Rate this post

شکلات تخته ای برای قنادی

تولید شکلات تخته ای برای قنادی و کارگاه های شیرینی شکلات عرضه می گردد. منظور از شکلات تخته ای، شکلاتی است که در قالب های مخصوص قرار داده می شود و در اندازه و انواع مختلف تولید می گردد. این شکلات ها از مواد اصلی تولید کیک و شیرینی، انواع بستنی و … محسوب می شوند که قنادی ها برای تامین مواد مورد نیاز خود اقدام به خرید عمده این نوع شکلات می کنند. بصورت استاندارد، شکلات های تخته ای فله در قالبهای سه کیلوگرمی تولید و در کارتنهای 12 کیلوگرمی بسته بندی و عرضه می شوند. بنابراین در هر کارتن 4 قالب شکلات تخته ای قنادی سه کیلوگرمی موجود است.

بهترین شکلات تخته ای برای قنادی

بهترین شکلات تخته ای برای قنادی

در شرکت کام کایا، محصولات متنوعی از جمله شکلات تخته ای با کیفیت بالا و طعم دلپذیر ارائه می شود. در بحث انواع شکلات، مهم ترین مسئله طعم و مزه آن است. از آنجایی که شکلات تخته ای را با حرارت کم ذوب می کنند و در تزیین کیک و شیرینی، روکش انواع بستنی و همینطور ماده داخل کیک ها و بیسکویت های کارخانه ای و … به کار می گیرند اهمیت زیادی دارد که طعم آن مطلوب باشد و سبب افت کیفیت محصول نهایی نشود. البته در بحث بهترین شکلات تخته ای یکی از مهم ترین مواردی که باید به آن اهمیت داد استفاده از مواد اولیه مناسب در تولید آن است. مواد اولیه مرغوب خارجی قطعا در کیفیت نهایی محصول بسیار اثرگزار است و باعث طعم جذاب و کیفیت بالای آن می شود. از مواد اولیه اصلی در تولید شکلات های تخته ای می توان به پودر کاکائو، روغن سی بی اس، لسیتین ، وانیل و … اشاره نمود. یکی از بهترین پودر کاکائوهای موجود در ایران پودر کاکائو هلندی کارگیل است.

علاوه بر قنادی ها، کارخانه ها و تولید کنندگان مختلف نیز به دنبال خرید آنلاین شکلات تخته ای هستند. مزایا فراوان شکلات تخته ای در تولید کیک و شیرینی باعث شده قنادی ها از خریداران اصلی این محصول شناخته شوند. در واقع، افراد فعال در حوزه تولید کیک و شیرینی به دلیل نیاز بالا خود به این شکلات، آن را به صورت عمده خریداری می کنند که در ادامه بیشتر درباره سفارش عمده شکلات تخته ای صحبت می کنیم.

روش خرید عمده شکلات تخته ای قنادی

خرید عمده شکلات تخته ای قنادی

این شکلات که در قنادی ها مصرف زیادی دارد در کارخانه ما در تعداد بالا و عمده به فروش می رسد. از نظر قیمت نیز قیمت آن به موارد زیادی از جمله وزن و تعداد سفارش، برند محصول و نوع آن بستگی دارد. برای اینکه قیمت نهایی سفارش مدنظر خود را بدانید با مشاور فروش شرکت که شماره اش را در سایت قرار داده ایم تماس بگیرید. خرید عمده شکلات تخته ای قنادی قطعا نسبت به خریدهای جزئی و خرده تفاوت های چشمگیری دارد که نسبت به حجم سفارش مشخص و اعلام میشود. انواع کاکائو تخته ای ویژه قنادی در کارخانه با کیفیت مناسب و قیمت رقابتی در بسته بندی های متنوع مانند 3*4 کیلوگرمی تولید و در اختیار قنادان گرامی و کارگاه های شیرینی شکلات و دونات قرار میگیرد. ارسال سراسری سفارشات از کارخانه تهران به تمام نقاط ایران از طریق باربری های مجاز سراسر کشور انجام می شود.

شکلات تخته ای برای قنادی ها در طعم های کاکائویی، وانیلی و انواع میوه ای در بسته بندی های 3*4 کیلوگرمی تولید میشود. کاربردهای مهم این شکلات ها هم در قنادی ها به صورت ذوب کردن و استفاده در انواع کیک و شیرینی هست که در ادامه بیشتر در این خصوص توضیح می دهیم.

سفارش آنلاین شکلات تخته ای مخصوص قنادی

شکلات تخته ای مخصوص قنادی

 

در بحث خرید عمده ای بهترین روش، سفارش آنلاین می باشد. این روش در کشورهای زیادی در حال انجام است و همچنین این سبک خرید بیشتر به نفع خریداران می باشد چرا که در وقت و هزینه های جانبی آنها صرفه جویی می شود و در عرض چند دقیقه می توانند محصول مورد نظر خود را در هر تناژی که مایل بودند خریداری نمایند. در زمینه مواد قنادی نظیر شکلات تخته ای نیز این خرید آنلاین است که به نفع خریداران محترم می باشد و این عزیزان پس از ثبت سفارش خود در قسمت  پس از مدت زمان کمی به سفارش خود دست می یابند.

انواع شکلات شمشی تخته ای قنادی کدامند؟

شکلات شمشی تخته ای قنادی

انواع شکلات تخته ای شمشی یا کیبوردی قنادی در طعم ها و وزن های مختلفی تولید و عرضه می شوند. طعم ها و وزنهای مختلف در بسته بندی های تنوع این امکان را به مشتریان می دهد تا نسبت به نیاز خود برای تامین سفارش اقدام نمایند. انواع شکلات ها در زیر قابل مشاهده هستند:

 1. شکلات تخته ای کاکائویی فله – بسته های 3 کیلوگرمی – کارتن 12 کیلویی 4 عددی
 2. شکلات تخته ای واینیل فله – بسته های 3 کیلوگرمی – کارتن 12 کیلویی 4 عددی
 3. شکلات تخته ای موزی فله – بسته های 3 کیلوگرمی – کارتن 12 کیلویی 4 عددی
 4. شکلات تخته ای توت فرنگی فله – بسته های 3 کیلوگرمی – کارتن 12 کیلویی 4 عددی
 5. شکلات تخته ای پرتقالی فله – بسته های 3 کیلوگرمی – کارتن 12 کیلویی 4 عددی
 6. شکلات تخته ای تلخ فله – بسته های 3 کیلوگرمی – کارتن 12 کیلویی 4 عددی

در کنار شکلات های فله قنادی، شکلات تخته ای های خانواده نیز در انواع زیر تولید و عرضه می شوند:

 1. شکلات تخته ای خانواده 250گرمی طعم کاکائویی – کارتن 24 عددی
 2. شکلات تخته ای خانواده 250گرمی طعم وانیلی- کارتن 24 عددی
 3. شکلات تخته ای خانواده 250گرمی طعم موزی- کارتن 24 عددی
 4. شکلات تخته ای خانواده 250گرمی طعم پرتقالی- کارتن 24 عددی
 5. شکلات تخته ای خانواده 250گرمی طعم توت فرنگی- کارتن 24 عددی
 6. شکلات تخته ای خانواده 250گرمی طعم تلخ – کارتن 24 عددی
 7. شکلات تخته ای خانواده 250گرمی طعم نسکافه- کارتن 24 عددی
 8. شکلات تخته ای خانواده 250گرمی طعم بلوبری- کارتن 24 عددی

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای