Rate this post

شکلات تلخ 55 درصد سایرو یکی از شکلات های تلخ این برند است که به یک فروش شگفت انگیز دست یافته است. شرکت سایرو، تولیدکننده شکلات هایی با درصد تلخی 55، 65 و 75 درصد است. به طور کلی، مجموعه سایرو در زمینه تولید شکلات های کاکائویی فعالیت می کند و بخش قابل توجهی از محصولات این برند را شکلات های تلخ تشکیل می دهند.

[hwgold-dash bcolor=”#fd7″ align=”center” ]شکلات های سایرو از طعمی قوی و لذیذ به همراه یک بسته بندی شکیل، باکیفیت و درجه یک برخوردار هستند.[/hwgold-dash]

شکلات تلخ 55 درصد نیز همچون سایر محصولات سایرو از طعم و بسته بندی مناسبی برخوردار است؛ به گونه ای که، به یکی از محصولات پرفروش سایرو تبدیل شده است. مراکزی مانند کافه رستوران ها، قنادی ها، هایپرمارکت ها و … از خریداران عمده این شکلات به حساب می آیند که ما در راستای تامین بازار این مراکز، شکلات تلخ سایرو را با قیمت رقابتی ارائه می دهیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره برند سایرو و شکلات تلخ آن، ادامه مطلب را از دست ندهید.

فروش ویژه شکلات تلخ 55 درصد سایرو

فروش ویژه شکلات تلخ 55 درصد سایرو

فروش ویژه شکلات تلخ 55 درصد سایرو به نرخ عمده در جریان است. اگر از تامین کنندگان محترم کشورمان هستید می توانید با خرید فله ای شکلات سایرو و فروش آن به سود خوبی دست یابید.

شرکت شکلات سایرو یک شرکت ایرانی است که محصولات خود را در سطح کیفی بالایی تولید می کند؛ بنابراین ارزی بابت ورود آن به کشور صرف نشده است و قیمت آن در مقایسه با نمونه خارجی در رنج مناسب تری قرار گرفته است.

به این ترتیب، قیمت مناسب نیز به سایر ویژگی های مثبت محصولات سایرو اضافه شده که این موضوع، باعث استقبال مصرف کنندگان شده است. در زیر فهرستی از محصولات مجموعه سایرو را آورده ایم:

  • شکلات سفید

  • شکلات قهوه

  • شکلات فندوقی

  • شکلات تلخ 55 درصد (4 گرم وزن هر شکلات و آماده فروش در کارتن های 5 کیلویی)

  • شکلات تلخ 65 درصد (4 گرم وزن هر شکلات و آماده فروش در کارتن های 5 کیلویی)

  • شکلات تلخ 75 درصد (4 گرم وزن هر شکلات و آماده فروش در کارتن های 5 کیلویی)

  • انواع شکلات کاکائویی از شکلات های سنگی و دراژه های مغزدار گرفته تا شکلات های شمشی و ده ها مدل دیگر

هر آنچه که درباره برند سایرو باید بدانید

هر آنچه که درباره برند سایرو باید بدانید

هر آنچه که درباره برند سایرو باید بدانید را در اینجا بازگو کرده ایم. شرکت کیان شکلات کیمیا دارای برندهای مختلفی است که برند سایرو یکی از آن ها می باشد. هدف از راه اندازی شرکت سایرو، تولید شکلات های کاکائویی در طعم ها، رنگ ها و مدل های مختلف بود که پرسنل سایرو در این زمینه موفق به تولید شکلات های بسیار لذیذ و زیبایی شده اند.

در واقع، ظاهر شکلات نیز به اندازه طعم آن اهمیت دارد که برخی از تولیدکنندگان، چندان به این موضوع اهمیت نمی دهند یا جزء اولویت های آن ها نیست؛ اما کادر تولید سایرو، هم به طعم شکلات ها توجه دارند و هم به ظاهر شکلات ها و بسته بندی آن ها. این موضوع باعث تولید شکلات های درجه یکی توسط برند سایرو شده است.

پخش شکلات سایرو (Sairoo Chocolate)

پخش شکلات سایرو (Sairoo Chocolate) از کارخانه

پخش شکلات سایرو (Sairoo Chocolate) از کارخانه  تحت شرایط ایده آلی انجام می گیرد. طبق آمار فروش، شکلات سایرو یکی از بهترین شکلات های ایرانی است که فروش قابل توجهی دارد. از آنجایی که، این شکلات از نظر بسته بندی و مرغوبیت در سطح کیفی خوبی قرار دارد می تواند انتخاب مناسبی برای پذیرایی در مراسم ها و جشن های مختلف باشد.

بسیاری از کافه رستوران های کشور نیز برای پذیرایی از مشتریان خود از شکلات های سایرو به خصوص مدل تلخ آن استفاده می کنند. همچنین مجموعه ما، کار پخش شکلات سایرو را با بهترین شرایط ممکن انجام می دهد و آماده همکاری با تمام تامین کنندگان محترم کشور هستیم.

پخش شکلات سایرو

[gravityform id=”3″ title=”true” description=”true”]

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای