کاربرد گوارگام (صمغ گوار) Ash 0.9 در صنایع غذایی با PH 6.5 | فروش گوارگام وارداتی

بیشترین کاربرد گوارگام در صنایع غذایی Ash 0.9 مربوط به محصولات لبنی می شود؛ اما با این حال، واحدهای تولیدی دیگری نیز از این فیبر غذایی در محصولات خود استفاده می کنند. در واقع، بسیاری از تولیدکنندگان صنایع غذایی، دارویی، آرایشی و … می توانند از این افزودنی در تولیدات خود استفاده کنند و به محصولات خود غلظت بخشند. در ادامه، با سایر کاربردهای گوارگام (Guar Gum) آشنا خواهید شد.

کاربرد گوارگام در صنایع غذایی PH 6.5

کاربرد گوارگام در صنایع غذایی

کاربرد گوارگام در صنایع غذایی PH 6.5 محدود به فرآورده های لبنی نمی شود و سایر واحدهای تولیدی همچون تولیدی های کیک پزی، نان پزی، سس های مختلف، غذاهای کنسروی و منجمد و … می توانند از این پودر تغلیظ کننده استفاده کنند.

به طور کلی، خرید گوارگام توسط تولیدکنندگانی صورت می گیرد که تمایل دارند، بافت محصولاتشان از انسجام و مقاومت بالایی برخوردار باشد. بنابراین ویژگی هایی همچون پایدارکنندگی و غلظت بخشی از ویژگی های اصلی پودر گوارگام است.

تولید گوارگام (Guar Gum Powder) Ash 0.9

تولید گوارگام (Guar Gum Powder)

بیشترین تولید گوارگام (Guar Gum Powder) Ash 0.9 در جهان توسط سه کشور هند، پاکستان و آمریکا صورت می گیرد. این سه کشور با کاشت گیاه گوار که یک لوبیا خوشه ای است، موفق به تولید این گیاه و استخراج فرآورده آن شده اند. پودری که از این گیاه به دست می آید اسامی مختلفی دارد که برخی از آن‌ها عبارت است از گوارگام، پودر گوار، صمغ گوار، آدامس گوار، گواران و … .

[highlight-dash bkcolor=”linear-gradient(90deg, #00C9FF 0%, #92FE9D 100%);” color=”white;” align=”center;” ]تولید گوارگام توسط هند به حدود ۳ میلیون تن در سال رسیده است و چیزی حدود ۸۰ درصد گوارگام موردنیاز جهان توسط این کشور تامین می شود.[/highlight-dash]

بنابراین در حال حاضر، هند بزرگترین تولید کننده گوارگام در جهان است. ضمن اینکه، گوارگام های هندی با روش های مختلفی تولید می شوند و میزان غلظت بخشی متفاوتی دارند. به این ترتیب، هنگام خرید گوارگام به میزان غلظت بخشی آن توجه داشته باشید که در صورت تمایل می توانید راهنمایی های لازم را از مشاور و کارشناس فروش محصولات شرکت دریافت نمایید.

پودر گوار یا صمغ گوار از کجا بخریم؟

پودر گوار یا صمغ گوار از کجا بخریم

این موضوع که پودر گوار یا صمغ گوار از کجا بخریم یکی از بیشترین مسائل جستجو شده توسط کاربران است که در اینجا به آن پاسخ می دهیم. توجه داشته باشید که گوارگام یک محصول وارداتی است که توسط تامین کنندگان مواد اولیه کشور همچون شرکت سورن خریداری و سپس توزیع می شود.

در واقع، مهم بودن کاربرد گوارگام در صنایع غذایی باعث حساسیت در انتخاب برند این محصول شده است که ما برندهای معتبر جهان را برای مشتریان ارجمند خود انتخاب کرده ایم. قطعا خرید از تامین کنندگان اصلی گوارگام یک خرید مطمئن تر و از همه مهم‌تر، بدون واسطه خواهد بود.

فروش پودر گوارگام عبدالقادر اصل

فروش پودر گوارگام عبدالقادر اصل

فروش پودر گوارگام عبدالقادر اصل و همینطور پودر گوارگام پسفیک در کیسه های ۲۵ کیلویی انجام می گیرد. همانطور که اشاره کرد، کاربرد گوارگام در صنایع غذایی یک کاربرد حیاتی و اساسی است که این موضوع و تاثیرگذاری این پودر باعث انتخاب یکی از بهترین برندهای جهان یعنی برند عبدالقادر شده است.

شرکت عبدالقادر یکی از قدیمی ترین تولیدکنندگان گوارگام در جهان است و از صادرکنندگان بزرگ این محصول به حساب می آید. فروش گوارگام عبدالقادر برای تولیدکنندگان سراسر کشور به صورت عمده آماده شده است و این محصول با قیمت ویژه عرضه می شود.

همچنین هم اکنون، فروش عمده مواد اولیه متنوعی همچون پودر کاکائو تیره و روشن، پودر نارگیل خشک و چرب، لسیتین مایع، کافی میت موکاته و … جریان دارد و تمامی این محصولات همچون گوارگام هندی با قیمت ویژه ارائه می شوند.

قیمت گوارگام هندی در بازار ایران

قیمت گوارگام هندی در بازار ایران

قیمت گوارگام هندی در بازار ایران به برند آن بستگی دارد که ما برندهایی را انتخاب کرده ایم که هم بسیار باکیفیت هستند و هم قیمت مناسبی دارند. همچنین برای کسب اطلاع از قیمت روز گوارگام، لطفا با بخش مشاوره و فروش مرکز تماس بگیرد. کلام آخر اینکه، امیدواریم بخش معرفی و بررسی کاربرد گوارگام در صنایع غذایی مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.

Oops! We could not locate your form.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
فهرست