Rate this post

فروش کاکائو کارگیل 10-12 در تناژ بالا مورد توجه خریداران عمده این محصول که عمدتا از تولید کنندگان کشورمان می باشند واقع شده است. این پودر کاکائو که از محصولات صادراتی هلند است جایگاه ویژه ای نزد مراکز تولیدی ما دارد و در این سال ها، برند کارگیل به یکی از پرفروش های این عرصه تبدیل شده است.

فروش کاکائو کارگیل 10-12

در بازرگانی سورن، پودرهای کاکائو گوناگونی که به برندهای برتر دنیا تعلق دارند عرضه می گردند. در این بخش نیز به یکی از محبوب ترین آنها یعنی پودر کاکائو کارگیل Cargill cocoa powder خواهیم پرداخت.

ضمن اینکه از طریق همین صفحه، فروش عمده پودر کارگیل انجام می گیرد که با تهیه این محصول بی نظیر می توانید سطح کیفی تولیدات خود را ارتقا دهید. با ما همراه باشید تا با این محصول و سایر محصولات ما آشنا شوید.

فروش کاکائو کارگیل 10-12 مخصوص قنادی ها

فروش کاکائو کارگیل 10-12 مخصوص قنادی ها

فروش کاکائو کارگیل 10-12 مخصوص قنادی ها و کارخانجات و سایر تولیدی ها با یک قیمت ویژه و عمده ای آغاز شده است. این فرآورده کاکائویی از یک چربی استاندارد برخوردار است و میزان چربی آن همانطور که اشاره شد حدود 10 تا 12 درصد می باشد.

پودر کاکائو کارگیل نیز مانند دیگر برندهای سرشناس پودر کاکائو، در پکیج های 25 کیلویی بسته بندی شده است و تولید کننده اش، آن را در کیسه های مقاومی انتقال داده است که این کار موجب شده بتوان آن را به راحتی به سایر مناطق جهان ارسال نمود.

بنابراین ارسال محموله های کارگیل بدون خدشه ای و در بهترین شرایط انجام می گیرد. از طرفی این بسته بندی های استاندارد موجب شده است نگهداری آنها در انبار راحت تر باشد و خریداران عمده ای آن، به راحتی پودرهای کاکائو زیادی را در انبارها و مراکز خود نگهداری نمایند.

عرضه عمده پودر کاکائو، روغن سی بی اس و شکلات تخته ای

عرضه عمده پودر کاکائو، روغن سی بی اس و شکلات تخته ای

در مرکز ما، عرضه عمده پودر کاکائو، روغن سی بی اس و شکلات تخته ای با قیمت های طلایی و با تضمین اصل بودن آنها در حال انجام است. محصولات زیادی در مجموعه ما عرضه می شوند که برخی از آنها تولید داخل بوده و برخی دیگر نیز وارداتی هستند.

پودرهای کاکائو ما وارداتی هستند و از کشورهایی مانند هلند، فرانسه، آلمان، اسپانیا، مالزی، ترکیه و … وارد می شوند. به غیر از پودر کاکائو، انواع شکلات و تافی نیز از کشورهای مطرح این عرصه مانند اوکراین به کشور وارد شده و ما آنها را به سایر شهرهای کشورمان ارسال می نماییم.

نمایندگان فروش پودر کاکائو اصل

نمایندگان فروش پودر کاکائو اصل

مجموعه ما که یکی از نمایندگان فروش پودر کاکائو اصل در ایران است این محصول را در مدل های مختلف روشن، تیره، تلخ و شیرین ارائه می نماید. در واقع، یکی از مطمئن ترین راه های خرید محصولات پایه ای اصل، رجوع به بازرگانی ها می باشد چرا که وظیفه اصلی این مراکز، واردات و پخش عمده محصولات اصل دیگر کشورها به داخل کشور است و از طرفی قیمت این محصولات نیز به دلیل نبود واسطه و دلال یک قیمت کاملا مناسب است. قیمت نیز بعد از عنوان نمودن برند پودر کاکائو و حجم درخواستی توسط مشاور فروش اعلام خواهد شد.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای