Rate this post

در مشاغل مرتبط با محصولات غذایی مخصوصا شیرینی جات، پودر کاکائو اس 9 جایگاه ویژه ای دارد. این پودر کاکائو، از گریدهای پرطرفدار آلتین مارکا ترکیه می باشد که در بین تولید کنندگان ما به محبوبیت زیادی رسیده است. این Cocoa Powder به دلیل داشتن چربی و کیفیت مناسب مورد توجه همگان قرار گرفته است و در مشاغل زیادی از کارخانه های لبنیات گرفته تا تولید کنندگان شکلات، قنادی ها، کارگاه های عرضه کننده کیک و کلوچه و … همگی از خریداران این پودر کاکائو وارداتی هستند.

پودر کاکائو اس 9

میزان معاملاتی که بین ایران و ترکیه انجام می شود بسیار بالا است و برند آلتین مارکا که یک بار در اروپا نیز عنوان بهترین تولید کننده پودر کاکائو را به دست آورده است موفق به جلب نظر تولید کنندگان ایرانی نیز شده است و در گروه پرفروش ترین پودرهای کاکائو قرار دارد. در ادامه، به آنالیز دقیق این محصول پرداخته ایم و سایر پودرهای کاکائو مجموعه خود ر ا نیز معرفی نموده ایم. با ما همراه باشید.

همه چیز درباره پودر کاکائو اس 9

پودر کاکائو اس 9

برای آن دسته از عزیزانی که مایل هستند همه چیز درباره پودر کاکائو اس 9 را بدانند مطالب زیر را آماده کرده ایم:

  • این پودر کاکائو، ارزش غذایی دارد و ترکیبش با سایر مواد و سپس میل نمودن آن محصول تولیدی، سبب انتقال خواص آن به بدن مصرف کننده می شود.
  • در صنف شیرینی جات، پودر کاکائو اسنو به عنوان یکی از بهترین طعم دهندگان شناخته می شود.
  • کیفیت آن به حدی بالا است که با برترین پودرهای کاکائو نظیر پودر کاکائو هلندی و اسپانیایی برابری می کند.
  • از نظر درصد چربی، عطر و طعم نیز دارای سطح کیفی استاندارد و مطلوبی است.
  • قیمت این محصول از نمونه های هلندی و اسپانیایی کمتر است.
  • رنگ پودر کاکائو S9 ترکیه قهوه ای تیره Color Black Brwn است.

قیمت پودرهای کاکائو وارداتی

قیمت پودرهای کاکائو وارداتی

قیمت پودرهای کاکائو وارداتی بسته به برندشان متغیر و متفاوت هستند. در بازرگانی سورن پودرهای کاکائو متعددی وجود دارد از پودرهای کاکائو اروپایی مانند ناترا اسپانیا و اپرا فرانسه گرفته تا محصولات آسیایی مانند کارگیل اندونزی، آلتین مارکا ترکیه و … . تمام این محصولات ذکر شده با بهترین قیمت به فروش گذاشته شده اند.

واردات مستقیم پودر کاکائو اسنو ترک

واردات مستقیم پودر کاکائو اسنو ترک

واردات مستقیم پودر کاکائو اسنو ترک Altin Marka  از نیازهای اساسی تولید کنندگان محسوب می شود که در راستا حمایت از این عزیزان، وارداتش به کشور محقق شده است. مرکز ما که یک مرجع وارد کننده و پخش پودر کاکائو می باشد انواع پودر کاکائو را با قیمت عالی ارائه می دهد. در صورتی که تمایل دارید قیمت روز برندهای مختلف پودر کاکائو را بدانید کافی است با بخش مشاوره و فروش ما ارتباط برقرار نمایید.

 

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای