Rate this post

شرکت شکلات سایرو یکی از موفق ترین شرکت ها در زمینه تولید محصولات کاکائویی و شکلات های پر طرفدار بازار می باشد. این شرکت زیر مجموعه کیان شکلات کیمیا است که رسما در سال ۱۳۷۷ فعالیت خود را آغاز نمود.

شرکت شکلات سایرو

شرکت در طی این سال ها موفق شده است ۵۰ مدل شکلات خوش طعم در طرح ها و رنگ های متنوع را تولید نماید که تولید این شکلات ها نیز توسط افراد مجرب و دستگاه های پیشرفته صورت می گیرد. در ادامه به معرفی بیشتر شرکت سایرو و محصولات آن پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

معرفی شرکت شکلات سایرو (Sairoo Chocolate)

معرفی شرکت شکلات سایرو (Sairoo Chocolate)

اکنون نوبت به معرفی شرکت شکلات سایرو (Sairoo Chocolate) رسیده است. بیشترین محصولات این شرکت مربوط به شکلات های کاکائویی است و مدل شکلات تلخ آن نیز طرفداران بیشماری داشته و فروش فوق العاده ای را تجربه نموده است.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]تنوع شکلات های سایرو بسیار بالا است و همینطور بسته بندی زیبا و مطمئن این شکلات ها سبب جذب تامین کنندگان بیشماری شده است.[/box]

برای نمونه، شکلات های تلخ سایرو در درصد تلخی متفاوت تولید و عرضه می شوند به این صورت که می توانید شکلات های تلخ ۵۵ درصد، ۶۵ درصد و همچنین ۷۵ درصد آن را تهیه نموده و در مراکز خود ارائه دهید. سایر شکلات های سایرو نیز در طعم های بی نظیر و پر طرفداری تولید شده اند و خوشبختانه مورد پسند علاقمندان به شکلات قرار گرفته اند.

شکلات سایرو ساخت کجاست

شکلات سایرو ساخت کجاست

یکی از پرسش هایی که ممکن است برای تامین کننده پیش آید این است که شکلات سایرو ساخت کجاست این شرکت یکی از شرکت های با سابقه ایرانی است که بیش از ۲۰ سال تجربه داشته و با ارائه شکلات های درجه یک موفق شده است بخش قابل توجهی از بازار کشور را تامین نماید.

معرفی محصولات شکلات سایرو

معرفی محصولات شکلات سایرو

در قسمت زیر به معرفی محصولات شکلات سایرو پرداخته ایم:

  • انواع شکلات تلخ
  • شکلات قهوه
  • شکلات صبحانه
  • شکلات شیری
  • شکلات اسمارتون
  • شکلات سنگی و …

قیمت محصولات برند Sairoo

قیمت محصولات برند Sairoo

قیمت محصولات برند Sairoo یکی از مشخصات مثبت این شکلات ها به حساب می آید. قیمت ارزان شکلات های سایرو با وجود طعم و کیفیت عالی منجر به استقبال گسترده از آنها شده است. شکلات های سایرو را می توان هم به صورت خرد و هم عمده خریداری نمود که امکان خرید کیلویی آنها در این سایت فراهم شده است.

خرید عمده شکلات سایرو

خرید عمده شکلات سایرو

سفارشات برای خرید عمده شکلات سایرو بالا است. همانطور که می دانید شکلات از خوراکی های محبوب به حساب می آید و عرضه آن به خصوص مدل کاکائویی با استقبال بی نظیر مردم در تمام سنین مواجه می شود.

تامین کنندگان نیز از علاقمندی های بازار به خوبی با خبر هستند و با تامین شکلات در مدل ها و طعم های مختلف، بازار کشور را مملو از شکلات های متنوع می نمایند تا مصرف کنندگان انتخاب زیادی در زمان خرید داشته باشند.

کلام آخر اینکه شرکت سایرو تلاش نموده است تا شکلات هایی را تولید کند که در بین مردم پر طرفدار هستند که نتیجه این عمل، محصولات خوش طعمی است که در طی این سال ها با بهترین قیمت ارائه شده اند.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای