پخش پودر کاکائو عمده ای- Soren – قیمت از انبار تهران

پودر کاکائو یکی از محصولات غذایی پرکاربرد در شکلات‌سازی و تولیدی شیرینی می‌باشد. پودرهای کاکائو از میوه درخت کاکائو به دست می‌آیند و از ارزش غذایی بالایی برخوردارند. درخت کاکائو در کشورهای مختلفی مانند غنا، نیجریه، برزیل، اندونزی، هلند، اسپانیا، ترکیه و… کشت می‌شود. در مناطق گرمسیری ایران نیز تعداد محدودی از این درخت کشت‌شده است. این تعداد پودر کاکائو مصرفی کشور را تأمین نمی‌کند به همین دلیل واردات پودر کاکائو از کشورهای مختلف صورت می‌گیرد و در مراکز پخش عمده پودر کاکائو انواع برندهای خارجی این محصول توزیع می‌شود.

پخش عمده پودر کاکائو 

پودر کاکائو خارجی – بازرگانی soren

پودرهای کاکائو موجود در بازار ایران در برندهای مختلف به فروش می‌رسند. میزان کیفیت و قیمت این پودرها باهم متفاوت است. پودر کاکائوهای هلندی و اسپانیای از بیشترین قیمت و پس‌ازآن پودرهای ترکیه‌ای و در پایان پودرهای آفریقایی کمترین قیمت را دارند. علت این اختلاف قیمت لزوماً کیفیت بهتر محصول نیست؛ بلکه در کشورهایی مانند اسپانیا و هلند هزینه‌های تولید بالا می‌باشد و به همین دلیل پودرهای کاکائو اروپایی از قیمت بیشتری برخوردارند. برخی از برندهای ترکیه‌ای دارای کیفیت مشابه پودرهای اروپایی هستند اما میزان قیمت آن‌ها کمتر می‌باشد. پودر کاکائو خارجی در دو نوع نچرال و آلکالایز تولید و عرضه می‌شود. می‌توانید انواع برندها و مدل‌های پودر کاکائو خارجی را از مراکز پخش عمده پودر کاکائو برای فروشگاه خود خریداری کنید.

پودر کاکائو فیوریچ Favorich cacao

پودر کاکائو فیوریچ Favorich cacao

بیشتر پودر کاکائو مصرفی کشور ایران از نوع آلکالایز یا فرآوری شده می‌باشد. انواع برندهای خارجی پودر کاکائو آلکالایز در بازار موجود است. یکی از برندهای معتبر پودر کاکائو فیوریچ است. این پودر کاکائو محصول کشور مالزی می‌باشد. پودرهای فیوریچ از درجه قلیایی متفاوتی برخوردارند و دارای 6 نوع مختلف هستند. از پودرهای کاکائو فیوریچ برای تولید انواع کیک، شیرینی، شکلات استفاده می‌شود. از این پودر می‌توان برای مصارف خانگی نیز استفاده کرد. پودر کاکائو فیوریچ را می‌توان از مراکز پخش عمده پودر کاکائو خریداری کرد.

پخش عمده پودر کاکائو

پخش عمده پودر کاکائو

پودرهای کاکائو تولیدی ایرانی و خارجی توسط مراکز مختلفی توزیع و پخش می‌شوند. یکی از مراکز پخش عمده پودر کاکائو، بازرگانی سورن می‌باشد. سورن پودرهای کاکائو را به‌صورت عمده و با مناسب‌ترین قیمت به فروش می‌رساند. تمامی محصولات این برند از کیفیت بالایی برخوردارند و دارای نشان تأییدیه سلامت هستند. این مجموعه برای دسترسی راحت‌تر مشتریان امکان خرید غیرحضوری را نیز فراهم کرده است. با خرید اینترنتی در وقت و هزینه‌های شما صرفه‌جویی خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید انواع برندهای پودر کاکائو نچرال و آلکالایز با واحد فروش بازرگانی سورن در تماس باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
فهرست