتقل نموده اند. همچنین PH آن تقریبا 5 است.

اسامی پودر کاکائو وارداتی

اسامی پودر کاکائو وارداتی

در زیر به اسامی پودر کاکائو وارداتی اشاره نموده ایم که این برندها، تولیدکننده پودر کاکائو قلیایی شده آلکالایز و پودر کاکائو نچرال هستند:

تفاوت پودر کاکائو آلکالایز و نچرال (Natural & Alkalized)

تفاوت پودر کاکائو آلکالایز و نچرال (Natural & Alkalized)

با بررسی تفاوت پودر کاکائو آلکالایز و نچرال (Natural & Alkalized) همراه ما باشید. همانطور که اشاره شد پودر کاکائو نچرال، طعم قوی و بسیار تلخی دارد و همینطوری اسیدی بوده و رنگ آن روشن است. در مقابل، پودر کاکائو آلکالایز با استفاده از چندین ماده دیگر قلیایی شده و طعم ملایم تری دارد. از نظر رنگ بندی نیز تیره تر از نچرال است. میزان PH آن هم حدود 7 الی 8 می باشد. پیش از اقدام به خرید هر یک از این محصولات بایستی به چند نکته توجه داشته باشید که در ادامه به این نکات مهم پرداخته ایم.

نکات مهم و راهنمای خرید پودر کاکائو Cocoa Powder

نکات مهم و راهنمای خرید پودر کاکائو Cocoa Powder

توجه به نکات مهم و راهنمای خرید پودر کاکائو Cocoa Powder اهمیت زیادی دارد و باعث انجام یک خرید دقیق و کاربردی توسط تولید کننده می شود. مهمترین نکته ای که هنگام سفارش پودر کاکائو باید توجه داشت دقت در بخش ویژگی های محصول است. برای مثال، برخی از برندها پودر کاکائو را با درصد چربی بیش از 24 ارائه می دهند که یک چربی غیراستاندارد است و بایستی از خرید اینگونه محصولات اجتناب نمود. در رابطه با اکثر پودرهای کاکائو مجموعه سورن نیز چربی بین 10 الی 12 قرار دارد که این درصد چربی بر روی پکیج محصول نیز توسط کارخانه درج شده است.

توجه به بافت محصول که باید نرم باشد و رنگ آن هم از دیگر نکات مهمی است که توصیه می کنم آنها را جدی بگیرید. نحوه خرید محصول نیز اینگونه است که تولید کننده بعد از تایید مشخصات هر محصول می تواند به صورت حضوری و یا اینترنتی نسبت به ثبت سفارش آن اقدام نماید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای