Rate this post

در این بخش، با کاربرد لسیتین سویا آشنا خواهید شد. لسیتین سویا (Soy lecithin) به منظور کاهش ویسکوزیته و امولسیون کنندگی محصولات غذایی به کار گرفته می شود. این محصول در صنایع مختلفی کاربرد دارد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها، صنعت غذا است. تولیدکنندگان فعال در این صنعت به طور گسترده از لسیتین سویا در ترکیب محصولاتشان استفاده می کنند.

[highlight-red bcolor=”#c600c7″ align=”center” ]در واقع، لسیتین یک ماده اولیه کاربردی و مهم در صنایع است که آن را می توان توسط مواد گیاهی و جانوری مختلف تولید کرد.[/highlight-red]

برخی از منابع اصلی تولید لسیتین عبارت‌اند از سویا، آفتابگردان و تخم مرغ. از بین این منابع نیز لسیتین سویا به دلیل قیمت مناسب و در عین حال، کیفیت بالا مورد توجه مراکز تولیدی قرار گرفته است. جهت کسب اطلاعات لازم درباره لسیتین سویا با ما تا پایان این بخش همراه باشید.

کاربرد لسیتین سویا در صنایع

کاربرد لسیتین سویا در صنایع

کاربرد لسیتین سویا در صنایع مختلف مهم و اساسی است. این ماده به دلیل کاربرد و ویژگی های بی نظیرش در صنایع مختلفی از جمله غذایی، پزشکی، رنگ و … مورد استفاده قرار می گیرد. درواقع، افزودن لسیتین به محصولات مختلف بر کیفیت نهایی آن‌ها تاثیر مثبتی می گذارد که این موضوع باعث استفاده از لسیتین به خصوص نوع سویا آن در صنایع شده است.

ضمن اینکه، لسیتین قابل تولید به ۲ حالت مایع و جامد است که نوع مایع آن، کاربردهای بیشتری نسبت به نوع جامد دارد و بالطبع، فروش آن بیشتر است. در واقع، کاربرد لسیتین مایع در واحدهایی همچون مراکز تولیدکننده شکلات، مارگارین، بیسکویت و کیک مهم و تعیین کننده است. نوع جامد آن هم با سایر مواد پودری نظیر بهبود دهنده های نان قابل ترکیب است به همین خاطر کاربرد زیادی در تولیدی های نان دارد.

تولیدکنندگان حرفه‌ای لسیتین سویا در جهان

تولیدکنندگان حرفه‌ای لسیتین سویا در جهان

از تولیدکنندگان حرفه‌ای لسیتین سویا در جهان می توان به آمریکا، هند، برزیل و آرژانتین اشاره کرد. این کشورها در زمینه تولید لسیتین تجربه بالایی دارند و موفق شده‌اند لسیتین سویا را در سطح کیفی بالایی تولید کنند. این تولید حرفه‌ای مورد توجه بسیاری از کشورهای جهان از جمله کشور ما که صنایع پویایی دارد قرار گرفته است.

از بین این کشورها نیز کشور هند به دلیل نزدیکی به ایران و رابطه خوب میان دو کشور انتخاب شده است. این کشور دارای چندین برند معتبر لسیتین است که از بین این برندها، مواردی همچون گجرات، گلوبال، ویپی و پسفیک در تناژ بالا وارد می شوند. همگی این برندها نیز در زمینه تولید لسیتین سویا تبحر و تجربه بالایی دارند.

این محصولات توسط شرکت بازرگانی سورن که یکی از تامین‌کنندگان اصلی مواد اولیه در ایران است وارد شده و با نرخ عمده در اختیار تولیدکنندگان محترم کشورمان قرار می‌ گیرد. از سایر مواد اولیه موجود در پارت های مرکز می توان به پودر کاکائو خارجی تحت برندهای مختلف آسیایی و اروپایی، پودر نارگیل سریلانکا، پودر ثعلب و … اشاره کرد.

قیمت لسیتین سویا وارداتی بر حسب نرخ عمده

قیمت لسیتین سویا وارداتی بر حسب عمده

قیمت لسیتین سویا وارداتی بر حسب عمده بر اساس برند آن مشخص می شود. به طور کلی، لسیتین هایی که در کشور هند تولید می شوند از نظر قیمت در رنج مناسبی قرار دارند. به این ترتیب، لسیتین تولید هند، هم کیفیت و هم قیمت مناسبی دارد. برای اطلاع از قیمت روز لسیتین سویا می توانید با واحد فروش شرکت تماس بگیرید.

ضمن اینکه، هند به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان مواد اولیه در جهان، محصولات خود را در سطح بین‌الملل تولید و عرضه می کند که این موضوع باعث فروش بالای محصولات هندی شده است. این وضعیت در رابطه با لسیتین نیز صدق می کند. به این ترتیب، کشورهای مختلف می‌ توانند با پرداخت هزینه‌ای مناسب، لسیتین با کیفیت را از این کشور خریداری کرده و به بازار خود تزریق کنند.

از سایر مواد اولیه تولید هند که استفاده از آن‌ها را به تولیدکنندگان محترم کشورمان پیشنهاد می کنیم می توان به پودر ثعلب، پودر گوار یا گوارگام عبدالقادر و … اشاره کرد. این محصولات در جهان شناخته شده اند و مورد تایید تولیدکنندگان باتجربه کشورمان نیز قرار گرفته اند. بر همین اساس، می توانید با استفاده از محصولات اولیه هندی یک کیفیت عالی به محصولات خود بخشید.

فروش لسیتین سویا ویژه مراکز تولیدی کشور

فروش لسیتین سویا ویژه مراکز تولیدی کشور

فروش لسیتین سویا ویژه مراکز تولیدی کشور توسط کادر فروش مجموعه SOREN در حال انجام است. از آنجایی که، تعداد تولیدی های کشور زیاد است و هر تولیدی در یک منطقه قرار گرفته است، امکان خرید آنلاین لسیتین سویا را نیز فراهم کرده‌ایم تا عزیزانی که به مرکز ما نزدیک نیستند بتوانند به این محصول درجه یک دسترسی داشته باشند.

جهت خرید اینترنتی لسیتین سویا می توانید از طریق همین سایت و فرم مربوطه در زیر اقدام کنید. اگر هم پرسشی در رابطه با هر یک از محصولات مجموعه دارید می توانید با کارشناس مربوطه صحبت کنید و اطلاعات تخصصی آن را دریافت نمایید. از اینکه ما را تا پایان بخش کاربرد لسیتین سویا همراهی کردید از شما عزیزان صمیمانه سپاسگزاریم.

[gravityform id=”3″ title=”true” description=”true”]
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای