شکلات
خانه / پودر کاکائو / پودر کاکائو کارگیل هلند (کد gt 50, 150) | 10-12 Alkalized

پودر کاکائو کارگیل هلند (کد gt 50, 150) | 10-12 Alkalized

پودر کاکائو کارگیل هلند
پودر کاکائو کارگیل هلند (کد gt 50, 150)

 

بیشتر تولیدی‌ها و کارخانجات شیرینی و شکلات به دنبال پودر کاکائو مرغوب هستند تا کیفیت محصولات تولیدی آن‌ها افزایش یابد. پودر کاکائو یکی از اصلی‌ترین موادی است که در تولید شیرینی و شکلات مورداستفاده قرار می‌گیرد. این پودر دارای برندهای مختلفی است. در بارز ایران انواع برندهای خارجی پودر کاکائو به فروش می‌رسد. پودر کاکائو کارگیل هلند (کد gt 50, 150) یکی از پودرهای کاکائویی است که به‌وفور در صنایع غذایی مورداستفاده قرار می‌گیرد. این پودر کاکائو توسط بازرگانی‌ها و مراکز مختلفی وارد می‌شود.

کاربردها و موارد مصرف پودر کاکائو

کاربردها و موارد مصرف پودر کاکائو

گفتیم که پودر کاکائو یکی از مواد اولیه در تهیه شیرینی و شکلات است؛ اما کاربردها و موارد مصرف پودر کاکائو تنها منحصر به تولید شکلات نمی‌باشد. از این محصول در صنایع غذایی و دارویی دیگری نیز استفاده می‌شود. به‌طورکلی برخی از موارد مصرف پودر کاکائو عبارت‌اند از:

  • تهیه برخی از مواد لبنی مانند شیرکاکائو

  • تهیه نوشیدنی‌های گرم و سرد

  • تهیه برخی از نوشابه‌ها

  • تهیه دسرها و…

پودر کاکائو بیشتر به‌عنوان طعم‌دهنده مورداستفاده قرار می‌گیرد. باید توجه داشت که این محصول برای سلامتی نیز مفید است و از بروز بسیاری از بیماری‌ها جلوگیری می‌کند. پودر کاکائو حاوی مقدار زیادی مواد مغذی و ویتامین است و مصرف مناسب آن برای پیشگیری از برخی بیماری‌ها نیز مؤثر است. پودر کاکائو کارگیل هلند (کد gt 50, 150) نیز مورداستفاده بسیاری از تولیدی‌های مواد غذایی قرار می‌گیرد. این پودر به علت کیفیت بالایی که دارد در بازار ایران از تقاضای خوبی برخوردار است.

تفاوت پودر کاکائو خام و حرارت داده‌شده

تفاوت پودر کاکائو خام و حرارت داده‌شده

پودر کاکائو دارای دو نوع خام و بوداده می‌باشد که هر یک دارای مشخصاتی است. تفاوت پودر کاکائو خام و حرارت داده‌شده در رنگ، طعم و درصد چربی می‌باشد. پودرهای خام همان پودر کاکائو طبیعی و نچرال است. رنگ این پودر کاکائو روشن است و دارای طعمی‌ترش و عطری تند است. پودرهای کاکائو حرارت داده‌شده همان پودرهای آلکالایز هستند که برای کاهش اسیدیته به آن‌ها ماده افزودنی اضافه‌شده است. پودر کاکائو کارگیل هلند (کد gt 50, 150) در هر دو نوع جزء پودرهای کاکائو آلکالایز هستند.

واردات پودر کاکائو کارگیل هلند (کد gt 50, 150)

پودر کاکائو کارگیل هلند (کد gt 50, 150)
واردات پودر کاکائو کارگیل هلند (کد gt 50, 150)

واردات پودر کاکائو کارگیل هلند (کد gt 50, 150) از طریق بازرگانی‌های مختلفی ازجمله بازرگانی سورن در ایران انجام می‌گیرد. این دو کد از معروف‌ترین کدهای پودر کاکائو کارگیل هستند که با درصد چربی ۱۰ تا ۱۲ و در کیسه‌های ۲۵ کیلویی عرضه می‌شوند. سورن این محصول را به‌صورت عمده در اختیار مراکز تولیدی قرار می‌دهد.

مشخصات پودر کاکائو هلندی چیست؟

مشخصات پودر کاکائو هلندی

پودر کاکائو هلندی ها بهترین و مرغوب ترین انواع پودر کاکائو نه تنها در ایران بلکه در سراسر دنیا شناخته می شوند. کمپانی های بسیار بزرگ و معروفی در این خصوص فعالیت می نمایند. پودر کاکائو هلندی کارگیل و بنسروپ از جمله معروف ترین های موجود در ایران به شمار می روند.

از مشخصات اصلی پودر کاکائو هلندی می توان به طعم دهندگی بسیار قوی و رنگ تیره آن که قدرت رنگدهی بالایی دارد اشاره کرد. معمولا پودرهای آلکالایزر درصد چربی بین ۱۰ تا ۱۲ دارند و درصد قلیایی بودن آن ها بین ۷ تا ۸ درصد است.

دیتا شیت آنالیز پودر کاکائو کارگیل

آنالیز پودر کاکائو کارگیل 

کارخانه ها و تولیدی هایی که در خصوص تولیدات محصولات نهایی خود از پودر کاکائو به عنوان مواد اولیه اصلی استفاده می کنند نیاز به مطالعه دیتاشیت و آنالیز دارند تا از روی مطالعه آن بتوانند مشخصات را با محصول نهایی خود تطبیق دهند. از این رو مشتریان و همکاران گرامی می توانند آنالیز کاکائو کارگیل را در پایین مطلب مشاهده نمایند.

پودر کاکائو نچرال با آلکالایزر چه تفاوتی دارد؟

پودر کاکائو نچرال با آلکالایزر چه تفاوتی دارد؟

درخت کاکائو همانطور که می دانید فقط در کشورهای گرمسیر مانند آفریقا می روید و درخت بسیار ارزنده ای به شمار می رود. محصول این درخت میوه های کاکائو می باشد که دارای دانه های کاکائو در درون خود می باشد.

از طریق پودر کردن دانه های کاکائو به پودر کاکائو طبیعی یا نچرال می رسیم. پودر کاکائو نچرال یا طبیعی پودر کاکائویی است که معمولا رنگ روشن تری دارد و درصد رنگدهی آن نیز کمتر است. از این کاکائو در محصولات لبنی و برخی کیک و کلوچه ها به وفور استفاده می شود. اما پودر کاکائو آلکالایزر  با قلیایی که به صورت مصنوعی در آن ایجاد می کنند، رنگ تیره تری می گیرد، تلخ تر می شود و قدرت رنگدهی و طعم آن بیشتر می شود که تفاوت پودر کاکائو نچرال با طبیعی در همین موضوع است.

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت پودر کاکائو کارگیل

قیمت پودر کاکائو کارگیل P h 7.5 کد جی تی ۵۰ Holland

قیمت پودر کاکائو کارگیل در بازار متفاوت است. پودر کاکائو کارگیل یکی از برندهایی است …

Call Now Buttonتماس با ما