Rate this post

 

درخت کاکائو با نام علمی تئوبروما یکی از درختانی است که در مناطق استوایی کشت می‌شود. از این درخت محصولاتی مانند پودر کاکائو تهیه می‌شود. پودر کاکائو جزء یکی از اصلی‌ترین مواد اولیه شکلات‌سازی است. علاوه بر صنعت شکلات این پودر دارای کاربردهای دیگری نیز می‌باشد و از آن در تولید کیک، بیسکویت، شیرینی، برخی محصولات لبنی و بستنی استفاده می‌شود. پودر کاکائو موردنیاز کارخانه‌های تولیدی ایران، از طریق کشورهای مختلفی تأمین می‌شود. ترکیه یکی از کشورهای صادرکننده پودر کاکائو به ایران است. یکی از برندهای معروف ترک؛ پودر کاکائو s9 است که بیشتر با مشخصات پودر کاکائو s9 ترکیه آشنا خواهید شد.

مهم‌ترین مشخصات پودر کاکائو s9

مشخصات پودر کاکائو s9

پودر کاکائو s9 یکی از کدهای برند آلتین مارکا می‌باشد. آلتین مارکا یکی از برندهای معتبر و پرفروش ترک است که محصولات مختلفی تولید و عرضه می‌کند. از مهم‌ترین مشخصات پودر کاکائو s9 رنگ دهی بالا و طعم و عطر بی‌نظیر می‌باشد. این محصول مطابق با استانداردهای جهانی تولیدشده و دارای 20 تا 24 درصد چربی می‌باشد. دانه‌های پودر کاکائو s9 در غنا و شرایط آب و هوایی ایده آل کشت می‌شود. این نوع پودر دارای رنگی تیره است و جزء پودرهای کاکائو آلکالایز محسوب می‌شود. پودر کاکائو s9 ترکیه در بسته‌بندی‌های 25 کیلوگرمی و پالت‌های 750 کیلویی وارد و عرضه می‌شود.

قیمت عمده پودر کاکائو s9 ترک

قیمت عمده پودر کاکائو s9 ترک

قیمت عمده پودر کاکائو s9 ترک کمتر از قیمت خرید جزئی است. مهم‌ترین مشخصات پودر کاکائو s9 ترکیه‌ای دارا بودن قیمت مناسب می‌باشد. این پودر دارای قیمت کمتری نسبت به سایر پودرهای کاکائو اروپایی است. البته قیمت این پودر با نوسانات ارز رابطه مستقیم دارد؛ اما علت قیمت کمتر پودرهای ترکیه‌ای نسبت به سایر برندهای معتبر؛ شرایط آسان‌تر واردات از کشور ترکیه می‌باشد. به همین دلیل بیشتر تولیدی‌های شیرینی و شکلات پودر کاکائو s9 را جایگزین پودرهای اروپایی گران‌قیمت می‌کنند. اگر این پودر کاکائو را به‌صورت عمده و مستقیم از شرکت‌های واردکننده اصلی خریداری نمایید؛ واسطه‌ها حذف خواهند شد و هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

فروش پودر کاکائو اصل و مرغوب

فروش پودر کاکائو اصل و مرغوب

بعد از شناخت مشخصات و قیمت پودر کاکائو مهم‌ترین مسئله در خرید؛ پیدا کردن مرکز فروش معتبر است. سورن یکی از مراکزی است که درزمینهٔ فروش پودر کاکائو اصل و مرغوب فعالیت می‌کند. سورن انواع برندهای خارجی معتبر پودر کاکائو را به‌صورت عمده به فروش می‌رساند. برای مشاهده مشخصات پودر کاکائو s9 ترکیه و یا سایر برندها می‌توانید به سایت سورن مراجعه کنید و سفارش‌های خود را ثبت نمایید. جهت خرید با واحد پشتیبانی در تماس باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای